Küçük Düşün Büyük Olsun!

Günaydınlar
Sabah 6 da kalktı Alya,ama ayamıyor 7.30 oldu uyurken giydirdim cocugu resmen:S
Onlar cıktı makinaya camasır attım,vileda attım.
Kahve bastım.
Camasırı asıp giyinip cıktım.
Kıza köfte yapcam kıyma cıkardım.
Bize de lazanya.
Lazanyayı kociye kitlicem benimki iyi olmuyo:KK43:
Anlamadım yapısıyo tabanı,aynı sekilde yapıyorz
Kasar bittmis ama markete ugrucam cıkısta.
Bide kendime bady siparis etcem aliexpresden,110 a begenmistim 67 e düsüyo.
Kasıma anca gelir artık:)

Dün siparis verdim.
Kurukayisi, kuru uzum, ceviz ici, suzme peynir, esmer seker(caya 1 seker atiyorum onu birakamadim vicdanim rahat etsin sekeri bu da😂), irmik, dolmalik fistik, ped ve su aldim 51tl

Annemlerde; zeytin, yesilzeytin, salam, seftali, üzüm, kara erik almislar
Gecen zeytin yoktu evde annemden pizza icin istemistim gitmis bi poset zeytin almis.
Ben tuzsuz zeytin aliyorum digerleri cok tuzlu geliyor bana ondan kahvalticidan alirim diye almamistim.
Onlarin aldigida cok tuzlu😑

Bal, karadut ozu, salca falan siparis gecicem bugunde.

Market ballarindan hangisini aliyorsunuz?
Ben surekli org. Bal bulamiyorum
Memlekete gittigimde alıyordum.
Hem kestane bali hem cicek balı
Anavarza aldim gecen ihlamur falan icin begendim.
Yine ondan alicam kotunun iyisi iste bu durumda.
Ben balparmak alıyorum oda pahalı geçen anavarza aldım indirimli yakaladım güzeldi tadı

Gunaydin kızlar 🌸
Benim ki gece 4 de uyanıyor 6 ya kadar zor uyutuyorum.
Dün kızı babasına bıraktım 10 da uyudum biraz iyiyim bugün yoksa gergin oluyorum gözlerim yanıyor .
Markete gittim Dün 330 tuttu ticketten çektirdim 100 tl bakiyem kaldı
Kıza yanlışlıkla külot bez almışım ama değiştirmedim bir deneyelim dedim giydirmeye iyide çıkarması zor oldu 60 li aldim kullancaz artık .
Dün yine bi rezillik yaşadık hergunumuz ayrı olay ya 🤦‍♀️

Gunaydin kızlar 🌸
Dün kızı babasına bıraktım 10 da uyudum biraz iyiyim bugün yoksa gergin oluyorum gözlerim yanıyor .
Kıza yanlışlıkla külot bez almışım ama değiştirmedim bir deneyelim dedim giydirmeye iyide çıkarması zor oldu 60 li aldim kullancaz artık .
Canım yaş aralığı yüksekse bezin kg kısmı bezi bırakınca iyi oluyor külot bez bereketli olsun aldiklarin

Gunaydin kızlar 🌸
Çıkarması niye zor oldu ki bana da kenardan yırtıyorsun diye kolay geliyordu😊külot bezde tek sıkıntı dışarıda ayakkabı varken, o yüzden dışarıda normal bez evde külot bez kullanıyorum. Benim kız bantlı bezlerin bantını çıkarıyor bazen çünkü😆😆

Çıkarması niye zor oldu ki bana da kenardan yırtıyorsun diye kolay geliyordu😊külot bezde tek sıkıntı dışarıda ayakkabı varken, o yüzden dışarıda normal bez evde külot bez kullanıyorum. Benim kız bantlı bezlerin bantını çıkarıyor bazen çünkü😆😆
Kısın külotlu corap falan giydirmesi zor oluyor ya:)
Ben uyarı aldım dün okuldan:KK70:
Farketmedim araya bikactane külot bez karısmıs,kociye hemen demisler,külot bez yollamayın normal bez yollayın diye:)
Koci bile diyo ne fark var ki diyo?Dedim esofmanı cıkarmalaırı lazım ondan zor gelmistir:)

Benim kiz altini değiştirirken hiç durmuyor 😁 külot bezi de yeni kullanıyorum o yüzden zor geldi galiba alışırım giydirmesi cok kolay
Disari için normal bezim var kış geldi külotlu çorap giydirmeye başladık komple çıkarmak sıkıntı gerçi bnmki tepinerek kendi çıkartıyor bn cikarmasamda🤦‍♀️🤣🤣

Sabah uyandığımdan itibaren evle uğraşıyorum. Önce nevresimleri değiştirdim, tuvalet banyo lavabolarla başladım, süpürge paspas toz alma balkon yıkama ve en sonunda da ben duş aldım bir makina çamaşır attım bu gün başka yıkamam gücüm kalmadı bunları bile sermeye yemek çok var kalanlar onlar bitinceye kadar yemek yok size dedim hepsi tamam dedi akşam yemeginde hepsi az az yiyor bir saat sonra ben acıktım diyorlar biri tost yapıyor digeri makarna pişiriyor o zaman ben boşuna yemek yapıyorum size diyorum tık yok önce yemek siparişi veriyorlar sonra tadına bakıyorlar yemek yemek istemiyorsanız pazara boşuna gidiyorum diyorum. Güveç yapıyorum küçük hanım yemiyor etleri öğütemiyormuş ama biftek etini gömüyor. Sadece size yazıyorum onlara sesimi bile yükseltmiyorum Allah sağlık versin birazda börekten var kahvaltıda yediler bende yedim akşam birde irmik helvası istediler bende yedim hiç dayanamıyorum tatlıya. Neyse şimdi kendime bir kahve yapıcam tv izlicem dinlenmem lazım temizlik yaparken hiç mola vermeden yapıyorum.

