Korona ciğerlerime inmiş atlatırmıyım sizce 😔

Herkese merhaba..pazar gününden beri pozitifim gerci belirtilerini gecen çarşamba hissettim test verdim negatif çıktım 3 gun sonra tekrarlayınca pozitife döndüm...3 gün önce nefes darligi artınca hastaneye yatılırdım.doktor ciğerlerime indiğini söyledi benim gibi olup iyileşen oldumu acaba yorumlarınıza ihtiyacım var😔😔
Çok çok geçmiş olsun uzun zaman olmuş umarım iyisinizdir🙏 ben de atlattım üstelik 16 yıldır sigara kullanıyorum. Ama sonrası malum ciğerlerim şuan bitmiş gibi hissediyorum. Allah'ım yardımcınız olsun inşallah 🙏🙏

Merhaba şimdi nasılsınız? Şikayetleriniz düzeldi mi?
Merhaba korona bitti cok şükür ama cigerlerimde hasar bıraktı sanırım geçen hafta çekilen filmde buzlanma devam ediyomus cigerimin alt bölümünde...ocak sonu tekrar gidicem... kozalak macununa devam ediyorum şu an bu aralar çok favori olan bir site ismini vermiyim ordan sipariş veriyorum nefesimi cok açtı ferahlattı çok faydasını gördüm tavsiye ederim😊

Çok çok geçmiş olsun uzun zaman olmuş umarım iyisinizdir🙏 ben de atlattım üstelik 16 yıldır sigara kullanıyorum. Ama sonrası malum ciğerlerim şuan bitmiş gibi hissediyorum. Allah'ım yardımcınız olsun inşallah 🙏🙏
Amin cok teşekkür ederim ben hic sigara kullanmadim hayatım boyunca ona rağmen böyle ağır atlattım sigara içmiş halimi düşünemiyorum😏tekrar teşekkür ederim 💕

A
Merhaba korona bitti cok şükür ama cigerlerimde hasar bıraktı sanırım geçen hafta çekilen filmde buzlanma devam ediyomus cigerimin alt bölümünde...ocak sonu tekrar gidicem... kozalak macununa devam ediyorum şu an bu aralar çok favori olan bir site ismini vermiyim ordan sipariş veriyorum nefesimi cok açtı ferahlattı çok faydasını gördüm tavsiye ederim😊
İyi olmanıza çok sevindim. Bıraktığı hasar da düzelir inşallah. Aldığınız siteyi özelden yazabilir misiniz?

X