küçük sorunların bu kadar büyümesi can acıtıcı :(

pnarask

sevmek sevilince güzel :)
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2013
1.476
514
merhaba herkese 2 yıldır devam eden bir ilişkim var ve artık küçük sorunların bu kadar büyümesinden bıktım erkek arkadaşım tayt dar giymeme falan çok kızar zaten artık giymiyorum tayt falan bu gün işe giderken erkek arkadaşımın yanına uğradım üstümde normal bi tşört pantolon vardı topuklu giymiştim demediğini bırakmadı sen beni anlamıyosun falan dedi iş yerime bıraktı sinirli bi şekilde sonra mesaj attı ben zaten çok istiyorum herkesin pür dikkat baktığı bi kızı sevmeyi sen beni takmıyosun sen bana kimsin demek istiyosun seninle konuşsam da boş hep diye bende nasıl böyle düşenebildin daha dikkatli olcam bundan sonra diye uzun bir mesaj yazdım yanıma geldi çekti bi kenara beni ne kadar üzdüğünü farkında değilsin böyle yaparak neden bu kadar abartıyosun topuklu falan diye sana sonsuz güveniyorum ama inanmıyorum dedi yine aynısını yapcaksın dedi neyse normalde mesaj atar nerdesin falan diye hiç aramadı ben aradım konuştuk biraz ve bu saat oldu hiç mesaj yok aradım az önce soğuk konuştu annemin telefonuydu abim geldi aldı telefonu yüzüne kapandı bende kusara bakma diye açıkladım mesajda geri dönüş yapmadı ne yapcağımı bilmiyorum artık ben. sanki çok kötü bişey yapmışım gibi hissettiriyo bana. belki bilirsiniz önce ki konularımdan çok çabaladım hep bizim için şimdi onun küçücük bir sebepten dolayı uzak durması içimi acıtıyor. ne yapmalıyım lütfen fikir verin bana :KK43: :KK43:

Sizin icin kucuk ama erkek arkadasiniz icin kucuk bir mesele degilmis Bu durum , ayrica size sucluluk psikolojisi yuklemis ,kiyafetleriniz gayet normal bana gore,sorun edebilecek bir sey degil ki,tabii ki erkek arkadasinizin gorusu Baska olabilir,Ben sana guveniyorum ama inanmiyorum cumlesinde, yine guvensizlik var ikiside farkli anlamlar icermiyor

Sizin icin kucuk ama erkek arkadasiniz icin kucuk bir mesele degilmis Bu durum , ayrica size sucluluk psikolojisi yuklemis ,kiyafetleriniz gayet normal bana gore,sorun edebilecek bir sey degil ki,tabii ki erkek arkadasinizin gorusu Baska olabilir,Ben sana guveniyorum ama inanmiyorum cumlesinde, yine guvensizlik var ikiside farkli anlamlar icermiyor

evet zaten en çok o cümlesi aklıma takıldı o sözü hakketcek kadar bişey yapmadım oysaki ben. abartı bişeyde yoktu üstümde yanına giderken sıcaktı kot ceketim vardı elime aldım o neden elimdeymiş benim ben masus öyle gelmişim onun yanına nispet yapıyomuşum ben ona daha neler neler nasıl giyinceğimi bilmiyorum artık teşekkür ederim cevabınız için

Erkek milleti işte. naparsak yapalım hep daha fazlasını isterler... bunları böyle yapanda bizleriz zaten :KK19:

Saçmalığa bak ya,gerçekten ben bi tişörte bi topukluya laf edenleri anlayamıyorum.
Keşke hiç aramasaydınız,haksız olduğu bi konuda haklı gibi davranacak iyice.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Erkek arkadaşınız kaç yaşında ?
Ceket elinde olunca nasıl nispet yapmış oluyorsun burayı da anlamadım :26:

Bu kadar teslim etmeyin kendinizi siz bir bireysiniz bugün tamam sevdiklerinizden vazgeçebilirsüniz belki ama yıllar sonra yaşamadıklarınız içinizde kalır

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu erkeklerin topuklu ayakkabıya düşmanlığı nedir bilinmez yanii. Artık nasıl yakışıyorsa kendi bakışlarından bile kıskanıyorlar demek ki..
O kadar müdahale etmesine izin vermemek lazım. Tamam dozunda olanlar için biraz söz dinleyebiliriz ama sadece bi topuklu ayakkabı için bunu yapması çok gereksiz. Haklı olduğunuzu gösterin çok üstüne düşmeyin.

