Korona ilacı( soğan suyu)

Kusura bakmayın sert çıktım benim bilgi eksiğimmiş durum. yine de prebiyotikmiş sizin bahsettiğiniz şey.

Ben bebeklere özellikle 1 yaş öncesinde bu tip riskli şeyler verilmesine karşıyım. Alerjisi var mı yok mu bilemezsiniz, bitkiler toksik etki yaratabilir vs. Allah korumuş bebeğinizi.
Ben dra danisarak verdim ve bebegim sogani cig sogan dahil daha once yemis ve alerjisi olamayan bir bebekti, ben de saglikciyim ve kafama gore hic birsey vermiyorum

Soğan suyu gerçekten faydalı arkadaşlar ama içebilene..
Kızımın antibiyotiklerden resmen ciğeri solmuştu artık.
Durmadan hastalanır ve antibiyotikler de çare olmazdı çünkü bünye alışmıştı artık..
Ben de bir süre ilacı kesip doğal yollardan iyileştirme böylelikle bağışıklığı güçlendirme kararı almıştım iyi hatırlıyorum.
Soğan suyu ve bal (böyleyken bile tadı berbattı ki arkadaşın verdiği tarifi düşünemiyorum) kızıma bir tatlı kaşığı icirirdim.
Toparlardı hemen.
Ama biraz kendini bulunca içmem diye inat etti malesef 😂 çünkü tadı lanet olsun berbat birşey..
Soğan seven ben bile bi içeyim bakalım nasıl dedim de oghk :KK70:
Yani evet soğan suyu iyi güzel hos da, herkesin mide kaldırmaz.
Kaldı ki tarifte limon da var
Sarımsak da var
Adam öldüren cinsten tarif.
Ha midesi sağlam olan , herhangi bir sağlık sorunu olmayan denesin sonuçta zararı olacağını sanmam.

Kusura bakmayın sert çıktım benim bilgi eksiğimmiş durum. yine de prebiyotikmiş sizin bahsettiğiniz şey.

Ben bebeklere özellikle 1 yaş öncesinde bu tip riskli şeyler verilmesine karşıyım. Alerjisi var mı yok mu bilemezsiniz, bitkiler toksik etki yaratabilir vs. Allah korumuş bebeğinizi.
Hatta bitkisel tedavilere bilmediklerime yani ben de fazlasiyla karsiyim, sogan cocugun surekli tukettigi birsey onun disinda sadece ihlamur veririm ve alerji olayini verdigim her yeni besinde takip ederdim, hatta esim bana guler cocgun lokmalarini sayiyorsun diye cunku gunluk hesaplarim neyden ne kadar uedi diye

Herkesin fikri kendine ama bu kadar tepkide gereksiz bu tarife katılan var katılmayan var ve evet her şeyin fazlası zarar amacım sizi sağlınızı kötülemek değil bu zamanlarda ihtiyacımız hastanelere düşmeden evde doğal yollarla hasta olmamak ve kendimizi korumak

Evet birkac siteden daha teyit ettim. Cigerle alakasi yok, konu sahibinin her ne kadar kusura bakmamasini soylemis olsam da, bilincli sekilde yazdigini dusunmuyorum hala. Yine de dedigi harf hatasi icermekle birlikte bir nevi dogru yani
Cigerle alakasini benim yazdigim mesajdan sonra mi dusundunz? Eger oyleyse yanlis anlasilma olmus ben cigere inmeden derken kast ettigim sey, kizim gripdi yani viral bir hastalikti ama bebeklerde bu hastaliklar, burun tikanikligi, geniz akintisi hemen tedavi edilip iyilestirilmezse cok cabuk akcigere inip zaturreye kadar ilerleyebilir, prebiyotigin cigerle alakasini kast etmemistim viral hastaliklarda bagisiklik guclendirmek gerektigi icin vermistim sogan suyunu

Cigerle alakasini benim yazdigim mesajdan sonra mi dusundunz? Eger oyleyse yanlis anlasilma olmus ben cigere inmeden derken kast ettigim sey, kizim gripdi yani viral bir hastalikti ama bebeklerde bu hastaliklar, burun tikanikligi, geniz akintisi hemen tedavi edilip iyilestirilmezse cok cabuk akcigere inip zaturreye kadar ilerleyebilir, prebiyotigin cigerle alakasini kast etmemistim viral hastaliklarda bagisiklik guclendirmek gerektigi icin vermistim sogan suyunu
Hayir benim o mesajim KudrAlobar KudrAlobar in sorusuna cevapti

Korona ilaci basligiyla boyle bi tarif paylasmak cahillik degil de ne? “İlac” kelimesinin altini boyle bilimsel olmayan kocakari tarifleriyle doldurmak cok sacma ve yanlis!!

Herkesin fikri kendine ama bu kadar tepkide gereksiz bu tarife katılan var katılmayan var ve evet her şeyin fazlası zarar amacım sizi sağlınızı kötülemek değil bu zamanlarda ihtiyacımız hastanelere düşmeden evde doğal yollarla hasta olmamak ve kendimizi korumak
Boş ver ya annen doğru söylemiş doktorlar bile öneriyor annenin dediklerini özellikle limonlu zencefil çayını çok öneriyorlar hatta haberlerde bile çıktı limonlu zencefille coronayı atlatanlar

X