Kültürel, sanat, film, kitap, farklı meşgaleler her neyse hepsi olur farklı şeyler önerir misiniz

Her sıkılganlığı depresyon diye nitelendirmeyerek başlasanız daha iyi olur, o kadar basit bi şey değil depresyon.
Bir miktar daha çok uyumanız, yataktan çıkasınız gelmemesi de doğal, kış mevsimine girdik soğuktan insanın hemen çıkası gelmiyor rahat yatağından, günler kısaldı hava çabuk kararıyor uyku getirebilir, doğal.

Film olarak buralarda listeler var:

Türüne göre ilginizi ne çekerse bakarsınız.

Kitap bölümü var buranın, bakabilirsiniz:

Müzikler keşfedebilir/unuttuğunuzu anımsayabilirsiniz enerji verir:

Başka?
Çok teşekkür ederim bakacam bunlara😍 inan öyle bi şey olsun çok isterdim ama kendimi biliyorum ruhsal olarakta iyi hissetmiyorum. Daha önce de benzer durumlar yaşadım tedavi aldım yani kendimin farkındayım

Birkac dizi önereyim; Adini feriha koydum (1.Sezon)
Avrupa Yakasi (4.Sezon itibaren)

Bir kac youtube kanali: Yap Yap
Oha diyorum (özellikle Alper ve Firatin bulundugu Videolar)
Noluyo ya

Ben bazen depressiv ruh halindeyken kalkip odami düzeltiyorum, yeniden sekilendiriyorum odami ve kendimi daha iyi hissetmeye basliyorum.
Meditasyon yapabilirsin.
Ferihayı daha önceden izledim avrupa yakası olabilir komik bi diziydi😊 ekran fotosu aldım diğer söylediniz kanallara da bakacağım teşekkür edwrim🙏

Örgü orebilirsiniz, tig veya şişle. Kişisel gelişim değil ama öykülerden oluşan çok sevdiğim bir kitap var aklıma o geldi: 'o. Henry- son yaprak'.
Çok sevdiğim 3 eski dizi var, hepsini seyretmesem bile canım sıkıldıkça bazı sahnelerini açar seyrederim: Gülbeyaz, yedi numara ve Yeditepe İstanbul.
YouTube'da bilim,kültür kanallarından podcast gibi dinleyebilirsiniz:
kültür tarih sohbetleri, gelecek bilimde, Ottoman history podcast, noroblog.

Dizi izlerken de çok güzel vakit geçiyor. Çok sevdiğim dizilerin listesini paylaşayım ;

La casa de papel
Prison break
Gossip girl
Anne with an e
Jane the virgin
Dark
Sex education
How to get away with murder
Vis a vis
Unbelievable
The Stranger
The good place
Orphan Black
Unorthodox
Orange is the New Black
The Kominsky Method
Aşk 101
How I Met Your Mother
Bir Başkadır
Emily in Paris
Bunlar netfix dizisi mi ?

Bunu tam ben soracaktım siz yazmışsınız 😊 yeni pasta ve yemek tarifleri de olur. Yapıp tadını beğendiğiniz tatlılar var mı ? Yemekte olur
Size bunun için çok başarılı birini önerebilirim. Müthiş tatlı tarifleri var ve hepsi garanti tarifler 😍 Ancak burada isim verebiliyor muyuz bilmiyorum yoksa özel mesaj atayım 😄

Çok teşekkür ederim bakacam bunlara😍 inan öyle bi şey olsun çok isterdim ama kendimi biliyorum ruhsal olarakta iyi hissetmiyorum. Daha önce de benzer durumlar yaşadım tedavi aldım yani kendimin farkındayım

Anladım, benim de depresyon geçmişim olduğu için hani öyle basit değil işte, siz de korkmayın "Yine mi depresyon" diye. :)
Bana iyi gelen şeyleri de ekstra yazayım belki ilgini çeker, diy olaylarına bayılıyorum ben.

Evi dekore etmeyi, orayı burayı uğraşmayı, bi şeyler boyayıp yapmayı seviyorum; burada saksı boyama konusu açtım meraklısı da istediği gibi yapsın diye bakabilirsin:
Bunu evden de boş kaldıkça yaptığım, cep harçlığı çıkardığım bi iş halinde yapıyorum şu an, böyle bi şeyle uğraşabilirsin, kafana yatarsa, sen de yap.

