Saç Rengi ve Saç Boyama Koyu kumral saça palette bakır kahve nasıl olur?

turuncubnm

Bırak Mücadele ruhunu ele geçirsin
Kayıtlı Üye
11 Mart 2012
125
20
30
$Palette 6-70 Kahve Bakır-350x350.jpg Kızlar .. ne kadar doğru bir karar bilmiyorum hayatımda bir takım değişiklikler yapmam lazım saçlarımdan başlamayı düşündüm saçlarım koyu kumral 2 gün önce markete gidip palette bakır kahve aldım haftaya yapmayı düşünüyorum resmini koydum boyanın nasıl olacağını bilmiyorum çok mu dikkat çeker ki
Bilemedim
bi de resimde renk çok itici kızıl gibi benim saçım koyu nasıl olur ilk defa boyatıcağım saçım çok yıprandı altlarda boya vardı pembe ama aktı sarı ile turuncu arası bi renk oldu değiştirmem lazım kendimi kaşlarım da siyah nsl olursa artık resim de ekleyebilirim sorun değil uygulayan var mı bu rengi

Tavsiyelerinize ihtiyacım var bi de bu rengi almasaydım keşke.. .. önerisi olan var mı kafam çok karışık

Son düzenleme:
hiçbir zaman üstünde göründüğü gibi olmuyor canım biraz daha koyusu olur saçın ne renkti bu arada

orta kumral saça bile tutmuyor koyuyu düşünemiyorum bence saç renginizi açtırıp boyarsanız iyi olur, bu renk zaten kutudakı gibi tutmuyor koyu sarının üzerine yapmıştım begenmedim :KK37:

açtırmak derken hangi renge boyasam ?
saçın boya ise başka bir boyayla açık tona tek seferde gidemezsin açıçıyla açtırman gerekiyor. bu renk ıcın en az acık kumral olmalı sacın yada turuncu. palette yada kolestonun yogun acıcıları var deneyebılırsın

saçın boya ise başka bir boyayla açık tona tek seferde gidemezsin açıçıyla açtırman gerekiyor. bu renk ıcın en az acık kumral olmalı sacın yada turuncu. palette yada kolestonun yogun acıcıları var deneyebılırsın

saçımın doğal rengi boya değil :)

kutudaki gibi tutar o zaman. belki 1 ton koyusu olur ama tutar. palette rengin tutması konusunda başarılı. ten renginizi görmeden yakışır mı yakışmaz mı bişey diyemem...

boya ile boyarsan tek seferde açık bir renk olmaz birden fazla boyarsanda saçını yıpratabilirsin.. tek seferde olması için açıçı ile açtırman gerekiyor dediğim gibi.. turuncuya bile dönse bu rengin tutması için yeterlidir. yanlızca bir kere aç ve ertesi gün boya.. bende açıçıyla acıp turuncumsu koyu sarı bır renk elde ettim daha sonra bu bakır kahveye boyadımda tuttu gerçi kutudaki gibi olmadı ama neyse:KK36:

Son düzenleme:
Bu renge boyarsan biraz yansımalı bir renk olur o kadar.
Kutunun üstünde gördüğün gibi bir renk bekleme.
Zemin rengin koyu kumral olduğu için tutmaz.

benim saçım $946705_563743040355530_2027170363_n.jpg bu renk şuan daha önce tarçın bakır yaptım ve uçlardaki renk onun izleri şimdi $sac93.jpg bu renk olsun istiyorum bakır kahveyle bu rengi tutturabilir miyim ve sizce yakışır mı acaba içine biraz altın kahve karıştırsam daha mı iyi olur korkuyorum çünkü kötü durmasından :KK43::18:

X