KPSS 2021 e henüz başlamamış olanlar ve sıfırdan başlayacaklar... Başlayalım ve bitirelim hadi💪

merhaba bnde çalışıyorum kpss ye bein gk-gy eğitim birde alan sınavım var bnimde bi oğlum var 4 yaşinda onunla ilgilenmemi istiyor Allahtan eşim genelde evde oldugu için o ilgilenebiliyor geçen sene de hazırlandım ama tam kapsamlı değildi hergün düzenli çalışıyor musunuz bn her gün düzenli çalışamıyorum ev çocuk yemek çok yoruyor insanı

Benim boynum çok fena kızlar kazık gibi oldum iyileşince çalışmaya devam ...yarın inşallah iyilesirim..ev işleride kaldı çocuklara zor baktim eşim masaj yaptı yardım etti vs ama işte işe gidiyor

Bilmiyorum kuzum yoktur ama ilk defa oldum böyle bugün daha iyiyim tarihten az çok çalışmaya devam edicem inşallah
Geçmiş olsun canım. Böyle durumlarda ilaç içmeden atlatamiyorum ben dolorex kullanırım mutlaka boyun ağrısı ve regl durumlarında.

Kızlar dün benim için verimli bi gündü baya ezber yaptım üstüne okuma kitabimi da okudum ama gece gözlerim çok ağrıdi 👀 zaten miyop olan gözlerim hepten bulanık görmeye başladı. Bünye fazla yüklenmeye alışkın olmadığından sanırım sefil oldum 😅

Bugün kendime pek yüklenmedim 😄 20. Yy Osmanlı döneminden az bişey kalmıştı bitirip kırmızı odayı izledim 🥳 Hafta sonu da tekrar yapacağım inş. bitirdiğim konuları 🤓

Bizim ders çalışan hatunlara ne oldu acaba kızlar nerelerdesiniz?

Çalışkan hatunlar topigi duraklama dönemine mi girdi sessiz kimsesiz kalmış.🤷. Jdhdsbjs fazla tarih çalışınca beyin error maalesef 🤯 🥴Ben tarihe devam.. birkaç konum kaldı. Tekrarlara da başladım yavaştan. Bı yandan Ezberleyip bı yandan unutmak istemiyorum 😫 haftasonu renkli kağıtlar alıp kendimi heveslendirme çabalarına girdim. Tarihte malûm yabancı kelimeler çok. Çalıştığım her Ünitedeki ezberlemekte zorlandığım kelimeleri minik kağıda yazıp ünite sonuna veya kelimelerin geçtiği sayfaya yapıştırıorum. Kendimce yöntemler geliştirerek kpss yolunda ağır adımlarla ilerliyorum🐢

Ayrıca Ruyan hayır olsun canım. Özel değilse paylaşirsan yorumlarız belki. Rüyalar çok etkiliyor insanı. Kâbus gördüğüm bı gece sanki göğsüme bişey çökmüş gibi oldu mide bulantısı bastı. Gecenin bi vakti balkon pencere açıp hava aldım da anca rahatladım

Çalışkan hatunlar topigi duraklama dönemine mi girdi sessiz kimsesiz kalmış.🤷. Jdhdsbjs fazla tarih çalışınca beyin error maalesef 🤯 🥴Ben tarihe devam.. birkaç konum kaldı. Tekrarlara da başladım yavaştan. Bı yandan Ezberleyip bı yandan unutmak istemiyorum 😫 haftasonu renkli kağıtlar alıp kendimi heveslendirme çabalarına girdim. Tarihte malûm yabancı kelimeler çok. Çalıştığım her Ünitedeki ezberlemekte zorlandığım kelimeleri minik kağıda yazıp ünite sonuna veya kelimelerin geçtiği sayfaya yapıştırıorum. Kendimce yöntemler geliştirerek kpss yolunda ağır adımlarla ilerliyorum🐢

Ayrıca Ruyan hayır olsun canım. Özel değilse paylaşirsan yorumlarız belki. Rüyalar çok etkiliyor insanı. Kâbus gördüğüm bı gece sanki göğsüme bişey çökmüş gibi oldu mide bulantısı bastı. Gecenin bi vakti balkon pencere açıp hava aldım da anca rahatladım
Bu aralar enteresan rüyalar görüyorum.
Renkli sayfalar bencede işe yarıyor. Benim hala tarih korkum yüzünden ben başlamadım.
Rüyam bir gece babam beni hüngür hüngür ağlattı. Ertesi gün otobüsteyiz. Otobüste babam ben ve bir kız var. Şoför kayseri sanırım oraya gidicem diyor. Bizim yolumuzdan çıkıyor. Babam bana pas atıyor olayı bende babama güveniyorum diyorum. Ama önceki rüya çok ama çok garipti. Babam başka kadınla olmuş gördüm.

Hep babanla ilgili rüyalar. Son cümlendeki rüya hele 😕 üşenmedim baktım meraktan ama iyiye yorumlanmış hep bu tarz rüyalar sitelerde..biz de hayır olsun diyelim 🙏
Tarih sözel olmasına rağmen beni en yoran ders.. konular bitmek bilmiyor, detay fazla ve unutuluyor. Bu yıl ilk tarihten başladım bı an evvel aradan çıkarayım diye 🤷

Hep babanla ilgili rüyalar. Son cümlendeki rüya hele 😕 üşenmedim baktım meraktan ama iyiye yorumlanmış hep bu tarz rüyalar sitelerde..biz de hayır olsun diyelim 🙏
Tarih sözel olmasına rağmen beni en yoran ders.. konular bitmek bilmiyor, detay fazla ve unutuluyor. Bu yıl ilk tarihten başladım bı an evvel aradan çıkarayım diye 🤷
Bende nette baktım hep olumlu o yüzden içim rahat etti ama rüyamda ne kadar ağladım varya of of.
Tarih aynen benim ezber yeteneğim sıfır hiç aklımda tutamam. Her şeyi bilip yorum yapmak gereken sorular oluyor. O yüzden her yönden bilgiye dayalı bence.

bnde tarihe daha başlamadım unuturum diye önceliğim eğitim bilimleri ocak sonuna da türkçeyi yetiştirmeye çalışıyorum matematikte yapıyorum ama pratik gerek birde alan var ayy ne çok ders varmış yaa daha :KK43:

2 gündür isteksizlik bıkkınlık var. Hele bugün işlerim yoğundu beynim uyuştu 🥴 bir iki saat ayırabildim yine de derse. Şimdi biraz mola verdim devam edeceğim. Tarihin bana göre en karışık bitmek bilmeyen konusundayim kültür uygarlık. Ya o beni bitirecek ya ben onu 😅💪👊

Bu arada konularda karışık ilerliyorum.. baştaki konular çok sıkıcı gelio o yüzden sonlardan başa doğru ilerliyorum. Yoksa yine bırakıp atmıştım tarihî çoktannn🤭

X