KORKUMU YENENIYORUMM..

Lonely141

BİSMİLLAH HER HAYRIN BAŞIDIR..
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2017
735
947
28
Merhaba kizlar, İstanbul'da yasiyorum 15 temmuz gecesi kizim hastaydi ve bezmi alem vakfi gureba hastahanesi var vatan emniyetin hemen yaninda istanbulda olanlar bilir..

Oraya götürdük kizimi saat 9 gibi fln baktim çevik kuvvetin oldugu tarafa askeri araclar gidiyor esime sordum bunlar ne alaka diye operasyon için gelmislerdir dedi..

Neyse biz hastahaneye gittik sira aldik beklerken esim polis arkadaslari mesaj atti fatih sultan mehmet köprüsünü askerler kapatmış diye aradan 5 dakika gecmedi askerler helikopterlerle hastanenin bahçesi geniş oldugu icin oraya inmeye baslamislar..

Bi baktim dış kapidan herkes bagirip feryat ederek kaçın kaçın diyerek hastanenin içine doğru kaçıyorlar..

Biz ilk esimle bombali yada eli silahli bir terör iceri geliyor diye herkes kaciyor sandik.tabi bunu dusunurken esimin kac kac deyisi var ve bunlar 2 saniye içinde gerçekleşti.ben kalktim bes on adim kactim baktim esim arkada onu bekledim gidemedim kizlar ya ona bi sey olursa diye..pencereden uzak dur diyor herkes öyle bir panik icinde aglayip kaciyorki resmen kiyamet anini yaşadık.

Sonra disarida helikopterle inen askerlerin hastaneyi basacagindan korkup öyle kaçmışlar ben eşimden silahini alip hemen çantama koydum ne olur ne olmaz diye..

Sonra bir mesaj geldi esime komiserinden "herkes ivedi bir sekilde çalışma yerlerinde olsun" diye..kizlar dışarısı asker dolu birisi esimin polis oldugunu anlasa orda linç edecek belkide öldürecekler ne oldugunu bilemiyoruz.

Agladim esime gitme dedim evde olsan giderdin ama burdan çıkıp vatan emniyete nasil gideceksin dışarısı asker dolu ve hedefleride emniyet..

Kocam dediki ben bir polisim bugun vatanım milletim için gitmessem yazıklar olsun bana gitmessem yarin istifami verecem..aldi silahi çantadan ve bana hakkini helal et gitmem gerekiyor dedi..bir canim var oda feda olsun dedi ve arkasina baka baka çıktı..

Kizlar belki abarttiğimi düşünüyorsunuz ama inanin bi daha geri gelmiyecek dedim ve telefonumun sarjida yoktu arayamadim ağladım korkudan oradaki hemsireler ve bayan bir güvenlik gorevlisi vardi sağolsunlar hep beni yatiştirmaya çaliştilar..eşimi arayamiyorum telefonun sarji yok diye sagolsun güvenlikçi kiz verdi aradim silah sesleri geliyor arkadan ne oldugunu bilmiyorum internete giremiyorum..etraftakiler darbe olmuş bizde suriye gibi olduk diyolar..bizide hastahanin acil kismina alip bütün kapilari kitlediler yoksa ben gidecektim eşimin yanina..

sonra gece saat 3 te eve varabildik butun yollar kapaliydi çünkü esim geri ise gitti..

İste kizlar bu olaydan sonra bende hastahane korkusu oldu gidemiyorum gitsemde sanki her an birşey olacakmış gibi hissediyorum çok geriliyorum..Bide işin aksi tarafi ben epilepsi hastasiyim ve surekli kontrolüm var kizim 6 aylik surekli kontrole gidiyoruz..ama cok kotu oluyorum nasil atlatabilirim bunu yardim edin kIzlar bana..

Bu arada bu kadar o korkunc gunden bahsettim bisey soylemek istiyorum kesinlikle polemik olsun istemiyorum sadece esimin ve kendimin gordugunu söylüyorum;o gun bu olaylar olduktan sonra cumhurbaşkanı sokaga çıkın dediginde ilk saflarda hep suriyeliler vardi vardi ve canları umurlarinda bile degildi Türk bayragini sallarken..

Konu muhtemelen kapanır. Genel bir yorum yapacağım. Korkunuz için psikolojik destek alın.

Kendi vatanını bırakıp kaçmış Suriyeliler bizim vatanımızı mı savundu diyorsunuz?

Geçin bu işleri.Daha çok şey yazarım da değmez.Biraz kafası çalışan neyin ne olduğunun farkında zaten.
yok öyle demiyo. daha doğrusu ben öyle anlamadım. vatan savunması için değil de başka bişey için çıktılar demek istemiş bence

cok gecmis olsun.

arkadaslara bansiz bir aksam diliyorum

En Büyük TÜRKİYE

Kendi vatanını bırakıp kaçmış Suriyeliler bizim vatanımızı mı savundu diyorsunuz?

Geçin bu işleri.Daha çok şey yazarım da değmez.Biraz kafası çalışan neyin ne olduğunun farkında zaten.

Konuyu sabote etmeyin lutfen ben dusuncemi degil gördüğümü soyledim lutfen polemik olnasin

Eline bayrakla en önde onlar vardı derken başka ne kastediyor ki.

Bunu yazıyor ama polemik istemiyor arkadaş.
ben çok iyi niyetli yaklaşmışım olaya. sen haklısın. senin dediğini demek istemiş. ve yanlış düşünüyor

X