Ksmetim kt ...Ama....

canım bir gör yemeğe çık gözlemle. ama annesine ,annen,desin. kesin bir şey yok diye.... sadece kızım bir görmek istiyor. olmazsa,ısınamadım dersin olur biter.
zorla ,,seni oğluyla tanıştın diye evlendirecek değilki...

Son düzenleyen: Moderatör:
sayenizde kocamla aramızda olan uçurumun sebebini bu kadar yıl sonra buldum.:1shok:

kendisi su bardağıyla çay içiyor.
hatta geçen gün çay bardağıyla da su içtiğini gördüm. senağlama
yıkıldım.
bu evlilik yürümez artıkmafoldumben

çocugun işi gücü yok heralde senin peşinden oralara gönderebildiğine göre:uhm:

hazır mı yiyecekler ömür boyu:uhm:

kadın o kadar ısrar ediyorda oğlu ne düşünüyor aceba:kahve:

evet haklısınız çocuğunda ne düşündüğü çok önemli esk e olmazsa zaten olmaz , çocuk m.y.o motor bölümü mezunu okul sonrası çalışmış biraz sonra askere gitmiş burda yani ist da askerlik yapıyo ,annesi mesleği var oradan iş bulur ev da alırım geçinip gidersiniz diyomuş ha deyince de bu işler olmaz doğru ama söylenenler bu bilemiyorum çocuğunda fikirlerini sorup öğrenmek lazım fisfisfis

yahu su bardağıyla çay içmesinin neresi tuhaf bende içerim arada ne var bunda aaa alemsiniz kızlar bencede görüş derim annesi öyle diye oğlununda öyle olcak hali yokya ama sakın önyargıyla gitme çocuklada görüşürsen

anasına bak kızını al,kenarına bak bezini al ...demiş eskiler, ama oğlanlar için bu duurum nası olur bilemiyorum:)) sadece bi yemeğe çıkıp konuş gözlemle ama annesinin öle kaba saba oluşu düşündürücü bence...

annesine senin annen çocuklar önce bi tanışsınlar bakalım ne düşünecekler felan desin....
hani demişsin ya görüşürsem kadın hemen olacak zannedebilir....
daha sonra siz görüşün belki de çocuk beğenmiycek ya da sen beğenmiyceksin.....
şimdiden karar verme bence....bu işler görüşüp konuşmadan çok zor....anlaşıp anlaşamıycağınıza
karar vermek için bi müddet birbirinizi tanımanız gerek....ama malesef ailede çok önemli....:sm_confused:

annesi kaba diye oğluda öyle olucak diye bi kural yok cnim benim...

tanış derim ben....

bide bardak olayına çok güldüm,ben de bardakta çay içiyorum :)

sonradan keşke dememek için bir tanış derim..belki annesi gibi değildir... ama öncesinde annen kadınla bir konuşsun bu sadece tanışma hemen olayı ciddiye bağlama diye:):)

Ben de katiyyen su bardağından çay içmem:1no2:..Hep çay bardağı ve fincan kullanırım..naniknanik
Keza oğlum da öyle kibar, güngörmüş bir oğlandır,gerçi daha üç yaşında ama öyle olur kesin..kafamçokkarıştı kaydirigubbakcemile3
Yani benim oğlanın kısmetine mani kabalığım yok..Ohhh.Rahatladım yaaa..kaydirigubbakcemile3

Şekerim Annesi kaba ise kaba,oğlu da illaki aynı özellikleri taşıyacak değil ya..

Ama yarın öbürgün iş ciddiye gider de olursa..
Birde şu var..Bu kadın senin kayınvaliden olacak,seninle ilgili bazı ortamlarda bulunması gerekecek,akraba,tanıdık,arkadaş ortamında bulunması gerekecek..onları da düşün..

Ay şekerim erkek kuzenim sözü vardı,kız tarafındaydık..Kızın Yengesinin annesi En az 20
hanımın bulunduğu ortamda çoraplarını bir güzel çıkardı ve kaşımaya başladı..
Aaaa..Şaşırdım..Senin kayınvalide de böyle şeyler yapmasın, onun için senin ortamında bulunması gerekecek iyi düşün dedim..
Tamam doğallık makbul de bu kadarı da bir hanıma kaba kaçıyor...yerimseniben

sayenizde kocamla aramızda olan uçurumun sebebini bu kadar yıl sonra buldum.:1shok:

yıkıldım.

Allah iyiliğini versin :roflol:

su ve çay bardaklarını kaldırın ortadan mutluluğu bulun olmaz mı:lepi:

evet haklısınız çocuğunda ne düşündüğü çok önemli esk e olmazsa zaten olmaz , çocuk m.y.o motor bölümü mezunu okul sonrası çalışmış biraz sonra askere gitmiş burda yani ist da askerlik yapıyo ,annesi mesleği var oradan iş bulur ev da alırım geçinip gidersiniz diyomuş ha deyince de bu işler olmaz doğru ama söylenenler bu bilemiyorum çocuğunda fikirlerini sorup öğrenmek lazım fisfisfis

annesi fazla hayalperest bence:eek:

bi samanlık bulursunuz seyran olursunuz, ona göre kafamçokkarıştı

iş yerinde bende su bardağı ile çay içerdim :) daha doyurucu gelirdi...

bence de bir tanış, ne olacağı belli olmaz, annesiyle de kıyaslama aynı zamanda. çocuk kendini yetiştirmiş olabilir.

kafan karışıksa canım bi tanışş.gör bakim nası biri.anası öle die oğluda kaba olcak die bişey yokk:jeyyar:

yıkıldım.

kocan su bardağıyla çay çay bardağıyla su çiyosa yürümez o iş boşa gitsin:dilcikar:kaydirigubbakcemile2

X