Yaşını sorabilir miyim?
Niye sana bu kadar hükmetmesine üstünde hakimiyet kurmasına izin veriyorsun ki? Genç bir bayansın topuklu da giyersin babet de. T-shirt de giyersin uzun kollu bluz da. Sana yakışanı en iyi sen bilirsin. O an neyi giymek istiyorsun sen karar ver. Başkasının istediği şekile girme. İleride karşındaki tatmin olamayacak ve sen yıpranacaksın..

Şimdi sevdiğin için olayları iyi analiz edemiyorsun ama erkek arkadaşının istekleri katlanarak sana geri dönecek. Kaldı ki haklı olduğun halde ısrarla arayıp haksız durumuna düşürmüşsün kendini.

Erkek milleti işte. naparsak yapalım hep daha fazlasını isterler... bunları böyle yapanda bizleriz zaten :KK19:

Haklısın canım eskiden bu kadar değildi ben Dinledikçe daha çok şey bekler oldu benden Tesekkür ederim cevabınız icin

Saçmalığa bak ya,gerçekten ben bi tişörte bi topukluya laf edenleri anlayamıyorum.
Keşke hiç aramasaydınız,haksız olduğu bi konuda haklı gibi davranacak iyice.

Aramasam daha çok büyücek bi kere yine benzer bi olay yaşadık aramadım hic sen beni umursamıyosun falan demeye başladı ama aramamak en iyisi teşekkür ederim cevabınız icin

İyi de ben bu erkekleri anlamıyorum...yav kardeşim sen bu kızı sevmişsin,beğenmişsin nie değiştirmeye çalışıyorsun. ..git o zaman kendine gmre topuklu giymeye n bi kuz bul..te allam ya hem topuklu giyince noluyomuş????

merhaba herkese 2 yıldır devam eden bir ilişkim var ve artık küçük sorunların bu kadar büyümesinden bıktım erkek arkadaşım tayt dar giymeme falan çok kızar zaten artık giymiyorum tayt falan bu gün işe giderken erkek arkadaşımın yanına uğradım üstümde normal bi tşört pantolon vardı topuklu giymiştim demediğini bırakmadı sen beni anlamıyosun falan dedi iş yerime bıraktı sinirli bi şekilde sonra mesaj attı ben zaten çok istiyorum herkesin pür dikkat baktığı bi kızı sevmeyi sen beni takmıyosun sen bana kimsin demek istiyosun seninle konuşsam da boş hep diye bende nasıl böyle düşenebildin daha dikkatli olcam bundan sonra diye uzun bir mesaj yazdım yanıma geldi çekti bi kenara beni ne kadar üzdüğünü farkında değilsin böyle yaparak neden bu kadar abartıyosun topuklu falan diye sana sonsuz güveniyorum ama inanmıyorum dedi yine aynısını yapcaksın dedi neyse normalde mesaj atar nerdesin falan diye hiç aramadı ben aradım konuştuk biraz ve bu saat oldu hiç mesaj yok aradım az önce soğuk konuştu annemin telefonuydu abim geldi aldı telefonu yüzüne kapandı bende kusara bakma diye açıkladım mesajda geri dönüş yapmadı ne yapcağımı bilmiyorum artık ben. sanki çok kötü bişey yapmışım gibi hissettiriyo bana. belki bilirsiniz önce ki konularımdan çok çabaladım hep bizim için şimdi onun küçücük bir sebepten dolayı uzak durması içimi acıtıyor. ne yapmalıyım lütfen fikir verin bana :KK43: :KK43:

ben anlamadım ya..hem böyle bir kızı sevmek isteyip hem değiştirmek istiyo...
o zaman sevdiği kız olmayacaksın ki..
çok ilginç...
kıskançlık yapıyosa giymeni istemez..
ama herkesin baktığı bir kızı istiyomuş..
anlamadım ben kafam karıştı..
dar giymek istiyosan illa da üstüne tunik giyersin..
poponu falan örter..
ona da mı kızıyo...

Benim öğrendiğim bir sey var ki bir erkek kendi neyi yapıyorsa gözlerini neye dikiyorsa kiz arkadasinin onu yapmasini istemiyor...

Yani etekli bir bayana bakakaliyorsa kesinlikle kiz arkadasina etek giydirmiyor kişi kendinden bilir hesabi...

