KPSS 2021 e henüz başlamamış olanlar ve sıfırdan başlayacaklar... Başlayalım ve bitirelim hadi💪

ucukgenclik ucukgenclik nerdesin kuzum nasılsın

Kızlar bende Türkçe neyini arttırmaya yogunlastim bugün dünde öyleydi zaten video izliyorum yanlış yaptığım yerlerle ilgili umarım işe yarar ve her gün 10 soru çözmeye başladım Türkçe ile ilgili süre tutarak ...az olsada ben kendimi az çok görüyorum konuları izledikçe arttırım belki

Sorular irdeleyici duruyor tekrar ettirme niteligi var baya akşam bi çözeyim bunları tek tek , soru sorudur yüzeysel baktım olumluyum su an kitaba ☺️ çok teşekkür ederim canım , ıstatistik madde analizi bitirdim korelasyon bitti , test analizi ile z t puanı var. Devam ediyorum .
Rica ederim canım kolay gelsin 👍🏻

Kızlar bende Türkçe neyini arttırmaya yogunlastim bugün dünde öyleydi zaten video izliyorum yanlış yaptığım yerlerle ilgili umarım işe yarar ve her gün 10 soru çözmeye başladım Türkçe ile ilgili süre tutarak ...az olsada ben kendimi az çok görüyorum konuları izledikçe arttırım belki
Kimin Türkçe videosunu izliyorsun memnun musun? Yaptığın gayet mantıklı canım mutlaka faydası olur. Bugün bende Türkçeye başladım bakalım

Kimin Türkçe videosunu izliyorsun memnun musun? Yaptığın gayet mantıklı canım mutlaka faydası olur. Bugün bende Türkçeye başladım bakalım
Önder hoca yi izliyordum oda harika ama şu anda Aker kartala başladım memnumun anladığımı hissediyorum bakalım soru cozdukce gorucem anlayıp anlamadığımi her gün not alıyorum yanlış sayımı dakikami vs artarsa eğer iyiye gidiyor demek olur oda en az 1 hafta sonra belli olmaya başlar galiba :)

Dün basladim 8 videosunu izledim bile simdiden karışık izledim tabiki, hata yaptığım yerleri . Önümde 7 video daha var ama :) bugün 2 video daha izleyebilsem iyidir

Önder hoca yi izliyordum oda harika ama şu anda Aker kartala başladım memnumun anladığımı hissediyorum bakalım soru cozdukce gorucem anlayıp anlamadığımi her gün not alıyorum yanlış sayımı dakikami vs artarsa eğer iyiye gidiyor demek olur oda en az 1 hafta sonra belli olmaya başlar galiba :)
Teşekkür ediyorum. Bende Öznur Saat Yıldırım ı izlemiştim çok memnun kalmıştım tabi güncellenen Türkçe kuralları olabiliyor o yüzden farklı kişilerede bakmak istiyorum. Söylediğin hocalara bakayım 😋.
Ayy değilmi doğru Türkçe dersini baksan herkes iyi anlatır asıl önemli olan net artırabilmesi.

O zaman akıcı, saran bir anlatımı var anladığım kadarıyla yoksa 2 gün içinde en az 8 video çok iyi
Hemde çok akıcı normalde dün ders çalışmicam dediğim halde aktı gitti birde çok uzun değil videoları hani 40 dk en fazla genelde 20 dk felan olan var

Teşekkür ediyorum. Bende Öznur Saat Yıldırım ı izlemiştim çok memnun kalmıştım tabi güncellenen Türkçe kuralları olabiliyor o yüzden farklı kişilerede bakmak istiyorum. Söylediğin hocalara bakayım 😋.
Ayy değilmi doğru Türkçe dersini baksan herkes iyi anlatır asıl önemli olan net artırabilmesi.
Aynen önder hoca çok iyi anlatıyor ama netim artmadi bir türlü yani bende sorun var diye düşündüm ama Aker hocayı dinleyim dedim sanki yapacakmisim gibime geliyor ..önder hoca harika ama demek ki herkesin stili farklı gercekten anlama yonude farklı misal engin Eraydın hocayı herkes över hakkatende çok iyi anlatıyor ama misal dinledim tamam ama soru cozmedim yinede netim artmasını beklerdim ...bayram meralde ondada soru cozmedim lakin arada sorulara bakıyorum Instagram çıkanlara yaptığımı görüyorum daha test vs cozmedigim notlarının üstünden gecmedigim halde

Aile içi küçük sorunlar yaşadık canım. Yarın daha ayrıntılı yazarım.
Sizi çok öpüyorum, kendinize dikkat edin.

Aynen önder hoca çok iyi anlatıyor ama netim artmadi bir türlü yani bende sorun var diye düşündüm ama Aker hocayı dinleyim dedim sanki yapacakmisim gibime geliyor ..önder hoca harika ama demek ki herkesin stili farklı gercekten anlama yonude farklı misal engin Eraydın hocayı herkes över hakkatende çok iyi anlatıyor ama misal dinledim tamam ama soru cozmedim yinede netim artmasını beklerdim ...bayram meralde ondada soru cozmedim lakin arada sorulara bakıyorum Instagram çıkanlara yaptığımı görüyorum daha test vs cozmedigim notlarının üstünden gecmedigim halde
Evet çok haklısın bazı hocalar çok çok iyi olmasına rağmen net artmıyor o yüzden dediklerine de en kısa sürede bakacağım bende farkı merak ediyorum.
Kolay gelsin çok sağol 🌺

'' Uzun zamandan beri duyduğumuz aslından güzel olduğu iddia edilen çeviriler için söylenmiş bence bu söz''
Türkçecilerim bu cümlede ''iddia etmek'' kelimesi birleşik yapılıdır benim gördüğüm. Bunun dışındaki başka birleşik yapılı sözcük var mıdır ya da ben mi göremedim?

'' Uzun zamandan beri duyduğumuz aslından güzel olduğu iddia edilen çeviriler için söylenmiş bence bu söz''
Türkçecilerim bu cümlede ''iddia etmek'' kelimesi birleşik yapılıdır benim gördüğüm. Bunun dışındaki başka birleşik yapılı sözcük var mıdır ya da ben mi göremedim?
Güzel olduğu?

Bende böyle düşündüm sonra dedim güzel sıfat değil miydi 😂. Sonra dedim sıfat olması için önünde isim olması gerekmez miydi. Kafamda deli sorular. Ama teşekkür ederim çünkü öyle kabul edicem yoksa olmayacak 😁
Tam soruyu atabilirsen sanırım daha iyi olur 😁 çünkü ben tam anlamadım sorduğunu birleşik isim mi, birleşik fiil mi, yardımcı eylemli birleşik fiil mi vs.

IMG_20210419_154554.jpg
@Zorbuisler Yok ne isim ne fiil ne yardımcı eylemli adam direk birleşik sözcük demiş çakal 😁. Ama senin dediğinden yola çıkarsak soru çözülüyor 5 cümlelede de iyi olmak birleşik sözcük sanırım böylece 4 ve 5 oluyor.

Eki Görüntüle 2829319 @Zorbuisler Yok ne isim ne fiil ne yardımcı eylemli adam direk birleşik sözcük demiş çakal 😁. Ama senin dediğinden yola çıkarsak soru çözülüyor 5 cümlelede de iyi olmak birleşik sözcük sanırım böylece 4 ve 5 oluyor.
o zaman birleşik yapılı deyince her şeyi katıp mix 😂isim+fiil+sıfat üstüne tuz😁 aynen iyi olmayı da sayıyoruuz cevabımız E oluyoorrr

X