Kulak deliğim ne zaman kapanır

sorunlubikisilik

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2022
6
3
20
5 6 yaşlarında kulağımı deldirmişler🤦🏻‍♀️ sağ olsunlar küçücük yaşta korktuğum İçin yerimde duramamışım ve biri üstten diğeri de çok aşağıdan delinmiş büyük küpe takmayı sevmiyorum hayatım boyunca hep küpeli gezdim ve son zamanlarda küçük küpe diğer deliğimi sıkmaya başladı
yaklaşık 8 aydır küpe takmıyorum delik küçüldü gibi hissediyorum ama belki de kendimi motive etmek için deliğim kapanır mı yoksa hep kalır Mı kapanmadan tekrar deldirmeye de korkuyorum

Kapanmaz. İçinde küpe varken iyileşmişse senelerdir de delikse kapanmaz.

5 6 yaşlarında kulağımı deldirmişler🤦🏻‍♀️ sağ olsunlar küçücük yaşta korktuğum İçin yerimde duramamışım ve biri üstten diğeri de çok aşağıdan delinmiş büyük küpe takmayı sevmiyorum hayatım boyunca hep küpeli gezdim ve son zamanlarda küçük küpe diğer deliğimi sıkmaya başladı
yaklaşık 8 aydır küpe takmıyorum delik küçüldü gibi hissediyorum ama belki de kendimi motive etmek için deliğim kapanır mı yoksa hep kalır Mı kapanmadan tekrar deldirmeye de korkuyorum
Onlar kapanmaz, kulaktaki delik izi de durur nokta şeklinde. Büyük yaşta deldirip uzun süre küpe takmasanız onlar kapanır ama onların da nokta şeklinde izi durur
Yenisini aynı yerden delmeyecekler, neden korkuyorsunuz

Ben kıkırdağımı deldirmiştim bir ay küpe takmadım anında kapandı delik falan da kalmadı ama kulak mememdeki 4.cü delik bir türlü kapanmadı 1 yıl küpe takmadım sonra deneyeyim dedim zorlayarak tekrar buldum ve deldim. Noktası bile çok belli olmuyordu. Uzun süre küpe takmışsanız tam olarak hiçbir zaman kapanmaz. Kusura bakmayın konuyu açtığınızdan itibaren uzun süre geçmiş ama bilgilendirmek istedim.

Ben yıllarca takmayip sonra takıyorum. Pek kapanmıyor ama eğer orayı zedelerseniz kapanır

X