Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Günaydın kızlar 😍

Bugün hiç dersim yok

Yemeğim de var ( bezelyeli patatesli havuçlu tavuk incik ,pirinç pilavı, etli kuru fasulye ,dün yaptığım tavuk taşlık, magnolya )
Küçük oğlan iftarda burada olmayacak dün akşam büyük oğlan yoktu bakalım bugün ne yapacak bilmiyorum ona göre yemek işini ayarlarım
Büyük oğlan yemekte burada olmayacaksa tavuk taşlık ve kuru fasulye hariç ısıtıp gönderirim tatlilarla beraber

Bugün biraz dışarıda gezmek çarşıda işlerimi halletmek ,evde kitap okumak istiyorum

Merhaba kızlar

Bugün online derslerim vardı
Onun dışında mutfakta işlerim vardı
2 kilo kıymadan köfte yoğurdum
Buzluğa koydum

Mercimek çorbası
Köfte
Bulgur pilavı
Mor lahana tarator
Revani

Yaptım

Dışarıda işlerim vardı
Şimdi dinlenmeye çekildim

Bugün elektrik faturam 153 tl geldi hemen ödedim
Önümüzdeki günlerde doğalgaz faturası gelir
Cep telefonu geçen gün ödedim 188 tl

Merhaba kızlar

Bugün online derslerim vardı
Onun dışında mutfakta işlerim vardı
2 kilo kıymadan köfte yoğurdum
Buzluğa koydum

Mercimek çorbası
Köfte
Bulgur pilavı
Mor lahana tarator
Revani

Yaptım

Dışarıda işlerim vardı
Şimdi dinlenmeye çekildim

Bugün elektrik faturam 153 tl geldi hemen ödedim
Önümüzdeki günlerde doğalgaz faturası gelir
Cep telefonu geçen gün ödedim 188 tl
Afiyet olsun canım eline sağlık.
Ben bugün online derslere erken başlayıp 13.00 te bitirdim.oglusla kapanma öncesi son gezmeyi yaptık annem de gelmişti ama öyle sıcaktı ki dışarısı çok duramayip döndük.
Parklarda gezmekten çok sıkıldım ama oğlusu çıkarınca içeri sokmak öyle zor ki 😏
Dünden kalan yemeklerden yedik biz de

Afiyet olsun canım eline sağlık.
Ben bugün online derslere erken başlayıp 13.00 te bitirdim.oglusla kapanma öncesi son gezmeyi yaptık annem de gelmişti ama öyle sıcaktı ki dışarısı çok duramayip döndük.
Parklarda gezmekten çok sıkıldım ama oğlusu çıkarınca içeri sokmak öyle zor ki 😏
Dünden kalan yemeklerden yedik biz de
En sevimli çağları kuzum ne yapsın o da haklı güzel günde ne yapsın evde kıyamam ona ben 😍

En sevimli çağları kuzum ne yapsın o da haklı güzel günde ne yapsın evde kıyamam ona ben 😍
Hayırlı cumalar canım
Evet valla 17 gün nasıl tutacagim evde çocuğu bilmiyorum bahçe var işte oraya indiler annemle,ben ise haftanın online dersini tamamladım.
Belki ben de inerim

Hayırlı cumalar canım
Evet valla 17 gün nasıl tutacagim evde çocuğu bilmiyorum bahçe var işte oraya indiler annemle,ben ise haftanın online dersini tamamladım.
Belki ben de inerim
Ben online derslerimi bitirdim
Yürüyerek anneme gittim hep yürüyüş yapayım hem de varsa ihtiyaçları çarşıdan alayım diye aramız nereden baksak mesafe olarak yaklaşık 500 metre vardır
Çok iyi geldi bana da yürüyüş
Kendi ufak tefek alışverişlerimi de yaptım. Şimdi evdeyim

Akşama yemeğine düşündüklerim

Dünden mercimek çorbası ,bulgur pilavı var benim için
oğlanlara pirinç pilavı yapacağım
tavuk incik
Mor lahana salatası
kefir /maden suyu
Vişne kompostosu
Revani

Hanimlaaaarrr 😘
Nasılsınız bakalım neler yapıyorsunuz iftar yemeği hazırlığı vardır şimdi, öpüyorum hepinizi 😘

Hanimlaaaarrr 😘
Nasılsınız bakalım neler yapıyorsunuz iftar yemeği hazırlığı vardır şimdi, öpüyorum hepinizi 😘
Iyiyim canım kendi adıma
Bugün de anneme gittim bahaneyle yürüyüş yapıyorum en azından 3000 adımı atmış oluyorum

