Ksmetim kt ...Ama....

lili_26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2009
309
1
37
Kızlar biz ist da oturuyoruz ve eskişehire taşınacağız kısa bi zaman içinde inş...komşumuz var oğluna beni istiyor ve yaklaşık 1 senedir sürekli söylüyor anneme beni ikna etmesi için kadın çok konuşkan ve kaba bi insan oğlunu 3-4 sene önce görmüştüm şuan hiç hatırlamıyorum kadının böyle olması nedeniyle hiç kabul etmedim istemedim şimdi bizim göç edeceğimiz duyunca kadın yine israr ediyormuş anneme ayşeyi bize ver öle git diyomuş annem olmaz ayşe ist lu sevmiyo evlenmekde istemiyo demiş kadın tamam düşünsün o zaman ben oğlumu eskişehire gönderirim orada onlara ev alırım (durumlarıda çok iyi bu arada)istedikleri gibi geçinip giderler diyomuş ben ayşeye güveniyorum diyomuş :eek: şimdiye kadar hiç düşünmemiştim kadının beni istemesini ama esk e gelecek oğlum demiş bilmiyorum yaa çok kararsızım acaba tanısammı dedim bir an için oğlunu .. CADIARZU ...kadın kafamı karıştırıyor zengin ama hiç kendine bakmaz pinti gibi işte ,bize gelir mesela su bardağıyla çay içer tuhaf tuhaf konuşur çok kaba bi insan oğluda ona benzemiştir diyorum hiç konuşmuşluğum olmadı dediğim gibi 4 sene önce falan gördüm hiçç hatırlamıyorum ve tanımıyorum anlıyacağınız kafam karışık kafamçokkarıştı

bende su bardağında çay içerim :eek:

oğlu şu anda nerde? nasıl bir işi var ki hemen eskişehire yerleşebilecek isteyince? bence görsen tanısan bi zararı olmaz.

tanısmaktan zarar gelmez ..oglu da kendı gıbı olacak dıye bı sart yokkı ..ne kaybedersınız

kısmet bu işler

evet demek zorunda degılsen gorustukten sonra bı gör derım ben

aklın kalmasın :p

bence de oğlu da annesi gibi olacak değil ya aklının kalmasındansa bir görmen bence daha iyi olur zararlı çıkmazsın...

Su bardaginda cay mi iciyor
Olmaz bu is,allah bilir yemek kasigiyla da tatli yiyordur bunlar mafoldumben

bence bi tanış,
ne olucakki olmazsa da olmadı dersin..
devamlı yüzünü göreceğin insanlar da değil,taşınıyormuşsunuz.

Gerçekten tuhafmış su bardağıyla çay içmesi...kaydirigubbakcemile3
Bence bi tanış derim denemekten zarar gelmez..:1closedeyes:

oğlu şu anda nerde? nasıl bir işi var ki hemen eskişehire yerleşebilecek isteyince? bence görsen tanısan bi zararı olmaz.

yaa su bardağıyla çay içilir ama o su bardağıyla nerdeyse 6-7 bardak içiyor ve limon doldurur içine çekirdek yemek için sofra bezi ister oturur tabağın hepsini çitler kaba kaba argoca konuşur varlık içinde yokluk yaşıyorlar gerçi uzak olucakmışım ama bilmiyorum yaa çok kararsızım

yaa bi oğlanı göreyim tanıyım desem hemen oldu hesabı yaparlarsa diyorum farklı bi kadın ya ne bileyim bilemiyorum

bence bir tanış.belkide kısmetindir.hemde çocuğun anasıyla huyları aynı olacak diye bişey yok tanımaktan zarar gelmez

ama ailesinden kapmıştır diyorum bişeyler sonuçda anası ablam ,annem bi gör konuş bakalım diyolar.... bir kaç ay önce yine demişlerdi bende demiştimki dünyada bi o kadının oğlu kalsa yine istemem demiştim büyük konuştum şimdide tanışsammı diyorum inanamıyorum kendime :umursamaz:

karar senın ama bu kadının yetiştirdiği evlat umarım kendını yetiştirebımıştır. anladıgım kadarıyla zıt kutuplarsınız bu ailele. benım de başıma geldi bu durum istemedim ama seni bilemem. ben yapamazdım.

bu arada su bardağı ile çay içerim, ama senın ne demek istediğini anladım. kırılmadım bu sebebleeee :))

Son düzenleme:

oğlu şuan ist da yani bizim 2 sokak altımızda esk den kadın ev alıcakmış çocuk m.y.o motor bölümü mezunu araç tamirinde çalışıyormuş oradan iş bulur diyomuş kadın ev ve eşyalar benden diyomuş durak taksileri var 7-8 tane evleri var herşey iyi görünüyorda işte çocuğun kişiliği önemli huyları,davranışları,ilgisi vs . :bbo:

hiç belli olmaz öyle analardan öyle oğullar doğuyor ki inanamazsın.benim annem çok kibar nazik hanım efendi süper bir kadındır millet hele arkadaşlarım mest olur ama bir kardeşim var tam bir öküz.yani sizinki de belki tersidir.tanı canımın içi ne kaybedersin.zaten belli eder o kendini beğenmezsen olmaz dersin.sanki tanışınca hemen gidip evlenecek isin.

çocugun işi gücü yok heralde senin peşinden oralara gönderebildiğine göre:uhm:

hazır mı yiyecekler ömür boyu:uhm:

kadın o kadar ısrar ediyorda oğlu ne düşünüyor aceba:kahve:

mafoldumben
oğlu şuan ist da yani bizim 2 sokak altımızda esk den kadın ev alıcakmış çocuk m.y.o motor bölümü mezunu araç tamirinde çalışıyormuş oradan iş bulur diyomuş kadın ev ve eşyalar benden diyomuş durak taksileri var 7-8 tane evleri var herşey iyi görünüyorda işte çocuğun kişiliği önemli huyları,davranışları,ilgisi vs . :bbo:

ha deyince iş bulunuyo mu
:lepi:

X