Korunmasız ilişkiden 16 saat sonra ertesi gün hapı aldım hamilelik olasılığım var mı?

poisonnn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2022
10
1
23
Merhabalar sevgilimle korunmasız ilişki yaşadım tamamen boşalma gerçekleşmedi ama yinede temizlendim ve yaklaşık 16 saat sonra postpill ertesi gün hapı kullandım 1 hafta içinde regl olmam gerekiyor bekliyorum ertesi gün hapından sonra hamilelik olasılığım kalmış mıdır?

İhtimal her zaman var. Keşke korunsaydınız.

İlk veya son fark etmez her ilişkide korunmanız lazım hamilelik istemiyorsanız.

İlk veya son fark etmez her ilişkide korunmanız lazım hamilelik istemiyorsanız.
Canım merhaba bende bir şey danışmak istiyorm adetim duzensiz ilişkiden 48 gün sonra kan testi yaptım ve negtaif çıktı yanılma payı var mı geç döllenme olabilir mi acaba bidaha yaptırmalı mıyım sence

Merhabalar sevgilimle korunmasız ilişki yaşadım tamamen boşalma gerçekleşmedi ama yinede temizlendim ve yaklaşık 16 saat sonra postpill ertesi gün hapı kullandım 1 hafta içinde regl olmam gerekiyor bekliyorum ertesi gün hapından sonra hamilelik olasılığım kalmış mıdır?
Canım riskli bir durum bende böyle bı durum yaşadım 48 gün sonra kan testi yaptım ve negtaif çıktı hâlâ korkuyorm hayatım mahfoldu değmez kimse için

Canım riskli bir durum bende böyle bı durum yaşadım 48 gün sonra kan testi yaptım ve negtaif çıktı hâlâ korkuyorm hayatım mahfoldu değmez kimse için
Belirtin var miydi? Ve regl oldun mu? Ben suan cok stresliyim 5.gun olucak ayin 6 sina kadar regl olmam lazim cok korkuyorum

Var tabi ki. Sadece hamilelik için değil hastalıklar için de korunmanız gerekiyor.

Ve regl olcakmis gibi bir ruh halindeyim karnim agriyor regl oncesi olan gazlilik durumundan var umarim olurum☹️

Canım merhaba bende bir şey danışmak istiyorm adetim duzensiz ilişkiden 48 gün sonra kan testi yaptım ve negtaif çıktı yanılma payı var mı geç döllenme olabilir mi acaba bidaha yaptırmalı mıyım sence
Bence kan testinin yanilma payi olmaz belirtin var mi?

kan testi kesin sonuç verir hamile olma imkanınız yoktur döllenme ilk 6 gün içinde gerçekleşir

İhtimal var,imkansız değil.
Ama strese girip adetini geciktirme.
Adet olacak gibi belirtilerin varsa %90 olursun.
İnsanlar senelerce uğraşıyor hamile kalmak için.
Umarım bundan sonra korunmadan ilişkiye girmezsin.

Büyük mü konuşuyorum bilmiyorum ama anlamıyorum sizleri. Yani madem korkuyorsunuz hamile kalmaktan neden ekstra önlemler alarak ilişkiye girmiyorsunuz?

Gerek yok sizinki negatif olsa çıkardı 48 gün sonra.

Ertesi gün hapları regli gecikmesi yapar sakin olun. Bence etkili olmuştur

Büyük mü konuşuyorum bilmiyorum ama anlamıyorum sizleri. Yani madem korkuyorsunuz hamile kalmaktan neden ekstra önlemler alarak ilişkiye girmiyorsunuz?
Hata oldugunu ben de biliyorum yuzume vurunca daha cok stres olmama sebep olmaktan baska bir sey yapmiyorsunuz☹️sorunun cevabi veya fikir vermek yerine neden negatif enerji yayiyorsunuz anlamiyorum dogrusu..

İhtimal var,imkansız değil.
Ama strese girip adetini geciktirme.
Adet olacak gibi belirtilerin varsa %90 olursun.
İnsanlar senelerce uğraşıyor hamile kalmak için.
Umarım bundan sonra korunmadan ilişkiye girmezsin.
Hamileligin ilk haftasi adet olma tarzi bi sey okumustum ama regl olursam bu hamile olmadigim anlamina geliyor degil mi?

X