Küllerden Doğmak Vol.2

chentiq chentiq Bi volüm daha mı açsan kiiiii
Bir volüme değil ama yeni bir konu açtım. bunun konsepti daha farklı olacak

buraya da bildirimleri açık bırakmış olanlar için likn bırakayım....

Bir volüme değil ama yeni bir konu açtım. bunun konsepti daha farklı olacak

Adı ne ve nerede acaba? Meraktayım

Kafama göre topladım.. Duyanlar duymayanlara söyleşin :KK70::KK70::KK70:

Yeniden toplaşalım....

merhabalar ben de katılmak istiyorum

Gelcem tabi ki :)

dünya kadınlar gününüz kutlu olsun
🌷

Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun
Beni de listeye ekleyebilir misiniz? :)

Ben de çalışıyorum. Okul öncesi öğretmeniyim.

Güncel Liste
1- chentiq chentiq
2- @Sifayildizi
3- mavidelisiii mavidelisiii

bana neden bildirim gelmiyor ? aktif değilsiniz sanıordum
cumartesi günü halı kaldıracam murfak kalır 2 3 hafta daha soğuk olmasın diye .
sonra oda oda temizlemeye başlarım yatak odamdan başlayacam. kalın kazaklarımı da kaldırmaya başladım zaten

Günaydın.. Evet ben de arıyorum o günleri.. Sizlerle muhabbeti de.. Şimdi yine evdeyim ama elim hiç bir şeye kalkmıyor.. Başlayana kadar çok zorlanıyorum, başladıktan sonra da bir kerede bitiremiyorum..

Nasıl özlemişim bu topigi kalpkalpkalp

Ozaman at bi beşlik😂

Bildirim gelince nasıl duygulandım, eskilere gittim. Eskiden tek derdim evim toplu olsun düzenli olsun nasıl da uğraşmışım evim için. Işte hayat :KK43:

Selam kızlar bende bildirim görünce mutlu oldum 🥰 pandemi günlerinde evi toplu tutmak mucize gerçekten 😂😂

Bildirim görünce mutlu oldum ya 😊

Ay iyiki yazmisim mutlu oldum ama topigin aktif olmamasina uzuldum tam da boyle bir topige ihtiyacim var

Yemin ederim gözlerim doldu :KK43:

Bende sizi takipte olacagım belki bana da bi ilham olur su günlerde..
Kolay gelsin simdiden..

Evi toplandı-süpürüldü
Toz alındı

Aksam hedefim:
Mutfak bulasıgı kalmamıs halde yatmak
Birkac sayfada olsa dergi ya da kitap okumak
Biten güne hamd etmek 🤲🏻

Arkadaşlar birbirimizi motive edebiliriz yalnız değilsiniz 🙂🙏🏻🙋🏻‍♀️

Harikasiniz valla.bende bu ara tembelinde tembeliyim.cocuk hasta,ev berbat durumda yapacak halim yok,yapmam gereken dunya kadar is var,pazartesi is var.keske bi sihirli degnek olsa bana degsede enerji doldursa her hucreme

Kafama göre topladım.. Duyanlar duymayanlara söyleşin :KK70::KK70::KK70:

Yeniden toplaşalım....
Ne güzel bir haber 🥰

Temiz, tertipli ve en onemlisi huzurlu olmak ve her daim oyle kalmak isteyen Güzeller güzeli hanimlar....

Ister pasakli olun, ister tembel, ister bilgisiz olun, ister umitsiz... Hic fark etmez.

Niceleri bu yolda kullerinden dogduysa, siz de dogabilirsiniz.

Biz hep birlikte basardik

:KK19:

Neseyle, dostlukla, keyifle, anlayisla

:KK74:

Biz tatli bir yarismanin bahanesiyle hayati paylastik

Siz de baslamak istiyor ama nereden baslayacaginizi bilemiyorsaniz, ipin ucunu kacirdiysaniz ve bulmak istiyorsaniz, buyrun küldaş olalim.

Yarışmaya katılmak için: cocuk calisma durumu yas vb. Ayrintilarin, 2017 yilinda temizlik ve duzen konusunda nasil bir beklentiniz hedefinizin oldugunun yazilmasi ve bana ozel mesaj olarak atılmasi. Iste bu kadar kolay...

KURALLARI OKUDUĞUNUZU ANLAMAM İÇİN AŞAĞIDAKİ -BEĞEN- TUŞUNA TIKLAMAYI UNUTMAYIN.

Kulkedilerinin Kurallari

1. Her kulkedisinin bir "buddy"si vardir. Karsilikli belirledikleri "zayif noktalari" iyilestirmek icin birbirlerine kıyasıya yardim ederler. Misal;

• Chentiq in buddysi kubdeftir. Kubdef camasirlarini kurur kurumaz utuleyip katlayana kadar, Chentiq te evde saga sola istifledigi ceri copu evden cikarana kadar birbirlerini kontrol ederler.
2. Her pazartesi "haftanin aliskanligi" belirlenir ve bildirim topiginde (
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/kulkedilerinin-macera-bildirim-topigi.862375/ ) duyurulur. Bu aliskanligin edinilmesi icin azami özen gösterilir. Misal;

• Tüm kulkedilerinin her aksam yatmadan once mutfak tezgahlari piril pirildir. :KK9: :KK9: :KK9:
3. Her 15 gunde bir "odak noktasi" belirlenir
ve bildirim topiginde (
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/kulkedilerinin-macera-bildirim-topigi.862375/ ) duyurulur. 15 gunluk sure icerisinde evin o bölümü bal dok yala haline getirip bildirim topigine isim eklemeyen listeden cikarilir.

4. Günlük olarak girmek grup arkadaslarimiza olan sorumluluk acisindan onemlidir. Mazeretsiz 3 gun girmeyenlerin ismi listeden cikartilir. (Yarisma listesinde olmamaniz, topige ugramayacaginiz anlamina gelmiyor elbetteki. Herkese her daim kapimiz aciktir :KK60: :KK68:)
Bende katilmak istiyorum

X