kovidden sonra carpintum cok artti bu durum gebeligi etkiler mi?

semirra87

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2020
553
183
kovid yakin zamanda oldum sonra carpintim cok artti bu durum gebeligi etkiler mi ne yapmam lazim doktor ilacta kullandirmak istemiyor gerci belli oldu gebelik gecen gebelikfe dusuk yaptim onada korkuyorum panik atak oldum. bu durumu yasayan gebe arkadaslarim oneriniz nedir?

kovid yakin zamanda oldum sonra carpintim cok artti bu durum gebeligi etkiler mi ne yapmam lazim doktor ilacta kullandirmak istemiyor gerci belli oldu gebelik gecen gebelikfe dusuk yaptim onada korkuyorum panik atak oldum. bu durumu yasayan gebe arkadaslarim oneriniz nedir?
kıyamammm ya sana ben de covid oldum hamileyken hem de ikinciye bir şey olmadı elhamdülillah ama çarpıntım olmadığı için bilmiyorum :KK43:

tesekkur ederim. valla ben ilaci aldim nabzim yukseldi panik oldum sonrada ilaci kestim zaten o ilactan mi oldu bilmiyorum ama ilac nabiz artiriyor o beni paniklesttirdi. sanada cok gecmis olsun zor bir surec ama atlatmisn cok sevindim.

Doktor mu önerdi diderali ? Gebelikte dideral kullanımı pek önerilmiyor diye biliyorum. İlacı içtiğinizden kadın doğum doktorunuzun haberi var mıydı
kesmeye basladim benim gebelik yeni zatenn
Doktor mu önerdi diderali ? Gebelikte dideral kullanımı pek önerilmiyor diye biliyorum. İlacı içtiğinizden kadın doğum doktorunuzun haberi var mıydı
siz kac haftalik gebesinizz? bu arada ilk aylarda icilmiyor ama sonradan zarari yokmuss

X