Korktuğum başıma geldi :(

Önceki evliliğimden çocuklarım var bir anneyim ama eşimle bir ortak çocuğumuz olmasını istiyoruz bir de bu zamana kadar ne düzgün bi doğumum oldu ne bir Mevlüt yapabildim doğru düzgün sevinemedim bile onlar benim her şeyim ama İnan ki öyle olduğu halde bile insanın canı çok yanıyor kardeş istiyorlar onlarda ismini düşünüyorlar kaç tane olursa olsunlar hepsi bi tane oluyor inşallah olumlu olur tedavim dua edin rabbim kınayanın kınadığını başına vermeden öldürmeyecek inşallah hadisi şerif var omunla ilgili ama yine de rabbim kimseye vermesin bu durumu düşmanıma bile onu diyebilecek kadar vicdansız değilim beni onlardan ayıran bu zaten
neyseki cok sukur anneligi tatmissin. yas kac tatlim? sorun tam olarak nedir?

Hiiiççç umursamayın o cahil mahalle karısı tipli kadını
Çocuğun olması mı olmaması mı hayırlı kimse bilemez. Allah herkese hayırlı evlat nasip etsin. Deyin geçin
Amin canım her şeyin hayırlısı rabbimin imtihanı diyoruz işte

Arkadaşlar daha önce yazmıştım doğal yolla çocuğum olmuyor diye eşim de ağzını tutamayıp kaynanama söylemişti belki destek olurlar diye geçen hafta eşimin dedesini kaybettik aniden telefon geldi kalktık kaynamamların evine gittik başsağlığında gelenler falan derken çay yapmak için mutfağa yolladı kaynanam eşimin dayısının eşiyle benim de stresten karnım davul gibi oldu üzüldüm de dedesine bir akrabası eşime eşin hamile mi yoksa dedi o da değil ama inşallah olacak dedi onlar gittiler biz yalnız kaldık yengesiyle bana dedi ki açtırdın mı bende neyi açtırdım mı dedim tüplerini dedi o nerden çıktı dedim ben öyle biliyorum dedi tam soracaktım hesabı o sırada olmayacak insanlar geldi bir de cenaze var saygısızlık olmasın dedim ama kaynanam yaymış maşallah eşime de anlattım ve annesine bi tepki vermedi olacak inşallah konuşsunlar anca dedi sıyrıldı köye gittik cenazeden dolayı herkese kızım hamile diyor daha görümcem çubuk test bile yapmamış 2 günü geçmiş sırf bana gıcıklık olsun diye gözüme bakıp gülüyor bir de bende dedim ki ölüye bile saygınız yok ondan bile ibret almazsınız dedim şimdi kafama takılan yengesine bu durumu kimin söylediğini sorsam nasıl olur samimiyetim Yok onunla kaynanama söylesem benimle kavgaya tutuşur kedini haklı çıkarır yine yemin ederim tedavi aşamasındayım nerden dedi de hayatı bana zindan etti ben gerçekten çok üzülüyorum bişey deyin bana benim gibi olan oldu mu böyle uzun oldu hakkınızı helal edin teşekkür ederim
cahil cembelek insanları neden takıyorsun yaw.

neyseki cok sukur anneligi tatmissin. yas kac tatlim? sorun tam olarak nedir?
Tüplerim kapalı canım açtırmayı doğru bulmadı doktorlar en yüksek ihtimal tüp bebek olduğunu söylediler yaşım 26 canım bir tane bebeğimi de kaybettim yıllar önce şimdi de rabbim böyle sınıyor işte hayırlısı olsun doktorlar şansımın çok yüksek olduğunu söylediler tabi Allah ne yazdıysa o olur