Bugün süt helvası yapmıştım
Komşuma verdim o da kek verdi
anneme hem tatlı hem kekten götürdüm

Akşam yemeğim

Mercimek çorbası
Tavuk taşlık
Bulgur pilavı
Kabak sote +yoğurt + ceviz
Vişne kompostosu
Maden suyu
Süt helvası

Iyiyim canım kendi adıma
Bugün de anneme gittim bahaneyle yürüyüş yapıyorum en azından 3000 adımı atmış oluyorum

Bugün süt helvası yapmıştım
Komşuma verdim o da kek verdi
anneme hem tatlı hem kekten götürdüm

Akşam yemeğim

Mercimek çorbası
Tavuk taşlık
Bulgur pilavı
Kabak sote +yoğurt + ceviz
Vişne kompostosu
Maden suyu
Süt helvası
Afiyet olsun canım.Ben de dün gece sahurda buzlugu karıştırdım bir baktım köfte varmış kutuda ,stoklamistim önceden unutmuşum🤩 köfte patates yemeği yapıyorum şimdi de..Bulmuş gibi oldum 😄

Merhaba kızlar 😊😍

Inşaallah altın düşer bu hafta ek ders ve önümüzdeki hafta ayın 10 unda maaş

Fatura olarak bu hafta doğalgaz faturası gelir diğerleri geldi ve ödendi

Sigortacımı aradım arabanın kaskosu yapılacak bu hafta kredi kartıyla taksitle öderim her zamanki gibi

Zaman çok çabuk geçiyor

Bu 6 saat online dersim var
Iftar için yiyeceklerimi de ayarladım

Sebze çorbası
Pilav
Tavuk
Salata
Cacık
Kabak tatlısı

Günlük işlerimi ayarlayınca saat 15.00 18.00 aralığında yürüyüş bahanesiyle anneme gidiyorum vakit de çabuk geçiyor
Yolda tanıdık filan da görüyorum selamlaşıyorum insana iyi geliyor 😍

Merhaba kızlar 😊😍

Inşaallah altın düşer bu hafta ek ders ve önümüzdeki hafta ayın 10 unda maaş

Fatura olarak bu hafta doğalgaz faturası gelir diğerleri geldi ve ödendi

Sigortacımı aradım arabanın kaskosu yapılacak bu hafta kredi kartıyla taksitle öderim her zamanki gibi

Zaman çok çabuk geçiyor

Bu 6 saat online dersim var
Iftar için yiyeceklerimi de ayarladım

Sebze çorbası
Pilav
Tavuk
Salata
Cacık
Kabak tatlısı

Günlük işlerimi ayarlayınca saat 15.00 18.00 aralığında yürüyüş bahanesiyle anneme gidiyorum vakit de çabuk geçiyor
Yolda tanıdık filan da görüyorum selamlaşıyorum insana iyi geliyor 😍
Günaydın canım.
Maaş 10 unda mi yatacak yani 😳
İnşallah altın düşer

Evet canım ayın 10 unda bayram öncesi ödeme yapılacak
İyiymis ama ben bu ay sadece oğlanın 1 gramini ayırırırım diye düşünüyorum.Bu ay hepimizin baharlık kıyafet ihtiyacı var onları alırım bir de diş hekimi işim var kısmetse.Bakalim bunlardan artan olur mu olursa yine alırım gram inşallah 🤲

İyiymis ama ben bu ay sadece oğlanın 1 gramini ayırırırım diye düşünüyorum.Bu ay hepimizin baharlık kıyafet ihtiyacı var onları alırım bir de diş hekimi işim var kısmetse.Bakalim bunlardan artan olur mu olursa yine alırım gram inşallah 🤲
Hayırlısı canım parayı niçin kazanıyoruz ihtiyaçlarımızı gidermek , elimizden geldiğince de birikim yapmak için
Önce sağlık 😘

Günaydın kızlar güzel bir gün olması dileğiyle

Buzdolabının buzluk kısmı ve derin dondurucudaki malzemeleri bitirmeye yönelik hareket etmem lazım
İkisi de öylece duruyor sanki 😊

Ek ders yattı.480 i eksiye gitti.

Annemin SGk sinin yarıdan fazlasını ödeyeceğim geri kalanı harçlık ve fitre olur.Allah bereket versin.

X