Kürtajdan sonra genetik inceleme ve tüp bebek süreci

Geçmiş olsun. Bana da 8+1 de durmuş dedi ama kürtaj dan sonra yeni olmuş dedi yani 11 de. Perşembe günü tıbbi genetik Randevu aldık ama ilk düşüğe yapmıyorlar yine de şansımı denicem. Birşey çıkmazmis fetüs te doktor öyle dedi. Benimki de 36. Bence doğal olduysa yine olur bence kafanızda stres li olacağım diye düşünmeyin. Benim ilk düşüktu inşallah tekrarlamaz 😔 çok korkuyorum yine aynısı olur diye.
Benim ikinci olduğu icin ben bir kere daha aynı şeyleri yasamayı göze alamıyorum maalesef 😔 tüp bebek aşamasındayken normal yolla olmustu bu. Şimdi dondurulmuş embriyolara da pgt yaptıracağım. Çünkü her düşükle sonuçlanan hamilelik 5 ayı net götürüyor. Hamile olduğunu öğren, kürtaj, iliski yasağı derken tam 5 ay elim kolum bağlı oluyor. Vakit kaybetmek istemiyorum. Gerekirse hemen tekrar tüp bebek sürecine girip embriyo sayısını da arttırıp öyle pgt ye yollayabilirim. Salı alacaklar benm de uff içimde ölu birsey var bu his beni mahvediyor 😒

Benim ikinci olduğu icin ben bir kere daha aynı şeyleri yasamayı göze alamıyorum maalesef 😔 tüp bebek aşamasındayken normal yolla olmustu bu. Şimdi dondurulmuş embriyolara da pgt yaptıracağım. Çünkü her düşükle sonuçlanan hamilelik 5 ayı net götürüyor. Hamile olduğunu öğren, kürtaj, iliski yasağı derken tam 5 ay elim kolum bağlı oluyor. Vakit kaybetmek istemiyorum. Gerekirse hemen tekrar tüp bebek sürecine girip embriyo sayısını da arttırıp öyle pgt ye yollayabilirim. Salı alacaklar benm de uff içimde ölu birsey var bu his beni mahvediyor 😒
Evet bende çok kötü olmuştum ölü birşey var içimizde ve bir an önce alsalar hissine kapıldım.cok geçmiş olsun

X