İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Külot sorunu

Şu kapsiz ve balensiz olanlari yaz icin cok ideal gibi görünüyor tek sorun meme ucu belli olur mu? Eger olmuyorsa bodoslama dalıyorum siteye :KK70: malum sıcak memlekette külot sorunundan ziyade bide sütyen sorunu var
bende bellı olmuyor acıkcası
ama beyaz renk tshırt gıyındıgımde dıkıs ızı bellı oluyor beyaz ve ınce şifon kumas ustler ıcın ayrı sutyen almak zorunda kaldım

bende bellı olmuyor acıkcası
ama beyaz renk tshırt gıyındıgımde dıkıs ızı bellı oluyor beyaz ve ınce şifon kumas ustler ıcın ayrı sutyen almak zorunda kaldım
Organik %100 pamuk bulmusum (sayenizde) üstelik uç da belli etmiyor beyaz tshirtler icin basla bi yol bulunur cok tesekkur ederim ya.

Üsküdar balıkçılar çarşısının üst tarafında çanaşırcılar var, papatya markasının külotları da var orada. Hem uygun hem istediğini bulabilirsin.

Bu arada fake olsaydın bile hiç anlaşılmazdın negzel konu :KK70:

en iyisi marks&spencer dır ama pahalıdır biraz. Yalnız bir kere alıyorum ve çok uzun süre kullanıyorum o yüzden değiyor

Size ne kadar teşekkür etsem az
Tavsiyeniz üzerine gittim 2 tane 5li paket aldım.
Şu zamana kadar giydiklerim neymiş dedim
Hem çok yumuşaklar hiç sıkmıyor lastikleri falan hem de aşırı düzgün duruyolar sağa sola kaçmıyorlar
120 tl verdim 10 tanesine ama helali hoş olsun
Tekrar sağolun

Hem çok yumuşaklar hiç sıkmıyor lastikleri falan hem de aşırı düzgün duruyolar sağa sola kaçmıyorlar
Tekrar sağolun

Valla çok iyi yapmışsın ben de öyle yapıyorum hatta 3 yıldır hiç eskimediler. İndirimler de oluyor onları da takip edebilirsin

Tekrar sağolun
Anamm 10 tane 120 TL mi :oha: donsuz gezsem daha rahat olurum sanırsam. Şaka bi yana eminim parasını hak ediyordur :KK48:

Anamm 10 tane 120 TL mi :oha: donsuz gezsem daha rahat olurum sanırsam. Şaka bi yana eminim parasını hak ediyordur :KK48:
Pentide de indirim vardı 15 tanesi 100 tl idi
Ama onları daha önce kullandım lastikleri hemen bozuluyor.
Ya ben de vermezdim, Benim eskiler bim marka idi :KK70: rahat değillerdi ama eskiyene kadar giyme yanlısıyım aslında. Ama eşim çıkar artık şu babanne donlarını dedi bi gün isyana gelip :)
Dantelli va hoşuna gidiyomuş beyefendinin. Aslında haklı. Eskiden annesinin aldığı seher yıldızı marka donları vardı onun da. İnsanın sevişesi kaçıyo valla :KK70:

A101'den aldım ve gerçekten düz renk olanları çook rahat, dikişleri va de kaliteli duruyor kumaşı yumuşacık. Desenlileri henüz giymedim:)

Kesmem mi.
Kestim ama dikişin olduğu yerde kalan bit kadar parça bile rahatsız etti.
Onları da kesiyim derken lastikleri koptu 4 tane külot çöpe gitti.
Aslında senin de soyleminle, broşür gibi talimatlara hiç gerek yok ..5 10 liralık ürün için çok fazla ..Eskirse yenisi alınır yani nedir bu el kadar ürüne altın muamelesi yapmak :)))

Marks&spencer'ı öneririm canım gerçekten çok kaliteli ürünleri var.

İyi akşamlar sevgili kk,

Yıllardır doğru düzgün rahat edecek sağlam külot bulamıyorum. Bazılarının birkaç yıkamada yandaki dikişleri yırtılıyor, lastikleri gevşiyor, veya poponun arasına giriyor rahat edemiyorum.

Loyadan aldıklarımın dikişleri birkaç yıkamada yırtıldı, paraya kıyıp pentiden 15 tlye külot aldım o da popo arasına giriyor hiiç rahat edemiyorum :KK70: en son bimden aldım onlar çok rahat ve çok sağlam çıktı ama %100 pamuk olmadığı için sağlıksız ve biraz terletiyor.

Öğrenciyim bi küloda 10 tlden fazla vermek çok geliyor bana :KK70: ama en son paraya kıyıp alacağım. Siz nereden alıyorsunuz önerileriniz nedir? Teşekkür ederim:)
.. diye bir içgiyim sitesi var çok kaliteli ve güvenli herkese tavsiye ederim

Son düzenleyen: Moderatör:
X