Kova Burcu 21 Ocak - 19 Şubat Kovaların Fiziksel Özellikleri

gemxixnxix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2007
563
0
acık tenlı
duzgun hatlı
orta boylu kısılerdır
karızmatık burunları vardır
gozlerı guzel ve genelde renklıdır
konusmaları zekıcedır
bacaklarına dıkkat etmelerı lazımdır
herhangı bır kazada bacaklarından darbe alabılırler

uzun boyluyum,kahverengi gözlerim var ve kova burcuyum :KK70:
ama ben bacakları anlamadım,yani kovaların bacakları güçsüz hemen kırılgan falan mı :KK70:

gözlerim açık ,saçlarım koyu kahvedir normal de .ama boyalar sağolsun renk renk boyuyoruz. buğday tenliyim ,boyumda iyi sayılır.bacakların hassaslığına gelince evet ben de ayak ve bacaklarımdan çok zaman şikayetçiyim.bu doğrudur yani hassaslık konusu...

acık tenlı
duzgun hatlı
orta boylu kısılerdır
konusmaları zekıcedır

Açık tenliyim,burnumu seviyorum:)Boy 1.68 kilo 50..Göz yeşil saç siyah..bacak boyumun uzun oldu söylenir.)
Uyuyormuş yani.

orta boylu ,buğday tenli,kahve rengi gözlü ve gözleri ile anlatabilen , doğuştan mükemmel bir burnu olan herkes estetik mi diye sorarlar buarada am deil ve bacak konusu doğru dokunsan morarır,:dance:
ay cidden tipik bi kova kadınıyım ben:teytey::teytey::teytey:

oldukça uzun boylu,sarı saçlı,ela gözlü,zayıf,burnu güzel,bacakları gercekten hassas olan ,inatçı,anını anına uymayan,orijinal fikrleri olan,yanlışlıklara isyan eden bi kovayım ben:))

Bende orta boylu,kumral,açık tenli ve Kova burcuyum,ayrıca burnumunda güzel olduğunu söylerler,tipik bir Kova kadınıyımdır,ve gerçekten genelde bacaklar özellikle bilekler çok hassas olur,benim öyledir..:smiley-cool:

evet canım yazdığın gibiyim orta boylu açık tenli açık kumral mavi gözlü güzel bir hatunum......
kova burcunun bütün özelliklerini taşıyorum.......
ama akrep erkeğiyle evliyim tahmin edersiniz akrep erkeğini bir çok konuda anlaşamayız ama ben fedakarlık yaparım vee onu seviyorum oda beni şuan ikizlerime hamileyim.....
mutluluğumuz ikiye katlandı.
ben biraz özgürlüğüme düşkünüm.eşimse çok kıskançtır .eee tahmin edin artık

aaaaaaaaaaaa herşey uyuyor da benim gözlerim renkli deil ayrıca herkes burnumu çok sevior ama ben pek beyenmem bacaklarıma gelince ii onlar yha çok şükür

ay cnm dogru soyluosun valla benım bacagımda en ufak bıseyde ız kalıo ccookk kotu ya hıc sevmıorum o yuzden

bnm boy 1.76 kılo 65 bugday tenlı kumral bi insanm bacaklarm uzundur burnumu da pek sewmem bı burun uymuo glba:)

acık tenlı
duzgun hatlı
orta boylu kısılerdır
konusmaları zekıcedır

açık tenli, düzgün hatlı, orta boylu, burun falan uyuyo da gözlerim renkli değil:KK70:

ben de orta boylu,buğday tenli,kahverengi gözlü,koyu kahverengi saçlı biriyim.ama ben burnumu pek beğenmem.konuşmalarım zekice ve düzgün hatlıyım doğru.
ayrıca bacaklarımızın hassas olduğunu bilmiyordum demek o yüzden hep baktığımda nedenini anlamadığım morluklar oluyor bacağımda,ne zman nereye çarptığımı hiç hatırlamam ama bir bakarım morluklar var...

kovaların bacaklarının hassas olduğunu daha önce de duymuştum ve gerçekten de bacaklarımdan yana çok sorun yaşıyorum

acık tenlı
duzgun hatlı
orta boylu kısılerdır
konusmaları zekıcedır

ben uzun boylu, düzgün hatlı(yani vücut ölçülerim orantılı),buğday tenli, kahverengi gözlü, burnumun pek karizmatik olduğu söylenemez, konuşmam zekice mi bilmiyorumCADIARZU, evet bacaklarım hassastır ve kova burcuyum:)

sarışınım gözlerim iri ve güzeldir burnum kARizmatik kesinlikle.. vücudumu çok severim orantılı... insanlar beni dinlemekten çok zevk alırlar zekice espriler yapıyormuşum ben :))

X