Kova Burcu 21 Ocak - 19 Şubat Kovaların Fiziksel Özellikleri

gemxixnxix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2007
565
0
acık tenlı
duzgun hatlı
orta boylu kısılerdır
karızmatık burunları vardır
gozlerı guzel ve genelde renklıdır
konusmaları zekıcedır
bacaklarına dıkkat etmelerı lazımdır
herhangı bır kazada bacaklarından darbe alabılırler

çaçaron

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2007
263
0
uzun boyluyum,kahverengi gözlerim var ve kova burcuyum :KK70:
ama ben bacakları anlamadım,yani kovaların bacakları güçsüz hemen kırılgan falan mı :KK70:

arzusoydan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2007
943
1
gözlerim açık ,saçlarım koyu kahvedir normal de .ama boyalar sağolsun renk renk boyuyoruz. buğday tenliyim ,boyumda iyi sayılır.bacakların hassaslığına gelince evet ben de ayak ve bacaklarımdan çok zaman şikayetçiyim.bu doğrudur yani hassaslık konusu...

Cevrimhici

Şampiyon Belli 2. Kim?
Pro Üye
5 Ağustos 2006
4.779
229
39
acık tenlı
duzgun hatlı
orta boylu kısılerdır
karızmatık burunları vardır
gozlerı guzel ve genelde renklıdır
konusmaları zekıcedır
bacaklarına dıkkat etmelerı lazımdır
herhangı bır kazada bacaklarından darbe alabılırler

Açık tenliyim,burnumu seviyorum:)Boy 1.68 kilo 50..Göz yeşil saç siyah..bacak boyumun uzun oldu söylenir.)
Uyuyormuş yani.

S

suela

Ziyaretçi
orta boylu ,buğday tenli,kahve rengi gözlü ve gözleri ile anlatabilen , doğuştan mükemmel bir burnu olan herkes estetik mi diye sorarlar buarada am deil ve bacak konusu doğru dokunsan morarır,:dance:
ay cidden tipik bi kova kadınıyım ben:teytey::teytey::teytey:

lirik guzel

bekle beni 35.5 :)
Pro Üye
4 Ekim 2007
8.306
2.074
oldukça uzun boylu,sarı saçlı,ela gözlü,zayıf,burnu güzel,bacakları gercekten hassas olan ,inatçı,anını anına uymayan,orijinal fikrleri olan,yanlışlıklara isyan eden bi kovayım ben:))

ozlemkurul

sevgi pıtırcığı:))
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2007
199
0
45
Bende orta boylu,kumral,açık tenli ve Kova burcuyum,ayrıca burnumunda güzel olduğunu söylerler,tipik bir Kova kadınıyımdır,ve gerçekten genelde bacaklar özellikle bilekler çok hassas olur,benim öyledir..:smiley-cool:

gulan06

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2007
1.230
3
43
evet canım yazdığın gibiyim orta boylu açık tenli açık kumral mavi gözlü güzel bir hatunum......
kova burcunun bütün özelliklerini taşıyorum.......
ama akrep erkeğiyle evliyim tahmin edersiniz akrep erkeğini bir çok konuda anlaşamayız ama ben fedakarlık yaparım vee onu seviyorum oda beni şuan ikizlerime hamileyim.....
mutluluğumuz ikiye katlandı.
ben biraz özgürlüğüme düşkünüm.eşimse çok kıskançtır .eee tahmin edin artık

buket-26

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2007
3.228
324
42
evet bende kova burcuyum
orta boylu,renkli gözlü,açık tenliyim

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1925 gün geçti.

tuba01

Denniz ' m <3
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2007
31
0
29
aaaaaaaaaaaa herşey uyuyor da benim gözlerim renkli deil ayrıca herkes burnumu çok sevior ama ben pek beyenmem bacaklarıma gelince ii onlar yha çok şükür

tuuba_-_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2008
50
0
33
ay cnm dogru soyluosun valla benım bacagımda en ufak bıseyde ız kalıo ccookk kotu ya hıc sevmıorum o yuzden

cayvekahve

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2008
956
4
bnm boy 1.76 kılo 65 bugday tenlı kumral bi insanm bacaklarm uzundur burnumu da pek sewmem bı burun uymuo glba:)