Saç Rengi ve Saç Boyama Kuaförün sonu hüsran :(

jelib10_

Mavi Rüya
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2010
126
0
Kızlar daha önce saç rengimin siyah ve acmak ıstedıgımı soylemıstım. Konyadaki en iyi ün salmış kuaförlerden birine gittim Güvenerek. Neyse ıstedıgım renk acık kahve karamel tonlarıydı. İlk basta sacımın heryerıne acıcı surduler. beklettıler sacım cıv cıv sarısı gıbı hatta beyaza yakın bıse oldu ve dıpler daha acıktı. sonra boyayı surduler. Adamın orda yapacgm dedıgı renk acık kahve tonlarıydı tamam dedım. boyadılar tabı gordum ve sok oldum. Resmen Tupturuncu olmustu ve dıpler bılgınız acık turuncu uclar küllü kumrala dogru bı renk degısımı vardı. Orda sınırlendım ve tekrar boyamalarını istedim koyu renge boyuyacaklarını soyledıler boyadılar. En fazla 2 ton koyulastı ve hala dıplerım acık turuncu uclar kullu kumral. Cok sınırlerım bozuldu. Dışarı cıkmak bile istemiyorum artık. En üzüldüğüm seyde sacımın yanması . Sacımı cekıyorum sünüyor. Cok pismanım. eski saglıklı saclarımdanda oldum yine bir dusuncesızlık yapıp :KK43: Öncedende sacımı sarıya boyatmıstım uclarını kadın yakmıstı kalcama kadar gelen saclarımı rihanna modeli kestirmek zorunda kalmıstım. Bu gidişle yakında kel kalacam diye korkuyorum. Diplerimdeki turunculukların gitmesi için neler yapmalıyım lütfen yardım edin :KK25: cok kötüyüm :26:

Kızlar daha önce saç rengimin siyah ve acmak ıstedıgımı soylemıstım. Konyadaki en iyi ün salmış kuaförlerden birine gittim Güvenerek. Neyse ıstedıgım renk acık kahve karamel tonlarıydı. İlk basta sacımın heryerıne acıcı surduler. beklettıler sacım cıv cıv sarısı gıbı hatta beyaza yakın bıse oldu ve dıpler daha acıktı. sonra boyayı surduler. Adamın orda yapacgm dedıgı renk acık kahve tonlarıydı tamam dedım. boyadılar tabı gordum ve sok oldum. Resmen Tupturuncu olmustu ve dıpler bılgınız acık turuncu uclar küllü kumrala dogru bı renk degısımı vardı. Orda sınırlendım ve tekrar boyamalarını istedim koyu renge boyuyacaklarını soyledıler boyadılar. En fazla 2 ton koyulastı ve hala dıplerım acık turuncu uclar kullu kumral. Cok sınırlerım bozuldu. Dışarı cıkmak bile istemiyorum artık. En üzüldüğüm seyde sacımın yanması . Sacımı cekıyorum sünüyor. Cok pismanım. eski saglıklı saclarımdanda oldum yine bir dusuncesızlık yapıp :KK43: Öncedende sacımı sarıya boyatmıstım uclarını kadın yakmıstı kalcama kadar gelen saclarımı rihanna modeli kestirmek zorunda kalmıstım. Bu gidişle yakında kel kalacam diye korkuyorum. Diplerimdeki turunculukların gitmesi için neler yapmalıyım lütfen yardım edin :KK25: cok kötüyüm :26:

Kusura bakma canım ama sendekide iyi cesaret. Siyah saçtan dönmek çok zordur, öyle birden bire olmaz diye düşünüyorum. Ayrıca ben Konya'da 3 yıldan sonra adam gibi bir kuaför bulabildim. Kuaför yoksunu bir şehirde yaşıyoruz. Artık olan olmuş. Bundan sonra bir süre saçlarına hiç dokundurtma daha kötü edersin. Keşke resim atsaydın belki yakışmıştır sana. Çünkü sen siyah saça alışkınsın sana tuhaf görünmüştür belki ama başkalarına hoş gelebilir. Sıkma artık canını. Sana en büyük tavsiyem Konya'da kuaför seçerken çok dikkatli ol. Ben daha iki ay önce adam gibi bir kuaför buldum ve dehşet bir kızıl yaptı saçımı. Gören herkes bayılıyor bende tabii ki.

