Korona kapmış olabilir miyim?

turkiyede durum bu kadar vahim mi? yani teste ulasmak icin klan savaslari mi yapiliyor? neden test yaptirmiyorsunuz konu sahibi?

Neden yaptirsin ki burda uzman prof doç lar varken
Burdan ilaç da yazarlar
Doktora hastaneye ne gerek var 😂
Korona olduğumda işyerinden biri bana sen doktoru boşver onlar bilmiyor, o ilacı içme demişti
Engelledim çocuğu
İnsanın sinirleri bu tarz cahillikleri kaldırmıyor artık

Burdan ilaç da yazarlar
Doktora hastaneye ne gerek var 😂
Korona olduğumda işyerinden biri bana sen doktoru boşver onlar bilmiyor, o ilacı içme demişti
Engelledim çocuğu
İnsanın sinirleri bu tarz cahillikleri kaldırmıyor artık
Özgecim yazmışlar şunu iç bunu ye diye

Ha destek vitamin direnç vermesi için bitki çayları öneri oluyor ama bunu bunu iç bir şeyin kalmaz demekte ayrı bir tuhaf mantik

Neden yaptirsin ki burda uzman prof doç lar varken
sinirleniyorum gercekten. ben annemi covidden kaybettikten sonra forumda covid konularini okumuyordum cok kotu etkilendigim icin. simdi bu ne yani? biri cikmis covid olanlarin evine gitmis, digerleri de “5 dk olmadiysa kapmazsin” diyor. yani herkes kafayi yemis, bu ulkede doktorlara sabir diliyorum. kac doktor öldü bunlarin cehaleti hala yasiyor lanet olsun ki.

sinirleniyorum gercekten. ben annemi covidden kaybettikten sonra forumda covid konularini okumuyordum cok kotu etkilendigim icin. simdi bu ne yani? biri cikmis covid olanlarin evine gitmis, digerleri de “5 dk olmadiysa kapmazsin” diyor. yani herkes kafayi yemis, bu ulkede doktorlara sabir diliyorum. kac doktor öldü bunlarin cehaleti hala yasiyor lanet olsun ki.
Bazı insanlar kendi başlarına gelmeden asla anlamayacak
Umarım başlarına gelmez tabi de
Burdan sağa sola saçma sapan cahil cahil konuşup vebal almasalar bari

Bunu yeni duydum S sassyassyy . 😔

Annene rahmet, sizlere de sabir diliyorum. 🙏

Başınız sağolsun allah sabır versin

Bizde ailecek atlattık 6 ay oldu ve halen annem kendine gelemedi kronik rahatsızlıkları var gözünün içine baktık bir şey olucak korkusuyla

Yukarda yazdım evimiz hastane yanında doktor ve çalışanların hüngür hüngür agladiklatini gördük
Nefes alamayıp dışarıda nefes almaya çalışan doktorları görüyoruz

Ama bizim çok bilmiş milletimiz olsun diyor bir şey olmaz bekle 3 gün 5 gün diyor

Hayret ya niye bekliyor neden neden
Git test ver hepsi bu

Öyle 5 dakkada kapmazsın meraklanma.. Ben covid atlattım annem ve kızımda var evde. Pozitif olduğumu bilmeden evvel kızımla uyudum,öptüm falan.. onda bile bişey olmadı şükür. Öyle 2 dakka maskesiz kaldın diye bulaşmaz..yakın temas lazım uzun süre aynı havayı solumak lazım ki bulaşsın.

Diyorsun Himm peki

Bir yıldır bas bas bağırıyorlar her yerde
O kadar uyarılar boşa demek
Anladım

X