Küçük Düşün Büyük Olsun!

Emzirirken bende çok yerdim hiç kısmazdım 1 yaşından sonra veriyorsun kiloları ben eski Halime dönmüştüm bile canım
Aslında yemek değil mesele canım keşke sulu yemek vs vitaminli çocuğa yarayacak şeyler istese öyle değil
Şekerli tatlı ağır cubur şeyler aklımda devamlı ve çok fazla karbonhidratli seyler istiyor canim

Hoşgeldiniz ❤️
😂😂😂😂😂 hala da mesai devam ediyor. Uyumaya yatırımca okuyorum uykuya dalarken😅
Çocuk olunca mesai hiç bitmiyor ki 🤷‍♀️ benim de 10,5 aylık bir kızım var, habire peşindeyim. Her bulduğunu yere atıyor 🤦‍♀️
Aslında yemek değil mesele canım keşke sulu yemek vs vitaminli çocuğa yarayacak şeyler istese öyle değil
Şekerli tatlı ağır cubur şeyler aklımda devamlı ve çok fazla karbonhidratli seyler istiyor canim
İrmik helvası, sütlaç, kabak tatlısı bunlar hem tatlı isteğini bastırır hem süt yapar. 🥰

Günaydın herkese 😸
8de uyandık 😴 ortalığı toparla, kızın kahvaltısını yaptır derken ilk uykusuna yattı. Ben de kahvaltımı yaptım. Şimdi işlere girişmem lazım. Bugün aklımda dolap içleriyle birlikte mutfağı temizlemek var. Allahtan geçen gün buzdolabını temizlemiştim yoksa şimdi daha çok gözümde büyürdü. 😅

Günaydın herkese 😸
8de uyandık 😴 ortalığı toparla, kızın kahvaltısını yaptır derken ilk uykusuna yattı. Ben de kahvaltımı yaptım. Şimdi işlere girişmem lazım. Bugün aklımda dolap içleriyle birlikte mutfağı temizlemek var. Allahtan geçen gün buzdolabını temizlemiştim yoksa şimdi daha çok gözümde büyürdü. 😅
Kolay gelsin.
Hosgeldiniz buarada:KK37:

Çocuk olunca mesai hiç bitmiyor ki 🤷‍♀️ benim de 10,5 aylık bir kızım var, habire peşindeyim. Her bulduğunu yere atıyor 🤦‍♀️

İrmik helvası, sütlaç, kabak tatlısı bunlar hem tatlı isteğini bastırır hem süt yapar. 🥰
Kabak tatlısını sevemedim 🙈
Sütlaç ve irmik helvası deneyebilirim 😊
Fakat canım şerbetli tatlı istiyor 🥺

Bereketli olsun cnm:dua:
Sagol kuzum daha coklari olsun seninde insallah
tr_lelli tr_lelli o nasil guzel bir tatli oyle mukemmel :skandal: :KK68:
Ahhh tadı hele🤤🤤 kahveyle acayip guzel gitti
Evde 5li metro var kendimi tutuyorum yapmim diye.
Yemek yemim bu ara asla yemek aramiyorum ama ondan bi 10 tane falan yesem🙈

Bizim kizlar akran sayilir ozaman😊. 10.ayimiza girdik artik bizde.
O atma sebebiyle salon hep esimin tabiriyle cingene cadiri🤭
Karpuzuncekirdegi Karpuzuncekirdegi hosgeldiniz efenim.evli misiniz bebis var birikim hedefimiz ne.benim bu yil hedefim gecinmek mesela :rolleyes:
kendimi de tanitayim ikizleriyle evde ucretsiz izinde bir insanim .altin olayina grup sayesinde girdim yavas yavas aliyoryz bakalim acelem yok
Yirimmmm🤗
Acelemiz yok yavas yavas sindire sindire
mide ameliyatı oldum bide midem küçük sozde 🤦‍♀️ burma tatlisi istiyo canim
Ayyy ben korkuyorum o mide ameliyatindan peki cok mu kiloluydun ki.
Belli bir kilo siniri var diye biliyorum o ameliyat icin

Bu ara herseyi atasim var.
Hani unite falan copposetine girse aticam.
citl citl atinca ferahladin dimi uniteyi
Bende giderken aticam.
Esime yol yapiyorum dun annene giderken soyle alcak 3 cekmece bi tv sehpasi gosterdim magza vitrininde.
Bundan alicam dedim tasinirken unite bye bye

Bazanin alti resmen karadelik.
Atiyorum atiyorum sanki doğuruyorlar.
1 poşet daha eledim

Benim dolap iclerim baza altlarim falan bos olacak yani minimum esya.
1 hurc benim kiyafet
1hurc esimin (yazliklar ve kalin kazaklar vs var)
Mont, uyku seti ve fazla nevresimler var.

Gecen senelerde nevresimleri degismistim ceyizimdendi eskiler yeniledim.
Dun instada bi kadin (2 de cocugu var) dediki 2 nevresimim var cocuklarinda oylem
Eskiyenin yerine yenisini aliyorum 3.nevresimim yok dedi
Evi de ferah
Az tencere, az esya falan
Ideolum bu ara o
Cok mama yapiyo gorup bende yapıyorum engellesem mi diyede dusunmuyo degilim arada🤪
Ama esyasinin az olmasi
Temizlik duzen fln kadini izledikce bisi atasim geliyor🙈

Sagol kuzum daha coklari olsun seninde insallah

Ahhh tadı hele🤤🤤 kahveyle acayip guzel gitti
Evde 5li metro var kendimi tutuyorum yapmim diye.
Yemek yemim bu ara asla yemek aramiyorum ama ondan bi 10 tane falan yesem🙈

Bizim kizlar akran sayilir ozaman😊. 10.ayimiza girdik artik bizde.
O atma sebebiyle salon hep esimin tabiriyle cingene cadiri🤭

Yirimmmm🤗
Acelemiz yok yavas yavas sindire sindire

Ayyy ben korkuyorum o mide ameliyatindan peki cok mu kiloluydun ki.
Belli bir kilo siniri var diye biliyorum o ameliyat icin
Hayır çok kilolu değildim , hatta tanıdık biri ayarlamada olamazdım çünkü benim kilom sınırın çok altindaydi

Hayır çok kilolu değildim , hatta tanıdık biri ayarlamada olamazdım çünkü benim kilom sınırın çok altindaydi
Anladim cnm
Cunku oyle biliyorum siniri var diye ondan sordum.
Dogum yaparken (sezaryen) keske yaglardan da alin soyle yandan 3-5 kilo deseydim acmisken.
Parasi neyse verirdik beg

Gecen senelerde nevresimleri degismistim ceyizimdendi eskiler yeniledim.
Dun instada bi kadin (2 de cocugu var) dediki 2 nevresimim var cocuklarinda oylem
Eskiyenin yerine yenisini aliyorum 3.nevresimim yok dedi
Evi de ferah
Az tencere, az esya falan
Ideolum bu ara o
Cok mama yapiyo gorup bende yapıyorum engellesem mi diyede dusunmuyo degilim arada🤪
Ama esyasinin az olmasi
Temizlik duzen fln kadini izledikce bisi atasim geliyor🙈
ay bu kadini yazsana bna.benim ev belediye coplugu

X