Ben balparmak alıyorum oda pahalı geçen anavarza aldım indirimli yakaladım güzeldi tadı
Anavarza aldim yine bakalim guven veren bir yer bulana kadar idare ederim 😊
Benim kiz altini değiştirirken hiç durmuyor 😁 külot bezi de yeni kullanıyorum o yüzden zor geldi galiba alışırım giydirmesi cok kolay
Disari için normal bezim var kış geldi külotlu çorap giydirmeye başladık komple çıkarmak sıkıntı gerçi bnmki tepinerek kendi çıkartıyor bn cikarmasamda🤦‍♀️🤣🤣
Ben hic külot bez almadim
Kışın sanki zor gelir
ben yatanlari direk elemistim valla pahali diye
tr_lelli tr_lelli canim ben ballari anadolu sofrasi diye bir insta sayfasi var .arkadaslar onermisti oradan aliyorum.peynirinden balindan cok memnunum
Bakim canım sagol.

Anavarza aldim yine bakalim guven veren bir yer bulana kadar idare ederim 😊

Ben hic külot bez almadim
Kışın sanki zor gelir

Bakim canım sagol.
Bende yanlışlıkla aldim , arabaya poşetleri koyarken farkettim bi deneyeyim dedim .
Mopasdan aldim numara bulmakta sıkıntı oluyor çoğu zaman.
Cok memnun değilim, çok pahalı ticket geçiyor die gidiyorum

Bal, karadut özü(seker ilavesiz sadece karadut icerir yaziyordu bakiciz) ama peynirci babadaki istahinida acmisti cikinca alicam yine, oncu salca 1650gr olandan, corbalik kesme, 2 tane laktozsuz süt, tat salcada 2tl idi onuda aldim.
61tl buraya verdim.
Oglana fizik kitabi aldim ogrt. Istemis 63tl ona gitti.

Findik kirip kavurmam lazım asiri useniyorum esime, anneme dil dokuyorum biriyle kirsaydik hemen hallolurdu. Baslim bari bir ucundan.
Kavurup rondolicam pekmezle karistirip yiyoruz kışın.

Kız corba icti uyudu.
Aksam icinde tarhana corbasi yapim az ilikli kemiksuyuna.
Dolma var yer ondanda yogurtla etli yaptım. Koftede yaptim.
Muhallebi yapicam aksam ona gece uyandi süt araniyo. Tutar en azindan.
Vermedim süt aksam oyle uyuttum ama gece aradi.

Az da kurufasulye pisircem annem haslamis verdi sagolsun.
Ispir fasulye siparisi verdim 3kg gelmedi daha.

Ayy bugunun yemegi az az cok cesitli oldu🙈

Bende yanlışlıkla aldim , arabaya poşetleri koyarken farkettim bi deneyeyim dedim .
Mopasdan aldim numara bulmakta sıkıntı oluyor çoğu zaman.
Cok memnun değilim, çok pahalı ticket geçiyor die gidiyorum
Canim int. Alisveris yapiyomusun bilmiyorumda bebek urunlerinde indirim oluyor.
Gecen hepsiexpresden 68tane(34-34 iki paket seklinde aldim) prima 69tl almis oldum.
Bize baya gider.
Primada bu fiyata bulmak zor.
Boyle bulup atinca kenara iyi oluyor.

K kardespayi simdi sayfaya baktimda salamura inek peyniri sert mi? Nasil. Yaglimi
yagli canim.inek yumusak gibiydi keci sertti.ben orguyu cok begendim annemle esim inek tulum sevdi .herkes bir farkli seyi begendi.ilk sipariste az az karisik almistim ben hangisi hosuma gidecek diye.petek bali cok iyiymis ben sevmem ama oyle dedi yiyenler
eriste ve cevizli sucuk aldim bi de

Canim int. Alisveris yapiyomusun bilmiyorumda bebek urunlerinde indirim oluyor.
Gecen hepsiexpresden 68tane(34-34 iki paket seklinde aldim) prima 69tl almis oldum.
Bize baya gider.
Primada bu fiyata bulmak zor.
Boyle bulup atinca kenara iyi oluyor.
Internetten alışveriş yapmıyorum çünkü esimin iş yerinden yemek yemeleri için verdikleri ticket var ama oda börekciye filan gidiyor ticket geçen yerlere pek gitmiyor eve alışveriş yapıyorum bende . O yüzden ekstra alışveriş yapmıyorum, indirim bulunca yapsam iyi olur ama baya avantajlı gördüğüm kadarıyla

X