KPSS 2020 Lisans 90+ Çalışma Arkadaşları (Geç Kalmış Sayılmayız 💪🏻)

deligibideli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2019
73
94
Kızlaaaar kızlar KPSS 2020 Lisans Çalışmaya an itibariyle başlıyorum. Geç kalmış sayılır mıyız bence sayılmayız. İstedikten sonra heeer şeyi yaparız. Bu yolda mis gibi çalışma arkadaşlarımız , arkadaşlıklarımız olsun 💕 sorularımızı, kitaplarımızı, yöntemlerimizi paylaşacağımız; birbirimize destek olacağımız bir konumuz olsun. Beraber yapalım, birlikten kuvvet doğar. 🌺❤️

Sadece lisans icinse erken baslamis bile olursunuz size tavsiyem tarihi mustafa celal özyıldızın videolarindan, ramazan yetginin de video ders notundan calışın. Coğrafyayı bayram meralden izleyip engin eraydından genel tekrarlara bakın hemen bitiyoe zaten coğrafya. Matematik icin ilyas güneş (matematiginiz kötüyse defter notu alın iyiyse sadece soru bankası alın) Türkçe ve vatandaşlığı da gene isem yayinciliktan izleyin derim

bencede ben daha baslamadim daha oncede hic girmedim ne yapacagimi bilmiyorum kisaca arkadasim

Ben de daha önce girmedim ilk kez gireceğim. Ama yapacağımıza inanıyorum. Öncelikle tarih çalışmaya başladım ben fetihname konu kitabından takip ediyorum. Kör topal ilerliyor ama çok şükür ilerliyor. 🤷🏻‍♀️ Tüm konuları bitirdiğimiz günleri de görürüz inşallah 🥰🥰

Sadece lisans icinse erken baslamis bile olursunuz size tavsiyem tarihi mustafa celal özyıldızın videolarindan, ramazan yetginin de video ders notundan calışın. Coğrafyayı bayram meralden izleyip engin eraydından genel tekrarlara bakın hemen bitiyoe zaten coğrafya. Matematik icin ilyas güneş (matematiginiz kötüyse defter notu alın iyiyse sadece soru bankası alın) Türkçe ve vatandaşlığı da gene isem yayinciliktan izleyin derim

Başlamak için ben de çokça kaynak aradım bulup buluşturdum şimdilik, çokça ortak kitaplarımız da var gerçi ama şu elimdekileri gözden çıkardığımda ben de eksik olanları da alıp güzelce toparlamayı düşünüyorum 💁🏻‍♀️ umarım dediğiniz gibi olur ve yetiştiririz 😍

Başlamak için ben de çokça kaynak aradım bulup buluşturdum şimdilik, çokça ortak kitaplarımız da var gerçi ama şu elimdekileri gözden çıkardığımda ben de eksik olanları da alıp güzelce toparlamayı düşünüyorum 💁🏻‍♀️ umarım dediğiniz gibi olur ve yetiştiririz 😍
Birazcık temeliniz varsa lisans çabuk bitiyor.Ben 2 ayda neredeyse %80ini bitirdim. Alan ve eğitim bilimlerinde sıra 🤦

İlyas güneşin soru bankasını beğenmedim 3. Seviyede ki testleri zor oluyor ve aşırı mantık gerektiriyor

Zaten soru bankasını tavsiye etmiyorum. Gereksiz zor ve videoda anlatmadıklarını bile soruyor. Ama matematik denemeleri güzel.
Ben yanılıp aldım bide 2019 yılında almıştım. 2020 kitabında yenilikler yapılmıştır diye almıştım. İnanır mısın yanlış sorular bile düzeltilmemiş sadece kapak değişmiş resmen

Ben yanılıp aldım bide 2019 yılında almıştım. 2020 kitabında yenilikler yapılmıştır diye almıştım. İnanır mısın yanlış sorular bile düzeltilmemiş sadece kapak değişmiş resmen
Ben de hata yapıp yaprak testlerini aldım. Sorular da cok fazla hatalar var. Ama gecen sene denemelerini almıştım,tamamı çözümlü. Benim Hocam yayınları genel olarak çok zor,sırf duyulmuş ve videoları güzel diye tercih ediliyor. Ve cok fazla hatalı sorusu var. Yediiklim,pegem daha iyi. Denemelerimi oradan alacağım artık

Birazcık temeliniz varsa lisans çabuk bitiyor.Ben 2 ayda neredeyse %80ini bitirdim. Alan ve eğitim bilimlerinde sıra 🤦
Allah yardımcınız olsun, alan ve eğitim bilimleri sabır istiyor gerçekten. İnşallah 💯 alır atanırsınız 🤲🏻🌺 tarihten biraz çekindiğim için korkuyla başlamıştım ama şuan bir aksilik çıkmazsa yetişebilecegini öngörüyorum, işe gidip geliyor olmama rağmen hem de 🤭 hepimiz istediğimiz bölümlerden atanırız da biter gider umarım bu yolculuk da 💕

Kaç saat ders basimdasiniz kızlar . Ben önceden ders çalışmaktan zevk alırdım şimdi başına oturmakta zorlanıyorum.

Kaç saat ders basimdasiniz kızlar . Ben önceden ders çalışmaktan zevk alırdım şimdi başına oturmakta zorlanıyorum.

Canım ben 15-20 günlük bir ara verdim 28inde bitecek bu ara umarım 🤷🏻‍♀️ ama aynısını ben de yaşadım başlarda oturup deli gibi çalışabiliyordum. Şimdilerde ise çalışmak için önce kendimi ikna etmem gerekiyor 😭

X