Tüplerim kapalı canım açtırmayı doğru bulmadı doktorlar en yüksek ihtimal tüp bebek olduğunu söylediler yaşım 26 canım bir tane bebeğimi de kaybettim yıllar önce şimdi de rabbim böyle sınıyor işte hayırlısı olsun doktorlar şansımın çok yüksek olduğunu söylediler tabi Allah ne yazdıysa o olur

canim yasin daha gencmis neyseki..cok genc anne olacaksin tekrardan insaAllah. bencede tuplerini actirma imkanin varsa direk tup bebek yaptir. yoksa surekli kafanda soru isareti olur kapandi kapancak tekrar diye. boyle umarim hemencede tutar

canim yasin daha gencmis neyseki..cok genc anne olacaksin tekrardan insaAllah. bencede tuplerini actirma imkanin varsa direk tup bebek yaptir. yoksa surekli kafanda soru isareti olur kapandi kapancak tekrar diye. boyle umarim hemencede tutar
İnşallah canım doktorlar umutlu şimdi tedbirlerimizi alıyoruz vitamin hayıt suyu falan eşim c vitamini kullanıyor incir yiyor bol bol allahım tekrar yaşatacak inşallah güzel dileklerin için teşekkür ederim rabbim olmayanlara versin olanları da bi avazda kurtarsın inşallah

Düşünen insan kocamla tartışırken araya girip bırak anasının evine gitsin demezdi canım ben onun samimiyetine ne yapsa inanmam artık
Terbiyesiz kadın ya.
Kesinlikle samimi değil zaten keşke eşin söylemeseymiş madem böyle bir durum da oldu.

İşte aynısını görümcem için dedi bi oğlu var aşırı şımarık eşim dedi ki neden onu büyütmeden yapıyorlar o da dedi ki aman büyürler ama bizim adımıza hanımefendi ne çocuğu daha erken diyormuş her yerde
Sizin aile planlamanızı da mı o yapacakmış ? Ona ne sanki herkes işine geldiği gibi.Ayrılmanızı falan mı ümit ediyor acaba artık art niyet aradım bu kadında

Terbiyesiz kadın ya.
Kesinlikle samimi değil zaten keşke eşin söylemeseymiş madem böyle bir durum da oldu.
Çok lazımdı onun bilmesi işte bu durum onun için çok iyi bi fırsat oldu

Sizin aile planlamanızı da mı o yapacakmış ? Ona ne sanki herkes işine geldiği gibi.Ayrılmanızı falan mı ümit ediyor acaba artık art niyet aradım bu kadında
Bi ara görümcem hep yenge yap bi tane de sevelim falan diyordu hep iyiydik ama o zaman ne zaman ki evden ayrıldık o zaman başladı milletin içinde kendini sağlama almadan çocuk yapma dedi kinayeli kinayeli bende dedim ki her şeyi Allah bilir kimin yeri sağlam kimin yeri çürük dedim

Bi ara görümcem hep yenge yap bi tane de sevelim falan diyordu hep iyiydik ama o zaman ne zaman ki evden ayrıldık o zaman başladı milletin içinde kendini sağlama almadan çocuk yapma dedi kinayeli kinayeli bende dedim ki her şeyi Allah bilir kimin yeri sağlam kimin yeri çürük dedim
Çok iyi demişsin. Şu kaynanaların sonsuza kadar oğullarının sahibi olduğunu ve yanlarından ayrılmayacağını düşünmelerine sinir oluyorum.Allah hayırlı zamanda bir evlat nasip etsin inşallah.

Canım bu zamana kadar sakladık zaten ki ben söyle demedim birden aniden söyledi dost sanıyor yardımcı olacak sanıyor destek verecek sanıyor ama öyle annesi Yok ki bunu bi idrak edebilse diyor seni çok kıskanıyor kabul ediyorum ve hala yapacağını yapıyor gereksiz bi sürü şeyi düşünüyorum şimdi insanların ağzı torba değil ki neler çıkaracaklar daha her yerde onlar ayrılırlarsa ancak çocuk yüzünden ayrılırlar diyormuş onları hesap ediyor
Bu insanlarla baş edilmez, çat çat kavga mı edeceksin bence hiç takma duyma, boşboğaz de geç, uğraşsan da değişmeyecekler, üzülüp stres olduğunla kalacaksın. sen tedavi sürecine odaklan , inşallah sağsalim kucağına alırsın bebeğini

X