Sonracığıma, youtube'da diy olarak en beğendiğim kanal bu:

Bakabilirsiniz çeşit çeşit şeyler yapmışlar, deneyebilirsiniz. Eliniz işledikçe aklınız boşalır, iyi gelir.

Arkadaş konusunda ben de çok bahtsızım. Hep özenmişim hep birbirinin yanında dimdik duran arkadaşlara. Benim pek etkileme gücüm yok bazılara ne yapar eder insanları kendi yanına çeker bunlara pek özenmiyorum da iyi dostluklara özenirim hep
Ben de saf gibi koşturan taraftım artık kimse için bunu yapmam kolay kolay.
Gerçekten hak etmesi lazım o kişinin
Ben dostluğa inancımı kaybettim.

İnsana iyi geliyor tani birisiyle dertlerini hüzünlerini paylaşmak.
Umarım bulursunuz öyle birini

Kitap olarak kristin hannah kış bahçesi kitabı harika ve çok akıcı eminim saracaktır. Uzun zamandır bende sizin gibiyim. Evliyim ve eşim aylardır görevde evde tek başımayım birkaç arkadaşım var onlar da uzakta. Komşu desen birkaç tane var ama gidip gelme olmuyor virüsten dolayı. Sırf can sıkıntısı geçsin diye bir iş ilanı gördüm düşündüm ama virüsten dolayı ondan da vazgeçtim. Şimdi atamaları bekliyorum. Ales, boyama kitabı, romanlar, filmler derken koskocaman 9 ayı tek başıma geçirdim ve geçirmeye de devam ediyorum. O yüzden seni çok iyi anlıyorum gerçekten zor...
Alıp okucam teşekkür ederim 🙏

Ben de saf gibi koşturan taraftım artık kimse için bunu yapmam kolay kolay.
Gerçekten hak etmesi lazım o kişinin
Ben dostluğa inancımı kaybettim.

İnsana iyi geliyor tani birisiyle dertlerini hüzünlerini paylaşmak.
Umarım bulursunuz öyle birini
Benim de maalesef sonuna kadar güvenim yok bazen öyle şeylerle karşılaşıyosunki bu kişi o kişi mi diyosun ya da bizim karşımıza bunlar çıkıyor ya da kendimizi ifade edemiyoruz 🙄

Anladım, benim de depresyon geçmişim olduğu için hani öyle basit değil işte, siz de korkmayın "Yine mi depresyon" diye. :)
Bana iyi gelen şeyleri de ekstra yazayım belki ilgini çeker, diy olaylarına bayılıyorum ben.

Evi dekore etmeyi, orayı burayı uğraşmayı, bi şeyler boyayıp yapmayı seviyorum; burada saksı boyama konusu açtım meraklısı da istediği gibi yapsın diye bakabilirsin:
Bunu evden de boş kaldıkça yaptığım, cep harçlığı çıkardığım bi iş halinde yapıyorum şu an, böyle bi şeyle uğraşabilirsin, kafana yatarsa, sen de yap.

Sonracığıma, youtube'da diy olarak en beğendiğim kanal bu:

Bakabilirsiniz çeşit çeşit şeyler yapmışlar, deneyebilirsiniz. Eliniz işledikçe aklınız boşalır, iyi gelir.
Abone oldum çok sağ ol

A dostlar bana yazdım edin dicem komik mi olacak🙄 kızlar depresyona ya girdim ya da girmek üzereyim lütfen bana yardım edin. Sürekli evdeyim hem virüsten dolayı hem de öyle çok takıldığım arkadaşım yok. 1,2 tane var tek tük görüşüyoruz. Çevremde çoğu kişi ya evlendi ya nişanlandı. Kendimi yalnız hissetmeye başladım. Kendimi kimseye yakın hissetmiyorum. Sürekli uyumak istiyorum, yatakta hiç çıkasım gelmiyor. Yeni hobiler edinmek istiyorum sırf kafa dagıtmak, hiçbir şey düşünmemek için. Kültürel, sanat, film, kitap, farklı meşkaleler her neyse hepsi olur farklı şeyler önerir misiniz bana 😔
Çok normal hepimiz öyleyiz sadece eşim ve bebeğim var.Doğum iznim bitmek üzere çalışmaya başlıcam iki insan görürüm covidsiz inş.Sen de çalış işe gir iki insan görürsün evde yat yat nereye kadar

X