kulak deldirmek insanın haytını bu kadr maf edemezdi

bide bu benm son noktammiş ileri gidemzmişm daha dogrusu kendimi mutlu edecek şeyler yapamzmişim

bencede degil bende müslümanım ama bende isterdim benm gibi düşünen yaşayan ailemn olmasını ama degiller ve saygı duyyorum
İşte bu yapılanların Müslümanlıkla ilgisi yokki.
Kız çocuğusun sen 2kat kıymetini bilmeleri gerekir hakiki müslüman olsalar. Parasız bırakmak ne demek, dövmek ne demek.
Allah doğru yola iletsin, akıl fikir versin.
Sana da sabır.. Ailendir, saygını bozma yine de :KK66:

İntiharmı?
O ne demek yavrucuk intihar nedir. Kulağını deldirmiyorlar istediğini giymiyorsun diyemi?
Biraz ayak uydurmak zorundasın. Gençler çok asisiniz. Kimsenin ailesi hele daha gençken ne istediyse yapmadı. Her aile de kurallar vardır.

veriyolar dil anlatım dersi 5 yıldır sürekli dayak yemekden sürkli azar iştmekden bıktım sadece biraz sevgi istiyorum ve o kadar intar etmeme ragmen zerre acımıyolar daha çok üstüme geliyolAR YASAMAK İSTEMEDİGİMİ soyledigim halde

İşte bu yapılanların Müslümanlıkla ilgisi yokki.
Kız çocuğusun sen 2kat kıymetini bilmeleri gerekir hakiki müslüman olsalar. Parasız bırakmak ne demek, dövmek ne demek.
Allah doğru yola iletsin, akıl fikir versin.
Sana da sabır.. Ailendir, saygını bozma yine de :KK66:
ayn sabır sabır

Polise git.Beni alıkoyuyorlar de.
İşe gir, çalış.Haftasonları bile olsa.
Yada evden kaç,kendini kurtar.
Allah böyle bi dindarlığı kimseye nasip etmesin.
Bu arada türkçenizi es geçiyorum,psikolojinize veriyorum.
Bu akili verdigin uye 16 yasinda.
Konu sahibi okula gitmenidemi istemiyorlar yol paranda yok.

İntiharmı?
O ne demek yavrucuk intihar nedir. Kulağını deldirmiyorlar istediğini giymiyorsun diyemi?
Biraz ayak uydurmak zorundasın. Gençler çok asisiniz. Kimsenin ailesi hele daha gençken ne istediyse yapmadı. Her aile de kurallar vardır.
ah sadece bunlar olsa tek sorunm

Harçlık vermezseniz kaşımı da deldiririm de :rolleyes:
Şaka bir yana yaşın küçük.. ailen ile anlaşmaya bak. Ben biraz abarttığını düşünüyorum.

Ben 28 yaşındayım 2 çocuğum var annem kulağıma ikinci deliği açmama izin vermiyor :KK70: bende anneme danışmadan bşşi yapmam. Hiç zararını görmedim.

Harçlık vermezseniz kaşımı da deldiririm de :rolleyes:
Şaka bir yana yaşın küçük.. ailen ile anlaşmaya bak. Ben biraz abarttığını düşünüyorum.

Ben 28 yaşındayım 2 çocuğum var annem kulağıma ikinci deliği açmama izin vermiyor :KK70: bende anneme danışmadan bşşi yapmam. Hiç zararını görmedim.
ben abrtmıyorum onlar abrtıyo şuan kardeşim benmle konuşmuyo okul gezisine katılcaktm param yok hafta sonu arkadsmn dogum gunu ama param yok okulda 8 saat ac kalıyorum 45 dk yol yuruyorum cunku kulak deldırdım

Benim kardeşim de lise 2'de her gün bir teraneyle geliyor. Kulağımı deldirsem mi, saçımı boyatsam mı, kaşlarımı mı aldırsam, burnumu mu deldirsem, dövme mi yaptırsam...
Anlıyoruz ergensiniz ama bence kalıcı olacak şeyler için bir kaç sene sonra karar vermeniz daha iyi. Ben üniversitede her yerimi deldirdim, burnuma hızma kulağımda üçer küpe. Şimdi ayda yılda bir top küpe takıyorum, hızmayı hiç takmıyorum keşke hiç deldirmeseymişim izi kaldı.

Benim kardeşim de lise 2'de her gün bir teraneyle geliyor. Kulağımı deldirsem mi, saçımı boyatsam mı, kaşlarımı mı aldırsam, burnumu mu deldirsem, dövme mi yaptırsam...
Anlıyoruz ergensiniz ama bence kalıcı olacak şeyler için bir kaç sene sonra karar vermeniz daha iyi. Ben üniversitede her yerimi deldirdim, burnuma hızma kulağımda üçer küpe. Şimdi ayda yılda bir top küpe takıyorum, hızmayı hiç takmıyorum keşke hiç deldirmeseymişim izi kaldı.
yapsydı ne yapardınız kardeşıne

yapsydı ne yapardınız kardeşıne
Ben pek sallamazdım ama annem ya iki tokat atardı ya evlatlıktan reddederdi:KK70:
Sonrasında barışırlardı ama ömür boyu "beni dinlemedin" diye kök söktürürdü.

X