Kürtaj oldum canım hiçbir şey istemiyor

Hillly

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2021
88
20
30
Kürtaj oldum 9haftalik bebeğimin kalbi durmuştu... Çok kotu bir durum şuan iki gün geçti üstünden canım hiçbir şey istemiyor kimseyi görmek istemiyorum bu normal mi

Kürtaj oldum 9haftalik bebeğimin kalbi durmuştu... Çok kotu bir durum şuan iki gün geçti üstünden canım hiçbir şey istemiyor kimseyi görmek istemiyorum bu normal mi
Benim de 9 haftalık bebeğimin kalbi durdu cuma günü kürtaj oldum önceden de bir dış gebelik geçirmiştim ben de öyleyim bir dakika gülsem kendimi suçlu hissediyorum evladın teste gönderildi sen burada gülüyorsun diye kendime kızıyorum sabahlara kadar uyumuyorum

Benim de 9 haftalık bebeğimin kalbi durdu cuma günü kürtaj oldum önceden de bir dış gebelik geçirmiştim ben de öyleyim bir dakika gülsem kendimi suçlu hissediyorum evladın teste gönderildi sen burada gülüyorsun diye kendime kızıyorum sabahlara kadar uyumuyorum
Kendini suçlu hissetme o canı veren de alan da Allah biz sadece vesile oluyoruz suçluluk değil de bendeki keşke öyle olmasaydı bebek istediğimiz için insan üzülüyor tabiki ama elden ne gelir ki umarım bir daha bu durumu dusmeyiz hayırlı evlatlarımız olur

Kendini suçlu hissetme o canı veren de alan da Allah biz sadece vesile oluyoruz suçluluk değil de bendeki keşke öyle olmasaydı bebek istediğimiz için insan üzülüyor tabiki ama elden ne gelir ki umarım bir daha bu durumu dusmeyiz hayırlı evlatlarımız olur
Suçlu hissetmek değil aslında ama iki yıl bebek kendimiz düşünmedik geçen hazirandan beri düşünüyoruz ve ilk defa da hemen hamile kalıyorum sonra kaybediyorum yıprandım psikolojik olarak 7 ayda iki defa kürtaj oldum her şey Allahtan zaten tek tutunacak dalımız o annen kardeşin varsa onlarla vakit geçir kimse iyi gelmiyor bana ama kız kardeşim biraz kafamı dağıtmama vesile oluyor sağ olsun inşallah hemen toparlanırsın

Evet annemlerdeyim bende. Çok zor şeylermis inşallah son olur bunlar hepimiz için

Acı hafifliyor alışıyor insan zamanla . Bende aynı şeyleri hissettim . Kendinize hobi edinin derm biraz toparlaninca .Verende alanda Allah . İnşallah Rabbim evlat nasip etsin ikinize de en kısa zamanda :)

X