Korkmak değil bu. Ne yapıcağını bilememek.

Öff ne abartmışsınız, kıza yüklenmişsiniz ya hu.
Zorla yanlış anlaşılmış konu resmen. Sanki Türkiye'deki tüm kızlar buna çok rahat yaklaşıyor,hiç merak etmiyor, hiç kasmıyor da bu kızı kınadıkça kınamışsınız.

Hakikaten de yardımı olmayacakların yorumu da çok gereksiz. Ne yaptığınızı tek tek anlatın demiş sanki te Allah'ım ya.:KK19:

İlk gece bir şeyler olması gerekmiyor canım sakın stres yapma. Muhtemeln daha öncesinde aranızda bir yakınlaşma olmamış. İlk gece sarılıp uyusanız kafi. :) zaten düğün falan olucaksa yorgunluktan anca yatıp uyursun. İlk gece anlam yüklemeye sıkıntıya girmeye gerek yok. Zaten çoğu çift ilk denemede beceremiyor bile biraz zamana ihtiyacınız olacak birbirinizi tanımaya ihtiyacınız olacak.

Şimdiden bunları düşünüp gerilme sakın. :)

Öff ne abartmışsınız, kıza yüklenmişsiniz ya hu.
Zorla yanlış anlaşılmış konu resmen. Sanki Türkiye'deki tüm kızlar buna çok rahat yaklaşıyor,hiç merak etmiyor, hiç kasmıyor da bu kızı kınadıkça kınamışsınız.

Hakikaten de yardımı olmayacakların yorumu da çok gereksiz. Ne yaptığınızı tek tek anlatın demiş sanki te Allah'ım ya.:KK19:

Korkmak değil bu.Ne yapacağını bilmemek ''konu başlığı..

Bunlar ayrıntıyla anlatılmaz ki burda.Yoksa s.. sayfasına dönüşür.Dışarıya açık sayfalar bunlar..Bunlar bayanların bir odada kendi arasında konuşabileceği şeyler.Burası halka açık..Hatta sıistimale açık..Genelde konu sahiplerine anlayışlıyımdır ama bu konuda böyle düşünüyorum..Ayrıntıları kendi çevresinden öğrense daha iyi olur..Genel bilgiler verilir de..

Korkmak değil bu.Ne yapacağını bilmemek ''konu başlığı..

Bunlar ayrıntıyla anlatılmaz ki burda.Yoksa s.. sayfasına dönüşür.Dışarıya açık sayfalar bunlar..Bunlar bayanların bir odada kendi arasında konuşabileceği şeyler.Burası halka açık..Hatta sıistimale açık..Genelde konu sahiplerine anlayışlıyımdır ama bu konuda böyle düşünüyorum..Ayrıntıları kendi çevresinden öğrense daha iyi olur..Genel bilgiler verilir de..

iyi de o gece neler yaşamışsınız diye sormamış nasıl rahat olacagını sormus ne yaptıgınızı tek tek anlatın da dememiş.

onun dısında size garip gelen şeyler belki konu sahibi için konusulabilecek şeylerdir. cok abartı olmus yorumlar bence.

iyi de o gece neler yaşamışsınız diye sormamış nasıl rahat olacagını sormus ne yaptıgınızı tek tek anlatın da dememiş.

onun dısında size garip gelen şeyler belki konu sahibi için konusulabilecek şeylerdir. cok abartı olmus yorumlar bence.

Beni anladığınız için teşekkür ederim. Evet bazı insanların anladığı halde sırf polemik olsun diye konuyu anlamamazlığa vurduklarını düşünüyorum. Israrla neyi sorduğumu söylememe rağmen ısrarla hala ne yaptığımızımı anlatalım deniliyor. Çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için.

X