Korunmasız cinsel ilişki

alama

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2022
4
0
22
Arkadaşlar merhaba adetimin bitiminden sonraki 6 gün boyunca korunmasız cinsel ilişkiye girdim hamilelik oluşur mu? Yada en erken ne zaman test yapabilirim?

Arkadaşlar merhaba adetimin bitiminden sonraki 6 gün boyunca korunmasız cinsel ilişkiye girdim hamilelik oluşur mu? Yada en erken ne zaman test yapabilirim?
adet dongune gore degısır. yumurtlama donemıne denk geldıyse hamıle kalabılırsın evet. kac gun senın donem?

Yumurtlama dönemimin 2.gününe kadar girmiş oldum adet takviminden takip ediyorum aama hepsi başka hesaplıyor çözemiyorum
ya orda 1 hafta gosterıyolar da asıl yumurtlama 1 gunluk olay . eger duzenlı adetın varsa olacak oldugun adetten gerı 14 sayarsın genelde o gun yumurtlama olur ama bazen 2 3 gun once ya da gec olabılıyor bunu takıp etmeden bılmen guc. takvım 12 ayda 11 ınde tuttursa 1 ınde once yumurtlasan hamıle kalabılırsın egee bebek ıstemıyorsan tabı uyarı olarak yazım dedim.. son ılıskıden kalan sperm 3 gun yasasa o senın takvımde 5. gune ulasır. belkı yumurtlamaya yetısır . son ilişkıden sonra 10 12. gunlerde test deneyebılırsın. negatıf cıkarsa adet gecıkmesı olursa yaparsın bıdaha :) hakkında hayırlısı olsn :)

ya orda 1 hafta gosterıyolar da asıl yumurtlama 1 gunluk olay . eger duzenlı adetın varsa olacak oldugun adetten gerı 14 sayarsın genelde o gun yumurtlama olur ama bazen 2 3 gun once ya da gec olabılıyor bunu takıp etmeden bılmen guc. takvım 12 ayda 11 ınde tuttursa 1 ınde once yumurtlasan hamıle kalabılırsın egee bebek ıstemıyorsan tabı uyarı olarak yazım dedim.. son ılıskıden kalan sperm 3 gun yasasa o senın takvımde 5. gune ulasır. belkı yumurtlamaya yetısır . son ilişkıden sonra 10 12. gunlerde test deneyebılırsın. negatıf cıkarsa adet gecıkmesı olursa yaparsın bıdaha :) hakkında hayırlısı olsn :)
Ben de bir test yaptım son konuda ekli bakabilir misiniz regl gününden bir gün önce yapılmış bir test

ya orda 1 hafta gosterıyolar da asıl yumurtlama 1 gunluk olay . eger duzenlı adetın varsa olacak oldugun adetten gerı 14 sayarsın genelde o gun yumurtlama olur ama bazen 2 3 gun once ya da gec olabılıyor bunu takıp etmeden bılmen guc. takvım 12 ayda 11 ınde tuttursa 1 ınde once yumurtlasan hamıle kalabılırsın egee bebek ıstemıyorsan tabı uyarı olarak yazım dedim.. son ılıskıden kalan sperm 3 gun yasasa o senın takvımde 5. gune ulasır. belkı yumurtlamaya yetısır . son ilişkıden sonra 10 12. gunlerde test deneyebılırsın. negatıf cıkarsa adet gecıkmesı olursa yaparsın bıdaha :) hakkında hayırlısı

Son ilişkim dündü ve adet takvimi dün ve 1 temmmuza kadar hamile kalma şansı yüksek diyor

X