korunmayı bıraktıktan nekadar zaman sonra hamile kaldınız?

Azize45

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2009
13.777
13
merhaba arkadaşlar.merak ettiğim korunmayı bıraktıktan nekadar zaman sonra hamile kaldınız?ben allahın izniyle eylül ayından itibaren korunmayı bırakıyorum...kısmetse.eylülün 5 inde adet zamanım..adetlerim oldukça düzenli geliyor.inşallah çok beklemem bu ikin ci olacak allahın izniyle.oğulum bir kardeş için sabırsızlanıyor.opuyorumnanaktan

ironik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2009
855
3
canım bunlar bünye meselesi. arkadaşım hap kullanıyordu bıraktı 3. ayında hamile kaldı. ben hiçbir kimyasala bulaşmadım. eşim korundu hep. aylardır bi şey yok. nasip kısmet biraz da...

NisaNurum

Canım Kızım Canım oğlum
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2009
4.163
30
34
bizimki çok kolay oldu hiç beklemedik o ay içinde hamile kaldım ve biz öyle aman amanda istemiyoduk belki tutar belki tutmaz hemen tutucak diyede beklemiyoduk ama hemen tuttu valla bizde şaşırdık ama o ay içinde oldu valla kapıdaymış bizimkikaydirigubbakcemile3

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2379 gün geçti.

Pretty

Guru
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2008
863
4
37
ceemrecim ne kadar şanslısınız maşallah biz hapla koruduk 13. ayımız ama hala hamile kalamadım nasip bakalım bekliyoruz...

NisaNurum

Canım Kızım Canım oğlum
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2009
4.163
30
34
ceemrecim ne kadar şanslısınız maşallah biz hapla koruduk 13. ayımız ama hala hamile kalamadım nasip bakalım bekliyoruz...

canım biz hapla korunmadık bi kere bile kullanmadım hiç doğum yapmamış biri için bunu önermiyolar ne kadarda hap bişey yapmaz deselerde en iyisi doğal yolla korunmak prezervatif keşke hiç kullanmasaydın daha kolay hamile kalabilirdin ama çalışmaları bırakma yola devam illaki oluıcak allah o zamanı bekliyo öyle bi zamanda gelirki anlayamazsın benim gibi şaşırırsın:1shok:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2379 gün geçti.

bennermin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2008
597
0
cnm ben korunmayı gecen hafta bıraktım ama kısıye gore değişiyormuş 1 ayda 3 ayda surebılırmış doktor bana ole ızah ettı

angel409

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2009
34
0
canım orası hiç belli olmaz ben bir senelik evliyim sadece ilk 3 ay hap kullandım şimdi 3 aydı korunmuyoruz ama hala bişi yok..ama arkadaşım bir sene boyunca hap kullandı hapı bıraktığı ay hamile kaldı...oldumu oluyor yani..demekki zamanı var...beklicez artık...kısmet

eylull

premseslerim büyüyor
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2009
2.990
9
40
canım ben 3 ay sonra hamile kalmıştım ne yazık ki düşükle sonuçlandı düşükten sonra da bu altıncı ayımız olucak

handefe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2008
922
0
ben hapı bıraktım nisanda
temmuza kadar da eşim korundu sonrasında 4. ayda korunmasız geçen bebiş gelmişti....

yelizfalan

seni seviyorum hayat...
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2009
351
1
35
ben tam bir sene kullandım hapı...dr um hapı bıraktıkdan sonra hormonların normale dönmesi için 2 ay da başka şekilde korunmak gerekir demişti...ben hapı bıraktım ve bir ay başka şekilde korunduk...2.ay korunmayı bıraktık ve hamile kaldım...arkadaşın dediği gibi bünyeyle alakalı ve bebek olmayınca suçu hemen hapa atmamak gerek..nasip kısmet meselesi...olucağı varsa istemesende oluyor,olmucaksa da ne kadar uğraşsanda olmuyor...Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin tüm isteyenlere...

frambuaz

SIKINTI ve MUZ KABUĞU
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2008
4.241
25
Valla 3,5 yıl doğum kontrol hapı kullandım..
Bıraktıktan sonraki 2. ay hamile kaldım..
Şimdi 11haftalık hamileyim.. :emir_bebek:

serpil_melis

2. Meleğim sende gel...
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2010
172
0
34
Benimde bir kızım var 4 yaşında kardeş istiyo geçen ay bıraktık korunmayı daha doğrusu eşim korunuyodu olur sandım ama olmadı şu an hastalığım geçmek üzere tekrar deniycez bakalım