Kürtajdan sonra Beta HCG yükselenler lütfen yardımcı olur musunuz

btlmaviss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2015
24
5
32
Merhaba hanımlar
Ben hamileligimi öğrendiğimde beta 778di daha sonra kanamam geldi ve düşük başladı kimyasal denildi. Fakat kanamam durmayinca 9 gün sonra hastanede tekrar beta verdim ve 398di kürtaja alındım ayın 20sinde yani 2 gün önce bugün tekrar kan istendi sonucum 400 sizce dış gebelik mi geciriyorum lütfen bilgisi olan arkadaşlar yazabilir mi patoloji sonucum yarın cikicakmis ama ben stresten mahvoldum bilgi verir misiniz

Merhaba hanımlar
Ben hamileligimi öğrendiğimde beta 778di daha sonra kanamam geldi ve düşük başladı kimyasal denildi. Fakat kanamam durmayinca 9 gün sonra hastanede tekrar beta verdim ve 398di kürtaja alındım ayın 20sinde yani 2 gün önce bugün tekrar kan istendi sonucum 400 sizce dış gebelik mi geciriyorum lütfen bilgisi olan arkadaşlar yazabilir mi patoloji sonucum yarın cikicakmis ama ben stresten mahvoldum bilgi verir misiniz
İçinizde parça kalması durumunda vücut gebeliğin devam ettiğini düşünür ve değeriniz yükselir. Kontrole gidin

İçinizde parça kalması durumunda vücut gebeliğin devam ettiğini düşünür ve değeriniz yükselir. Kontrole gidin
Kontrole gittim patoloji sonucu bekliyorlar ama daha önceden bir dış gebelik geçmişim var ve buda beni çok korkutuyor rahim duvar kalınlığının inceleigini söyledi yani kürtaj aslında başarılı inşallah düşündüğüm başka şey değildir

Kontrole gittim patoloji sonucu bekliyorlar ama daha önceden bir dış gebelik geçmişim var ve buda beni çok korkutuyor rahim duvar kalınlığının inceleigini söyledi yani kürtaj aslında başarılı inşallah düşündüğüm başka şey değildir
Kürtajdan 1 hafta sonra ve 15 gün sonra vajinal kontrollere girdiniz mi

Daha 2 gün oldu kürtaj olalı bugünde vajinel kontrolde rahmin kalınlığının düştüğü söylendi ama beta 2gun önce 368ken bugün 400 beni korkutanda betanin dusmemesi
Daha 2 gün oldu kürtaj olalı bugünde vajinel kontrolde rahmin kalınlığının düştüğü söylendi ama beta 2gun önce 368ken bugün 400 beni korkutanda betanin dusmemesi
Dış gebelik mi yaşadiniz belli oldu mu sonuç

Evet dış gebelik yaşıyorum mtx iğne oldum 6 gün önce 😟
Çok geçmiş olsun..Benim değerim kendiliğinden 800 den 196 ya düştü iki gün içinde ama leke şeklinde kanama oldu halen daha rahim duvarı incelmemiş dedi doktor acaba dış gebelik mi yoksa kimyasal mi

Çok geçmiş olsun..Benim değerim kendiliğinden 800 den 196 ya düştü iki gün içinde ama leke şeklinde kanama oldu halen daha rahim duvarı incelmemiş dedi doktor acaba dış gebelik mi yoksa kimyasal mi
Değeriniz çok düşmüş kimyasaldir inşallah benim rahim duvarim da kalındı düşmeye başlayınca ama daha sonra değer aynı kaldı rahim duvarida kalın olunca kürtaj yapıldı daha sonra tekrar beta ya bakıldı hala aynı olunca dış gebelik denildi inşallah kimyasal yasiyorsunuzdur çok geçmiş olsun benim şuan değerim düşmeye başladı mtx iğneden sonra tam 1 hafta oldu ama daha sıfırlanmadi

S sfm68 ayrıca sanırım bu ilk kimyasalanizda değil benim 2. Dış gebeliğim ve 1 kimyasalım var genetik test yaptiricam lütfen sizde yaptırın bu süreç en çok bizi yıpratıyor.

Benimki kimyasal oldu kanamam açıldı zaten evet çok zor ben dış gebelik diye düşündüm ama kimyasal oldu galiba süreç onu gösteriyor size de çok geçmiş olsun ben de hsg ve genetik test yaptiricam inş

Benimki kimyasal oldu kanamam açıldı zaten evet çok zor ben dış gebelik diye düşündüm ama kimyasal oldu galiba süreç onu gösteriyor size de çok geçmiş olsun ben de hsg ve genetik test yaptiricam inş
Saglikli hamilelik sağlıklı çocuklar nasip etsin rabbim inşallah bende çok teşekkür ederim

Çok sağ olun siz art arda mi dış gebelik geçirdiniz yoksa kimyasal gebelikten sonra mi bir de tupleriniz de ağrı var mıydı değer düşerken
Ben 2 sene önce geçirdim ilk dış gebeligi sol tüpüm zaten alındı geçen sene kimyasal geçirdim şimdi gene dış gebelik sağ tupumde bı baskı var zaten kanama ve baskıyla gitmiştim ikisinde de

Ben 2 sene önce geçirdim ilk dış gebeligi sol tüpüm zaten alındı geçen sene kimyasal geçirdim şimdi gene dış gebelik sağ tupumde bı baskı var zaten kanama ve baskıyla gitmiştim ikisinde de
Ben de ilk gebeliğim de dış gebelik geçirdim şimdi de kimyasal oldu ama bunda değerim düştüğü için dış gebelik gibi zorlamadı beni neden böyle oluyor hiç anlamiyorum

Ben de ilk gebeliğim de dış gebelik geçirdim şimdi de kimyasal oldu ama bunda değerim düştüğü için dış gebelik gibi zorlamadı beni neden böyle oluyor hiç anlamiyorum ilkini iğne ile sonlandırdılar ama çok ağrılı bir surecti

X