Kürtajdan sonra ne zaman hamile kaldınız?????

mucizem ol

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2021
295
171
Kızlar kürtajdan sonra ne zaman hamile kaldınız ben 30 eylülde kürtaj oldum iki ay geçti hiç korunmadık hamile kalmak istiyorum
Adete 6 gün var belim ve kasıklarımda ağrı oluyo sizce hamile olma şansım varmıdır. Bel ağrısı olup gebe kalan var mı ne zaman test yapmalıyım nolur dua edin bebeğim olsun benimde

Ben de sizin gibi 1 Ekim'de kürtaj oldum üç ay korun dedi Dr bu ay denedik malesef önümüzdeki aylara bakacaz ins saglikla nasip etsin

Çok geçmiş olsun canım.. bebeğimin halen ultrason görüntüllerine bakıp ağlıyorum her gece bu acının tarifi yok
İnşallah hamile oluruz hemen kucagımıza alırız meleklerimizi Rabbim nasip eder... korunma hiç canım dene

Bende silemiyorum ilk kalp atisini duydugum videoyu.😪😔
Çok zor canım seni çok iyi anlıyorum.. çok özlüyorum yaptıgım testi bile sakladım duruyor...aglama nöbetleri yaşıyorum psikolojim halen çok kötü inşallah hemen hamile kalırız Rabbim nasip eder sanada dua edicem

Çok zor canım seni çok iyi anlıyorum.. çok özlüyorum yaptıgım testi bile sakladım duruyor...aglama nöbetleri yaşıyorum psikolojim halen çok kötü inşallah hemen hamile kalırız Rabbim nasip eder sanada dua edicem

Kimseylede paylaşamıyorum bu acımı eşimede daha fazla belli edip üzmekte istemiyorum onu daha fazla ama hergece sabahlara kadar sessizce aglıyorum. Dua ediyorum tekrar hamile olabileyim diye

Allah cc razi olsun gùlùm bende ederim sana dua.dedigin gibi, testim , ilk ultraschal resmi, ilk ,ogrendigim gunun hatirasi aldigim corap Hersey duruyo.Allah yuzlerini gordukten sonra acisini yasatmasin.

Allah sabırlar versin tez zamanda yeniden sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah. 3. Ayımda yeniden hamile kalmıştım ben.

Allah sabırlar versin tez zamanda yeniden sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah. 3. Ayımda yeniden hamile kalmıştım ben.
Amin Allah razı olsun ccanım inşallah bende kalırım adete 6 gün var inşallah hamileyimdir adet olmam. Peki belirtin oldu mu canım adetten önce ne zaman test yaptın

Amin Allah razı olsun ccanım inşallah bende kalırım adete 6 gün var inşallah hamileyimdir adet olmam. Peki belirtin oldu mu canım adetten önce ne zaman test yaptın
Amin cümlemizden.Ben erken yumurtladım canım adete 8 gün varken öğrendim :) belirti pek yoktu ama içime doğmuştu öyle test yaptım ve öğrendim. Darısı başına inşallah canım.

Merhaba. Ben kasımda 7 haftalık bebeğimi kaybettim kürtaj oldum. Hamile kalmadan önce çok düzensizdi adetim. Kürtajdan 35. Gün sonra ilk adetimi oldum. 7 gün sürdü. Ancak adetin ilk gününden sayarsak bugün 22. Günüm ama kahverengi akıntım başladı kırmızıya dönüyor. Kısa sürede adet olmam normal midir. Çok erken dglmi bilgi verebilirmisiniz

Merhaba. Ben kasımda 7 haftalık bebeğimi kaybettim kürtaj oldum. Hamile kalmadan önce çok düzensizdi adetim. Kürtajdan 35. Gün sonra ilk adetimi oldum. 7 gün sürdü. Ancak adetin ilk gününden sayarsak bugün 22. Günüm ama kahverengi akıntım başladı kırmızıya dönüyor. Kısa sürede adet olmam normal midir. Çok erken dglmi bilgi verebilirmisiniz
İlk 3 ay düzensiz olabilirsin canım bana doktor öyle demişti.43. Gün olmuştum bende
Rabbim böyle kötü bi anıyı bi da bizlere yaşatmasın
Hayırlaıyla bebeklerimizi kucagımıza alabilelim

Teşekkür ederim
İlk 3 ay düzensiz olabilirsin canım bana doktor öyle demişti.43. Gün olmuştum bende
Teşekkür ederim cevabın için 💝🙏 amin inşallah eb kısa zman da olsun inşallah sağlıkla 💝 benim doktorum 1bucuk ay korunma vermişti. Korunma süresi bittiği için 11 ocakta ilişki oldu ama 2gün sonra kahverengi leke geldi sonra az bi gene kahverengi kanamam oldu bugün birşey yok. Adet oldum sandım ama gelmiyor şuanda. Diğ için de antibiyotik kullanılıcam. Kafam allak bullak oldu

Teşekkür ederim

Teşekkür ederim cevabın için 💝🙏 amin inşallah eb kısa zman da olsun inşallah sağlıkla 💝 benim doktorum 1bucuk ay korunma vermişti. Korunma süresi bittiği için 11 ocakta ilişki oldu ama 2gün sonra kahverengi leke geldi sonra az bi gene kahverengi kanamam oldu bugün birşey yok. Adet oldum sandım ama gelmiyor şuanda. Diğ için de antibiyotik kullanılıcam. Kafam allak bullak oldu
Olur canım kahverengi leke arada bi süre daha ama geçer.

Kürtaj sonrası ilk adeti mi 43 gün sonra olmuştunuz. Ana 35 gün oldu hala olmadi tedirginim de

X