KPSS 2021 e henüz başlamamış olanlar ve sıfırdan başlayacaklar... Başlayalım ve bitirelim hadi💪

Selâmm🌺
Sessiz kalmış buralar... tarih konu anlatımı bitiyor benim. Tekrarlara baslicam. Ayrıca İyi detaylı bir coğrafya konu anlatımı lazım. Tavsiyeleri bekliyorum 🙂
Aynen bende annem gelince düzgün giremez oldum. Bir baktım yazan yok.
Ben sanırım herkesin bildiği kaynaklarla ilerliyorum. Coğrafyaya daha başlamadım. Ben set olarak aldım.

Ben de nefret ediyorum artık tarihten ama mecbur başladim. Tarih cokk vakit alıyor aradan çıkarmam lazım. Matematigi boşladim ben de zaten yapamıyorum bari vakit kaybetmiyim 🤷
Matematikten hep çıkan birkaç soru tipi seçip yapabilirsin 10 net yapsan kar genelde sözelciler öyle yapıyor. Konunun öncesini okumadım ama umarım doğru şeyler yazıyorumdur 😂 Bi de matı fullemeye çalışan bir matematik öğretmeni çıkıyomuşsun 😂çok bozulurum 😁

Merhaba kizlar.. geldigimde sizleri bulamayacagim diye çok korkmuştum. Buradasiniz degil mi?? Nasılsınız? Nasil gidiyor calismalariniz? Ben neden uzun zamandir yoktum? Depresyon mu dersiniz? Motivasyon eksikligi mi?? Kendimi iyi hissetmedim. İs yerimde sorun yasadim ve tum kariyer planlamami tekrar gözden geçirmem gerekti. Ama paragraf ve mat calismayi birakmadim. Bugun sinav vardi biliyosunuz. Türkçe yine o kadar zordu ki son 20 dk. Da mata gecebildim 12 soru anca yapabildim. Ki o paragraf taktik kitabinin uzerine Oznur hocanin paragraf kitabini bitirmeme ragmen müthiş zordu. Problemlere bakmaya vakit kalmadı. Mat tan baslamadigima cok pisman oldum.
Bundan sonra ki surecte mati birakmadan kpss programima devam edeceğim..
Siz neler yaptınız? Nerelere geldiniz konular da?

Matematikten hep çıkan birkaç soru tipi seçip yapabilirsin 10 net yapsan kar genelde sözelciler öyle yapıyor. Konunun öncesini okumadım ama umarım doğru şeyler yazıyorumdur 😂 Bi de matı fullemeye çalışan bir matematik öğretmeni çıkıyomuşsun 😂çok bozulurum 😁
Yok canım matematikçi değilim hatta alakam yok matematikle maalesef. Sınava kadar en çok çıkan konulardan sorulara çalışcam artık bu saatten sonra çok beklentim yok olduğu kadar 🤷
Merhaba kizlar.. geldigimde sizleri bulamayacagim diye çok korkmuştum. Buradasiniz degil mi?? Nasılsınız? Nasil gidiyor calismalariniz? Ben neden uzun zamandir yoktum? Depresyon mu dersiniz? Motivasyon eksikligi mi?? Kendimi iyi hissetmedim. İs yerimde sorun yasadim ve tum kariyer planlamami tekrar gözden geçirmem gerekti. Ama paragraf ve mat calismayi birakmadim. Bugun sinav vardi biliyosunuz. Türkçe yine o kadar zordu ki son 20 dk. Da mata gecebildim 12 soru anca yapabildim. Ki o paragraf taktik kitabinin uzerine Oznur hocanin paragraf kitabini bitirmeme ragmen müthiş zordu. Problemlere bakmaya vakit kalmadı. Mat tan baslamadigima cok pisman oldum.
Selammm 🌸
Biz arada mekâna uğradık uçukgenclikle 😅 Bu süreçte tarih çalıştım ben hep. Konular bitecek birkaç gün içinde sonra Tekrarlara ve coğrafyaya başlayacağım. Bu arada coğrafya konu anlatımlı kitap benim hocam yayınlari ve Tarihten de son 10 yılın çıkmış soruları kitabını sipariş verdim.
Umarım diğer arkadaşlar da iyidir ve motivedir ve Kpss macerasınin üstesinden geliriz hep birlikte 😅🙏

Kızlar selam ☺️ben geçen yıl hazırlanıp 83 puan aldım. Atama bekliyordum ama maliye bakanlığının 20 bin atama için bütçe vereceği bilgisini duyunca biraz ümidimi yitirdim ve tekrar çalışmaya karar verdim. Ve bugün başladım. Program yaptım kendime hızlıca ilerlemem gerek. Videoları izleyip elimdeki kitaplardan soruları çözeceğim. Deneme içinde dershaneleri arayıp öğrenci alıp almadıklarını soracağım. Olmazsa evde kendim yapacağım. Sizde durumlar nedir? Konular bitti mi

Arkadaslar merhaba, lisans GyGk girecegim nasıpse, oncekı yorumlara bakamadım ama net bılenınız sınav tarıhını yazabilir mi? 1 Agustos gördüm takvımde 10 yıl aradan sonra girecegim, o gün baska sınav daha var sanırım kafam karıstı biraz da, GyGk tarihini yazabilirseniz memnun olurum

Ben de girdim sayısaldan girmem gerektiği için türkçeye çok yoğunlaşamadım ama 35 soru falan işaretledim herhalde hiç yoktan 20 net çıksa sevinirim valla 😢 sorular çok sinir bozucuydu yaa 10. Sorudan sonra sıkıldım içim geçti 😂 matın gözünü seveyim gadasını alıym 😂

Ben de girdim sayısaldan girmem gerektiği için türkçeye çok yoğunlaşamadım ama 35 soru falan işaretledim herhalde hiç yoktan 20 net çıksa sevinirim valla 😢 sorular çok sinir bozucuydu yaa 10. Sorudan sonra sıkıldım içim geçti 😂 matın gözünü seveyim gadasını alıym 😂
Hadi hayirlisi🤣🤣

Mehmet celal özyıldız eğer tarih sevmiyorsan sevdirir. Yok tarihi seviyorum ama çok yüksek puan almam gerek diyorsan ramazan yetgin.
Tesekkur ederım ama sanırım yanlıs ifade etmişim ☺️ Lisans sınav tarihi belli oldu ya 1 Agustos olarak gördüm de (yukarıda daha önce yazmıstım ama kımse yanıt vermedı de) dogru mu acaba, bırcok sınav tarihi var da takvim de 🙏

X