aslında çok açık bir ton istememişsin, beyaza yakın açmalarına gerek yokmuş saç rengini, sık sık kontrol ederek istenilen tona geldiğinde yıkasalardı yine olurdu boyamaya bile gerek kalmazdı bence ama kuaförlerin bi bildiği oreyalle saç rengi açmak! :KK50:
canım diplerin için bir iki yıkamadan sonra uçların bir iki ton koyusunu dip boyası yaptırmanı tavsiye edebilirim sadece
:26:

moralini hiç bozma sakın ve artık asla kuaförlere güvenme ama uçlar yandıysa onlar dökülür yanan yerler yani evde bakım yaparak kendine getirebilirsin zeytinyağı falan hiç değilse çabuk uzar ve uçlarda kalır boyalar bir süre bence hiç boya yapma dibi dinlensin kafanın tekrar geçmiş olsun

aslında çok açık bir ton istememişsin, beyaza yakın açmalarına gerek yokmuş saç rengini, sık sık kontrol ederek istenilen tona geldiğinde yıkasalardı yine olurdu boyamaya bile gerek kalmazdı bence ama kuaförlerin bi bildiği oreyalle saç rengi açmak! :KK50:
canım diplerin için bir iki yıkamadan sonra uçların bir iki ton koyusunu dip boyası yaptırmanı tavsiye edebilirim sadece
:26:

moralini hiç bozma sakın ve artık asla kuaförlere güvenme ama uçlar yandıysa onlar dökülür yanan yerler yani evde bakım yaparak kendine getirebilirsin zeytinyağı falan hiç değilse çabuk uzar ve uçlarda kalır boyalar bir süre bence hiç boya yapma dibi dinlensin kafanın tekrar geçmiş olsun

Merhabalar,
Bende kuaförde saçlarımı karamel gibi renklere boyatmak istiyorum ve kaç gündür düşünüyorum acaba beni rezil edecek bişi yapalarmı diye. Senin hüsranla sonuçlanmış canım. Bende boyatamam şimdi

benim saçlarım sarı üstüne kızıl kahve yapabilirmiyim nasıl olur altın kahve aldım hangi renkle karıştırsam kahve kızıl olur

Geçmiş olsun canım.Ben de birkaç gün önce saçlarımı açtırıp bakır kahveye boyattım.Saçlarım koyu kahveydi.Açarken çok korktum.Sarıya kadar açtı.Allahtan yanmadı.Ama bendeki sorun da her yeri eşit düzeyde açamadığı için boya dalgalı oldu.Saçlarımıza yazık ediyoruz.:KK19:

Saçlarınızı neden bu kadar yıpratma çabasına giriyorsunuz anlamıyorum sonrada böyle pişman olup üzülüyorsunuz yazık değilmi? Saçlarınızı acilen kestirin kendine gelsin bakım falan yanık saçı kesinlikle kurtarmaz. Yanık saçın çözümü yok benimde saçlarım yandığında kuaförüm kesmişti yanık saça çözüm olmadığını hiç bir bakım ürününün kozmetik ürünlerin fayda etmediğini tek çözümün kısack kestrmek olduğunu söylemişti. 1 yıldır saçıma boya sürmüyorum ve inanın okadar rahatımki

Kızlar neyseki sacım bırazdaha rengı duzelmeye baasladı. Kumral oldu uclara dogru hafıf ara ara turunculuklar kaldı. Bi sure ellemeyecem saclarımı. Siyaha boyadım diye uzulmustum ama yine sınırlenıp sıyaha boyamassam iyidir. Kimse alışamadı saçıma zaten siyah daha iyiydi diyenler olunca daha bi üzülüyorum :2:

X