kürtaj ardından pıhtılı kanama 2. Kürtaj

benim gittigim doktor beklemene gerek yok dedi tekrar hamilelik icin. agustosta kurtaj oldum, ekimde hamile oldugumu ogrendim . ilk cocugumdu. su an 6yasinda :)
Ay maşallah allahım bana da nasip etse keşke kolaylıkla. Korkuyorum artık yine aynı şeyler olmaz inşallah

Benmde kürtadan sonra ki ikinci adetim 20 gün gecikti gebelik yok.. Benm gibi olan var mı
4 hafta bekleyin diyorlar engeç kürtajdan sonra canım. Bugun hatta doktorum dedi. Kürtajdan sonra 4hafta sonra adetin gelmezse tekrar gel bana dedi😢inşallah sorunsuzca gelir. Buarada sen korunmadın mı kürtaj sonrası

Muhakkak git canım ihmal etme. Geçmiş olsun sanada. Kimileri kendiliğinden düşürüyor Bi arkadaş vardı mesela. Ne kürtaj ne bişey. Ama sen muhakkak git. Parça gibi bişeyler düşmüş. Gerçi bende parça gibilerden sonra 16.Gün şiddetli kanama kusma tansiyon düşmesi ile gittim acile. Yoksa haberim yoktu iyileştim sanıyordum
Teşekkür ederim. Randevu aldım yarın dr gitcem insaAllah bakalımo_Oo_O

4 hafta bekleyin diyorlar engeç kürtajdan sonra canım. Bugun hatta doktorum dedi. Kürtajdan sonra 4hafta sonra adetin gelmezse tekrar gel bana dedi😢inşallah sorunsuzca gelir. Buarada sen korunmadın mı kürtaj sonrası
Hayır doktorum korunma dedi folik asit verdi.. Ben kürtajdan iki ay sonra hasta oldum zaten bu ikinci adetim 20 gğn gecikti

2 gün önce kurtaj oldum şimdilik durdu ama 15gün önce de kürtaj olunca durmuştu 15gün sonra fışkırdı resmen kanama. Aspirin vs kan sulandırıcı şimdi kullanmıyorum hamilelik varken yani 1 ay önceleri kullanıyordum.
Benim aynı durumda oldugum zaman rahim icinde damar kesilmisti 4 sefer icerde parca var diye kurtaj yaptilar ama kesilen damardan akan kanın pihtısıymıs gorup her seferinde aldıkları kanamadan ölebilirdin iyiki pihtilasman varmis dediler iyi bi radyoloğa git rahim icine guzelce baksın renkli doopler ile baksin gerekirse icerde kanama hareketi varmı diye benim oyle kesfettik damar kesigini

Benim aynı durumda oldugum zaman rahim icinde damar kesilmisti 4 sefer icerde parca var diye kurtaj yaptilar ama kesilen damardan akan kanın pihtısıymıs gorup her seferinde aldıkları kanamadan ölebilirdin iyiki pihtilasman varmis dediler iyi bi radyoloğa git rahim icine guzelce baksın renkli doopler ile baksin gerekirse icerde kanama hareketi varmı diye benim oyle kesfettik damar kesigini
Ciddi misin canım ya. Allah Allah. Kadın dogumcu radyolog mu hiç duymadım ayrı bi poliklinik olarak radyolog birimini. Nereye bağlı o

Ciddi misin canım ya. Allah Allah. Kadın dogumcu radyolog mu hiç duymadım ayrı bi poliklinik olarak radyolog birimini. Nereye bağlı o
Kadın dogumcu degil direk radyoloji uzmanı lazım icerideki kanamaya bakabilecek hangi sehirdesiniz siz ankara ise doktor onerisi yapabilirim benim oyle bulundu goruntulemeden cok iyi anliyor olmasi lazim abdomen kismını cok iyi incelemesi gerekiyor muhtemelen vajinal bakacaklardır ama en azindan varsa oyle bi kanama ortaya cikar

Kadın dogumcu degil direk radyoloji uzmanı lazım icerideki kanamaya bakabilecek hangi sehirdesiniz siz ankara ise doktor onerisi yapabilirim benim oyle bulundu goruntulemeden cok iyi anliyor olmasi lazim abdomen kismını cok iyi incelemesi gerekiyor muhtemelen vajinal bakacaklardır ama en azindan varsa oyle bi kanama ortaya cikar
Tamam canım sağol akıl akıldan üstün tabi. 4 kürtaj da zor doktorların hiç aklına gelmiyor mu ya korkuyo insan Allaha emanetiz

Tamam canım sağol akıl akıldan üstün tabi. 4 kürtaj da zor doktorların hiç aklına gelmiyor mu ya korkuyo insan Allaha emanetiz
Gelmiyor malesef bazen kendi doktorun kendin olup sen arastiriyorsun bazen cok nasit jirseyi zormus gibi bulamiyorlar rabbim korusun hepimizi

Haber ver canım bakalım ne diyecek doktor. İnşalah sorun olmaz
Canım ben doktora gittim ultrason baktı,rahim temizlenmiş herhangi bir sıkıntı yok dedi.. kanamalar için de normal dedi💐 çok şükür.
Rabbim şifa versin sana da

Canım ben doktora gittim ultrason baktı,rahim temizlenmiş herhangi bir sıkıntı yok dedi.. kanamalar için de normal dedi💐 çok şükür.
Rabbim şifa versin sana da
Amin canım sevindim. İnşallah benim de herşey yoluna girer Allahım şifa verir

X