Kova Burcu 21 Ocak - 19 Şubat Kova - Hassas Yönleri ve Korunma Yöntemleri

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.849
29.706
60
Gezegen etkileri kovalarda, baldır, diş, yürek, boğaz, lenf sistemi ve üreme organlarında hassasiyet yaratır. Bu tip sağlıksal sorunlardan uzak kalmak istiyorlarsa, özellikle sinirlendikleri zaman çok yemek yememeli, sigara içmemeliler.

sigara kullanmıyorum.çok iştahlı değilim.şişmanlıcam diye korkup dikkat ediyorum hep:1closedeyes:

ben de şişman değilim.zaten biraz göbeğim çıksın hemen bi çaresine bakarım.şişmanlamak hiç bana göre bi şey değil yaa.ama sinirlendiğim zaman bi şeyler yeme isteği oluyor nedense yaa...

Kızlar dertlenmeyin kovaların en önemli özelliği yaşlarını göstermemeleri.

Ör:Mehmet Ali Erbil,Hakan Peker,Ajda Pekkan ilk etapta aklıma gelenler bunlar.

eline saglık yazı süper olmus gercektende yasımızı hic göstermiyoruzz:dance:

ewt bende yaşımı göstermem daha büyük gösterdiğimi söylerrlerr....

benim de yaşımı göstermediğimi söylerler ama kimisi 15 falan gösteriyorsun diyor kimisi de 22 falan gösteriyorsun diyor anlamadım gitti küçük mü gösteriyorum büyük mü gösteriyorum.
sanırım küçük gösteriyorsun diyenler minyon tipli olduğum için,büyük gösteriyorsun diyenler de olgun bir duruşum olduğu için böyle düşünüyorlar.:sm_confused:

çok haklısın mor menekşe..a.s.

ayrıca ben kova kadını olarak kiloluda değilim rejim mejim hiçbirşey yapamıyorum balık etli olduğumdan dolayı fena sayılmam vücut olarak..
sigara içiyorum ve sinirlendiğimdede asla iştahım olmaz..sengözlerimebaksanab

yıllardır kardeşimi ablam zannederler.. benide en az 5 yaş küçük tahmin ederler...:)) kova olmak bir harika:)))

Gezegen etkileri kovalarda, baldır, diş, yürek, boğaz, lenf sistemi ve üreme organlarında hassasiyet yaratır. Bu tip sağlıksal sorunlardan uzak kalmak istiyorlarsa, özellikle sinirlendikleri zaman çok yemek yememeli, sigara içmemeliler.

ben cok yemek yemiyorum hatta ac kaliyorum neredeyse sinirlendigim zaman ama sigaraya cok saldiriyorum...sanki sadece o beni sakinlestiriyormus gibi geliyor sinirlerim 360a ciktigi zaman...sonrada pisman oluyorum sigarayi niye bu kadar cok ictim diye:nazar:

bende...
şu an 21'im ama daha küçük gösteriyormuşum.

ama bazen sinir bozucu da olabiliyor, Çok üzgünüm çoook
bu olay 2 kez geldi başıma.biri geçtiğimiz seçimlerde.üstelik sayım görevlilerinden biriydim,diğer görevli gelip "sen oy kulanabilyor musun? ben 18 üstü kullanabiliyor diye biliyordum" dedi.
diğeride geçen ay kursa yazılmaya gittiğimde kayıt yapan arkadaş "kursa yazılman için 18yaşını doldurman gerek" dedi.

Ama yine de içten içe sevindim,hoşuma gitti...bunu en çok eşimin söylemesi hoşuma gidiyor doğrusu...:1rolleyes:

bademciklerimden az çekmedim sonunda 1 ay süren kuvvetli bir antiboyatik tedavisiyle kurtuldum ama hasar bıraktı tabiki yıllarca antibiyotik kullanmak berbat bişey.. bacaklarım ve dişlerim konusunda hassasım ne kadar üstüne düşsemde bi sorun çıkıyo mutlaka :KK43:

sinirlenince iki seçenek var ya ölecek derceye gelene kadar yerim yada günlerce zırnık birşey sürmem ağzıma
diş zaten kendimi bildim bileli bir sorun
ama son zamaanlarda sigaraya da ağırlık verdim bilmiyorum napıcamm :çok üzgünüm:

Valla doğru söze ne hacet güzel tespit yapmışlar.

Ama şu yaşını göstermeyen ünlülere Ajda yı eklemesekte olurdu hani kadın estetik yaptıra yaptıra deneme tahtası gibi oldu mübarek bi o kaldı yaşını göstermeyen bide ben sanırım.:roflol:

Korunma yöntemleri diyince bende kovalardan korunma yöntemleri sanmıştım örneğimde vardı hani uykudan uyanan bir kovaya yaklaşmamak en iyi korunma yöntemidir diyecektim tühh...:kızgın:

sınırlenınce ıstahtan kesılırım zaten sıgara da kullanmıyorummm ıyıyım ıyı=))))

benide küçük sanıyorlar
sinirlenince midem ağrır,ve bazen yemek yemeği unuturum,ama kova değilim acaba horoskobumda kova etkilerimi var?

Valla doğru söze ne hacet güzel tespit yapmışlar.

Ama şu yaşını göstermeyen ünlülere Ajda yı eklemesekte olurdu hani kadın estetik yaptıra yaptıra deneme tahtası gibi oldu mübarek bi o kaldı yaşını göstermeyen bide ben sanırım.:roflol:

Korunma yöntemleri diyince bende kovalardan korunma yöntemleri sanmıştım örneğimde vardı hani uykudan uyanan bir kovaya yaklaşmamak en iyi korunma yöntemidir diyecektim tühh...:kızgın:

ya ne guzel bır tespit bende aynıyım sabah kalkınca kımseyı gormek ıstemem helede ardımda bırı dolanıyorsa ıyyyyyyyy sınır olurum sabahları cok sınırlı oluyorum yaaa

X