Kötüyüm kızlar yardım edin :(

Değişik fanteziler görmek istiyordur belki. Biraz daha uyarılmak istiyor olabilir. Yani izlediğimiz dizilerde bile bazen resmen sevisme sahnesi oluyor. Neden daha ayrı tutulurki erotik filmler. Alışkanlık da olabilir.

Erken mi yatıyorsunuz? Genelde erken yatanların eşinde daha çok rastlanıyor.
Ya da alışkanlık yapmışsa ve ya aradığı şeyi bulamadıgında daha çok izliyorlar.Ama hepsi izliyor emin olun
Gercekten hepsi izlermi? Televizyonda bile yari ciplak kadin erkek gorsek hemen birbirimizin gozunu kapatir baktirmayiz o derece sapkin kiskanciz ikimizde ama kafam karisti simdi hepsi deyince acaba gizli gizli izlermidirki telefon gecmisine flnda hep bakarim asinda henuz bisey gormedim.
Benim icin bosanma sebeplerinden biridir

Gercekten hepsi izlermi? Televizyonda bile yari ciplak kadin erkek gorsek hemen birbirimizin gozunu kapatir baktirmayiz o derece sapkin kiskanciz ikimizde ama kafam karisti simdi hepsi deyince acaba gizli gizli izlermidirki telefon gecmisine flnda hep bakarim asinda henuz bisey gormedim.
Kötü birşey olduğundan demiyorum.Artık çoğu erkek baktığı için bu bekarlıktan gelen birşey,ilk yıl baktıkları belli çoğunun...İlk yıl eşim de ben de böyle şeyler bakmayız heralde diye düşünürdüm.Benim eşim de kıskanç, beni seviyor biliyorum ama bekarlıkta baktığını biliyordum.Bildiğimi belli etmedim.Evlenince de işe gidip yükler eve gelir silermiş.(Bir sosyal siteden bahsediyorum kadınların bilmediği)Şans eseri yakaladım.Üstüne bütün evli bekar arkadaşlarını yakaladım.Tehditler vs. son buldu şükür.O yüzden şimdi melek de olsa kanmam.Ki böyle video izlemesi bişey değil diyorum o yüzden.Mutlaka bakmışlardır.

Teallam yaa:işsiz:

Yani yuh dedim, sizinki kıskançlıktan öte saplantı bence.. Sanırım gerçek değil bu yazdığınız ?

Yani yuh dedim, sizinki kıskançlıktan öte saplantı bence.. Sanırım gerçek değil bu yazdığınız ?
Yok gercekten ciddiyim biz bastan beri boyleyiz. Ben kendimi biliyorum zaten oyle bisey yakalasam durek tiksinirim sogarim yani bilmiyorum belkide bana kendini cok durust olarak tanittigi icin onu izlerken gozumun onune getiremiyorum.

X