KÜRTAJ SONRASI ADET.

Ben kürtaj sonrası ilk adetimi 30. Günde oldum, ne güzel düzenli gidecek derken ikinci ayımda olmadım henüz 40 gün oldu, hamilelik yok test ve kan da bakıldı, böyle bişey başına gelen var mı
Bende 26 gun sonra ilk adetimi oldum. Ondan 17 gun sonra 2. oldu 🤦‍♀️

3 gün sonra hayırlısı neyse o olsun diyorum.Hamileysem de sevinemiyorum da üzülemiyorum da ilk kayıp olduktan sonra korkuyor insan. Size de çok büyük geçmiş olsun o kadar beklemişken üzülüyor insan ama öncelikle sizin sağlığınız siz kafanızı rahat tutun hayırlı zamanda gelecektir size ❤️
Canım çok şükür ikinci bebeğimi kaybettikten 40 gün sonra hamile olduğumu öğrendim kızım şimdi kucağımda 😍 4 aylık olduk bile 🥰

Canım çok şükür ikinci bebeğimi kaybettikten 40 gün sonra hamile olduğumu öğrendim kızım şimdi kucağımda 😍 4 aylık olduk bile 🥰
Yaa ne kadar güzel ömrü güzel olsun ❤️ Tam sevmeliktir şimdi o 🥰 bende 40. Günde gittim doktora ama 2 gün sonra netleşecek adet olmadan hamile olursam bi şey olacak hissi var hep ama kızınız bana umut olsun 💕

Yaa ne kadar güzel ömrü güzel olsun ❤️ Tam sevmeliktir şimdi o 🥰 bende 40. Günde gittim doktora ama 2 gün sonra netleşecek adet olmadan hamile olursam bi şey olacak hissi var hep ama kızınız bana umut olsun 💕
İnşallah darısı başına canım.. Olur neden olmasın ki.. Rabbim neye ol demiş ki olmamış 🥰

Benımde 44 gun olcak yarın hala gelmedi doktora gıtrım 39ncuu gunde yumurta catlamamıs bıraz gec gelebılır dedı:KK43:
Ya en yakın zamanda olur inşallah canım 🙏 Ben şu an adetim için değil bebeğin kalp atışlarını duyabilecek miyim acaba diye gün sayıyorum 🥰

Insallah yaa hayırlı haberlerinizi alırız. Sızın kac haftalıkken kurtaj oldu hemen akabinde mı hamıle kaldınız:)
Amin İnşallah teşekkür ederim 🙏 6 haftalıkken kalbi durmuştu 10 haftalıkken kürtaj oldum. Kürtajdan 40 gün geçip regl olmayınca test yaptım pozitif çıkınca doktora gittim beta değerim çok yüksek çıktı 3 gün sonra tekrar tahlil yapıldı betada artış olunca ultrasonla baktı kese de oluşmuş 2 hafta sonrasına kalbini dinlemek için çağırdı

Amin İnşallah teşekkür ederim 🙏 6 haftalıkken kalbi durmuştu 10 haftalıkken kürtaj oldum. Kürtajdan 40 gün geçip regl olmayınca test yaptım pozitif çıkınca doktora gittim beta değerim çok yüksek çıktı 3 gün sonra tekrar tahlil yapıldı betada artış olunca ultrasonla baktı kese de oluşmuş 2 hafta sonrasına kalbini dinlemek için çağırdı
Ay maşallah çok sevındım ınsallah saglıkla alın kucagınıza ben duydum Kurtajdan sonra hemen hamıle kalanları saglıkla kucaklarına aldılar sıra sizde 😍😍

Ay maşallah çok sevındım ınsallah saglıkla alın kucagınıza ben duydum Kurtajdan sonra hemen hamıle kalanları saglıkla kucaklarına aldılar sıra sizde 😍😍
Çok teşekkür ederim 😍❤️ Diğerinde kalp atışını hiç duymamıştım o yüzden hep bi şüphe acaba Buda mı öyle olacak diye 😔 İnşallah bende sağlıklı bi gebelik geçirip sağlıcakla kucağıma alırım 🙏 İnşallah isteyen herkes sağlıkla kucağına alır bebeğini🤲

X