korunmayı bıraktıktan nekadar zaman sonra hamile kaldınız?

Azize45

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2009
13.770
13
merhaba arkadaşlar.merak ettiğim korunmayı bıraktıktan nekadar zaman sonra hamile kaldınız?ben allahın izniyle eylül ayından itibaren korunmayı bırakıyorum...kısmetse.eylülün 5 inde adet zamanım..adetlerim oldukça düzenli geliyor.inşallah çok beklemem bu ikin ci olacak allahın izniyle.oğulum bir kardeş için sabırsızlanıyor.opuyorumnanaktan

canım bunlar bünye meselesi. arkadaşım hap kullanıyordu bıraktı 3. ayında hamile kaldı. ben hiçbir kimyasala bulaşmadım. eşim korundu hep. aylardır bi şey yok. nasip kısmet biraz da...

bizimki çok kolay oldu hiç beklemedik o ay içinde hamile kaldım ve biz öyle aman amanda istemiyoduk belki tutar belki tutmaz hemen tutucak diyede beklemiyoduk ama hemen tuttu valla bizde şaşırdık ama o ay içinde oldu valla kapıdaymış bizimkikaydirigubbakcemile3

ceemrecim ne kadar şanslısınız maşallah biz hapla koruduk 13. ayımız ama hala hamile kalamadım nasip bakalım bekliyoruz...

ceemrecim ne kadar şanslısınız maşallah biz hapla koruduk 13. ayımız ama hala hamile kalamadım nasip bakalım bekliyoruz...

canım biz hapla korunmadık bi kere bile kullanmadım hiç doğum yapmamış biri için bunu önermiyolar ne kadarda hap bişey yapmaz deselerde en iyisi doğal yolla korunmak prezervatif keşke hiç kullanmasaydın daha kolay hamile kalabilirdin ama çalışmaları bırakma yola devam illaki oluıcak allah o zamanı bekliyo öyle bi zamanda gelirki anlayamazsın benim gibi şaşırırsın:1shok:

cnm ben korunmayı gecen hafta bıraktım ama kısıye gore değişiyormuş 1 ayda 3 ayda surebılırmış doktor bana ole ızah ettı

canım orası hiç belli olmaz ben bir senelik evliyim sadece ilk 3 ay hap kullandım şimdi 3 aydı korunmuyoruz ama hala bişi yok..ama arkadaşım bir sene boyunca hap kullandı hapı bıraktığı ay hamile kaldı...oldumu oluyor yani..demekki zamanı var...beklicez artık...kısmet

canım ben 3 ay sonra hamile kalmıştım ne yazık ki düşükle sonuçlandı düşükten sonra da bu altıncı ayımız olucak

ben hapı bıraktım nisanda
temmuza kadar da eşim korundu sonrasında 4. ayda korunmasız geçen bebiş gelmişti....

ben tam bir sene kullandım hapı...dr um hapı bıraktıkdan sonra hormonların normale dönmesi için 2 ay da başka şekilde korunmak gerekir demişti...ben hapı bıraktım ve bir ay başka şekilde korunduk...2.ay korunmayı bıraktık ve hamile kaldım...arkadaşın dediği gibi bünyeyle alakalı ve bebek olmayınca suçu hemen hapa atmamak gerek..nasip kısmet meselesi...olucağı varsa istemesende oluyor,olmucaksa da ne kadar uğraşsanda olmuyor...Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin tüm isteyenlere...

Valla 3,5 yıl doğum kontrol hapı kullandım..
Bıraktıktan sonraki 2. ay hamile kaldım..
Şimdi 11haftalık hamileyim.. :emir_bebek:

Benimde bir kızım var 4 yaşında kardeş istiyo geçen ay bıraktık korunmayı daha doğrusu eşim korunuyodu olur sandım ama olmadı şu an hastalığım geçmek üzere tekrar deniycez bakalım

korunuken hamile kaldım, şaka gibi :)
Çok süpriz oldu bize:)
Dilerim tüm isteyenlere rabbim en yakın zamanda nasip etsin bu güzelliği.
Allah gönlünüze göre versin inş...

X