Siz ne giyinip giyinmeyecegini bilmeyecek yaşta ve kapasitede misiniz? Eğer sizi yaninda tasiyamiyorsa ya da begenmiyorsa sevgiliniz olmasin.. Neden kendi istediği gibi biri yapmaktan çok, sizi olduğunuz gibi sevmiyor ve sizde yaptigi çok normalmis gibi ozurler diliyorsunuz

Erkek arkadaşınız kaç yaşında ?
Ceket elinde olunca nasıl nispet yapmış oluyorsun burayı da anlamadım :26:

22 yasında erkek arkadaşım üstüme giymediğim için nispet yapıyomusum işte canım nasıl düsünüyo cözemiyorum onu teşekkür ederim cevabın icin

Ya şu erkeklerin elinde oyuncak olmayın kızlar.Yazık günah ya.Senin ailen yok mu,senin kendi iraden yok mu da o mu senin namusunu bekleyecek.Ne bu ya,tayt giyme TOPUKLU giyme.Bir de sen ona yok dikkatli olucam ....canım bak yapma bunu.Bugün kıskanılmak hoşuna gidiyor yaşın itibariyle,yarın eziyet olur.Aklı başında olgun bir erkekte yok topuklu giyme yok şunu yapma diye trip atmaz.Seni hayatın,senin kararın.Çok uçuk birşey giyersin,rahatsız olur ve ancak senden RİCA eder.Kaldırmayın şunların popolarını yahu.Herkesin baktığı kızı sevmek ne demek ya.Dünyada birtek senmi tayt giyiyorsun topukluyla geziyorsun.

Yaşını sorabilir miyim?
Niye sana bu kadar hükmetmesine üstünde hakimiyet kurmasına izin veriyorsun ki? Genç bir bayansın topuklcevabınızu da giyersin babet de. T-shirt de giyersin uzun kollu bluz da. Sana yakışanı en iyi sen bilirsin. O an neyi giymek istiyorsun sen karar ver. Başkasının istediği şekile girme. İleride karşındaki tatmin olamayacak ve sen yıpranacaksın..

Şimdi sevdiğin için olayları iyi analiz edemiyorsun ama erkek arkadaşının istekleri katlanarak sana geri dönecek. Kaldı ki haklı olduğun halde ısrarla arayıp haksız durumuna düşürmüşsün kendini.

21 yaşındayım haklısınız simdiki Günlerim geri gelmicek ve onunda istekleri artıyor zaten gereksiz kıskanclık yapıyor baska bisey degil tesekkür ederim cevabınız icin

ben anlamadım ya..hem böyle bir kızı sevmek isteyipcevabınız hem değiştirmek istiyo...
o zaman sevdiği kız olmayacaksın ki..
çok ilginç...
kıskançlık yapıyosa giymeni istemez..
ama herkesin baktığı bir kızı istiyomuş..
anlamadım ben kafam karıştı..
dar giymek istiyosan illa da üstüne tunik giyersin..
poponu falan örter..
ona da mı kızıyo...[/B
O kelimeyi istemiyorum anlamında kurdu canım Laf sokuyo iste tesekkür ederim cevabınız icin

Canım aynı durum bendede vardı. 2 yıllık ilişkimde ki erkek arkadaşımda böyleydi. Ömrümü yiyip bitiriyordu artık. Neyse bu ve bunun gibi bi çok sebepten dolayı ilişkimizi noktladık.Ama inanır mısın o yaptığı kıskançlıklarını bile özlemiştim. Şikayet ettiğim ne varsa ay zaman geriye aksada tekrar aynılarını yapsaymış falan dedim. Ondan sonra hayatıma giren insanalr daha rahattı, boğmuyordu sıkmıyorlardı ama böyle olmaları sahiplenme duygularını az oluğunu gösteriyor izlenimi verirdi bana. Bu arada ne olursa olsun huylu huyundan vazgeçmez, maalessef ki seviyorsan onun bu saçma takıntılarına katlanmak zorundasın.
Ama şuda bi gerçek ki beni öyle kıskanan erkek arkadaşımla iyi ki bitmiş diyorum, öyle biri ile hayat geçmezdi yoksa.

Daha büyümeniz gerek bence...

Bu yaşlarda kıskanılmak, sahiplenilmek hoşunuza gidiyor ama, karşınızda ki insanın sizi bir birey olarak görmemesi ve de tercihlerinize saygı duymuyor olması gerçekten vahim bir durum. Ayrıca, henüz daha babanızın evindesiniz, onun soyadını taşıyorsunuz o kim ki sizin üzerinizde bu kadar hak iddaa edebiliyor. Sen şimdiden 2 parça kıyafet bir topuklu ayakkabı için kendine bu kadar laf söyletir, sonra bir de çok suçluymuş gibi özür dilersen vayyy senin haline.

Ayrıca, kıskançlık sevgi göstergesi değildir. Kıskançlık, şunu giyme, oraya bakma, buraya gitme, onunla konuşma boyutundaysa kusura bakmayın ama kişilik bozukluğudur.

X