Kuaför saçlarımı kısacık kesti

Geronimoo

Okçu'nun önünde saygıyla eğil
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2019
1.501
1.036
40
Merhaba kızlar bugün saçlarımı kestirmeye gittim bi model gösterdim kısa ama kadın saçımı kestikçe kesti erkek gibi yaptı tartıştım falan ücreti verdiğime de pişmanım 5 tl de fazla aldı kesim 20 tlydi ustura kesim diye bide 25 aldı siz olsaydınız ücreti verirmiydiniz. Bu saçlar nasıl uzuycak yüzüm yuvarlak zaten bu kaçıncı kuaför kazığı

Kuaföre gitmeyerek buldum ben çözümü. Normalde de çok kısa kestirmem gittiğimde sadece uçlarından biraz almalarını söylerim ama onlar yine bildiğini okuyup daha da kısaltırlar. Çok uzun yıllar oldu kuaföre gitmeyeli. Böyle daha iyi.

cok üzülmeyin ya tekrar uzuyor zaten. 3 4 ay önce bana da oldu aynisi nasil olsun derken vurdu makası :KK45: su an uzadı cok da.sorun etmedim bidaha gitmezsiniz siz de.

aaa 20 liraya saç kesen kuaförü en son 2002 de gördüm sanırım :süslü: çok klasik ama kökü sende,şampuanına çam terebentini koy hızlı uzatır. boşver daha sağlıklı daha parlak olacaklar öyle düşün.
Ben bağcılar da oturuyorum burda taş çatlasa 30 kesim daha iyiyim şimdi insanlar yazınca rahatladım

X