kuruntu mu yapıyorum sizce yoksa sevgilim geçmişte bana yalan mı söyledi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Dslrsmv

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2020
373
420
merhaba kk üyeleri,
2 senedir hayatımda biri var ve daha önce hiç yalanını yakalamadım. içime bir kurt düştü direkt olarak size sormaya karar verdim. sevgilimin hayatına yeni girdiğim dönemlerde bana "senden önce uzaktan bir akrabamızın kızıyla 1 ay kadar konuştuk ama sevgili olmadık" dedi. bende "anlatmana bile gerek yoktu aslında sonuçta hepimizin flörtleri olmuştur, sevgili bile olmamışsınız" dedim. o da"yok ben her şeyi bil istiyorum" dedi. .ben ona "peki neden o kızla sevgili olmadınız, bir ay konuşmuşsunuz sonuçta" dedim. o da "açıkçası ben kıskanç biriyimdir. hayatımdaki kadını her anlamıyla sahiplenmek isterim ve ilki olmak isterim. o kızla konuştuğumuzu duyan bir arkaşım bana önceki sevgilisiyle ilişkiye girdiklerini söyleyince bende soğudum kızdan" dedi. kısacası bakire kız takıntısı varmış demekki. bende gayri ihtiyari "ne olursa olsun bu kızın özeli ve arkadaşının bunu bilmesi de garip geldi bana, böyle şeyler insanların ağzına nereden meze oluyormuş?" diye kızdım. o da "haklısın ama biliyormuş işte, boşver tadımız kaçmasın kapatalım konuyu" dedi.
aradan bir kaç ay geçti. bir ara evde kalma konuları geçerken sormam üzerine "benim sadece o kız evimde kalmak için geldi bir keresinde. çünkü bu şehirde buluşmak istediği bir arkadaşı vardı" dedi. bende "evin çok küçük ama ve tek yatak var nerede uyudu ki" dedim. "benim yatağımda uyudu bende kanepede uyudum salonda" dedi. neyse birşey demedim.
yine aradan aylar geçti. telefonunu benden saklamaz hiç. isteyince verir bazen bende konuşmalarını okumadan kimlerle konuşmuş diye bakarım bazen. bir kere yine böyle bakarken engelli listesine bakayım dedim ve üç numara engellenmişti. sorduğumda da "biri o kız, biri ablası, biri de annesi" dedi. bende gülerek "ailecek neden engelledin" dedim. o da "kız bir süre peşimi bırakmadı, takıntılı biri, kabullenemedi bende engelledim" dedi. hiç hoşuma gitmedi bu durum ama darlamamak için üstelemedim. bu olayda kafama dert oldu kızlar biraz. ne bileyim engellemesi, evinde kalması falan. ...
ben evine kalmaya gittiğim zamanlarda yakınlaşmalar oluyo açıkçası. şüphelendiğim şeye gelelim şimdi...
acaba sevgilim bana yalan mı söyledi. kız onun evine gittiğinde yakınlaştılar ve sevgilim ilk olmadığı için mi onunla sevgili olmaktan vazgeçti kız da bunu yediremediği için mi peşini bırakmadı, ailesine kadar engelledi acaba... çünkü arkadaşının o kızın özelini bilmesi bana çok mantıklı gelmedi. sevgilime sırf bu şüphelerim yüzünden daha önce cinsel ilişkiye girip girmediğini de sordum ve bana hayır dedi.. sizce ben çok mu kuruntu yapıyorum. bir erkek ve bir kız aynı çatı altında hiçbir şekilde yakınlaşmadan bir kaç gece geçirirler mi ?

böyle konulara hiç inanmam ulaşamadıkları kızları lekelemek için hakkında dedikodu çıkarıyorlar ,erkek arkadaşının başka bir erkek arkadaşı kızın bekareti hakkında konuşmuş beyefendi de inanmış,bunlar nasıl seviyesiz konuşmalar ?geldi birde size anlattı öylemi?

böyle konulara hiç inanmam ulaşamadıkları kızları lekelemek için hakkında dedikodu çıkarıyorlar ,erkek arkadaşının başka bir erkek arkadaşı kızın bekareti hakkında konuşmuş beyefendi de inanmış,bunlar nasıl seviyesiz konuşmalar ?geldi birde size anlattı öylemi?
evet öyle bence de çok seviyesizce... ama sevgilimin kızın bekaretine iftira attığını düşünmüyorum. sizce olayın aslı ne? inandırıcı gelmedi bana

İçerik silmek yasak.Herkes gelse burda konu açsa yorum aldıktan sonra konu mesajını silip gitse bu forum çöplüğe döner

Bu site çöplüğe dönmüş zaten ve dönme nedeni de buradaki çoğu kadının sorulan sorulara çözüm üretmeye çalışmak yerine puan kazmak için her şeye linç atmaları
Anladığım kadarına çözüm bulayım hadi tatlım bir erkek bir kadına neden bekaretten bahseder sana alttan vurgu yapıyor ilişkiniz yoksa seni yokluyor var ise geçmişine dikkat çekmek istiyor akıllı olmanı ve o seviyesizden uzaklaşmanı tavsiye ederim akıllanırsa devam akıllanmazsa yoluna bak:halay:

Bu site çöplüğe dönmüş zaten ve dönme nedeni de buradaki çoğu kadının sorulan sorulara çözüm üretmeye çalışmak yerine puan kazmak için her şeye linç atmaları
“Eleştirileri, yorumları kaldıramıyorum.” “Duymak istediklerimi duyamıyorum” demek yerine; “Buradaki çoğu kadın her şeye linç atıyor” diyorsunuz.
Madem buradaki çoğu kadın linç ediyor, madem buradaki kadınların çoğu üretemiyor neden bunu başından düşünmüyorsunuz neden düşünmeden konu açıyorsunuz diye sorarlar adama.

Buradaki kadınların çoğu da oturmus puana açlardı zaten, pes.

Anladığım kadarına çözüm bulayım hadi tatlım bir erkek bir kadına neden bekaretten bahseder sana alttan vurgu yapıyor ilişkiniz yoksa seni yokluyor var ise geçmişine dikkat çekmek istiyor akıllı olmanı ve o seviyesizden uzaklaşmanı tavsiye ederim akıllanırsa devam akıllanmazsa yoluna bak:halay:
Benim bekaretimle ilgili hiçbir zaman konuşmadık dediğiniz gibi olsa direkt sorardı olayı sildigim için anlamamış olmanız normal. Ayrıca olayı silme nedenim de bu sitede tanıdık bazı insanların olması ve çok fazla detay vererek kendimi deşifre etmek istemememdi. Başka bir zaman doğru düzgün yazarım diye sildim bu kadar da basit. Zaten hemen sildim
Hadi sayfalarca yorum gelse silsem anlarım. Yok sayın işte zor birşey değil...

Dikkat ederseniz eğer bende cümlelerimi kurarken “Buradaki tüm kadınlar” diye yazmadım. Burada kimin okumayı öğrenip, öğrenmemesi belli değil mi?
Madem okuma yazmanız var ve tüm kadınlar demedigimi idrak etmiş durumdasınız , o zaman bu siteye niye soru sorduğumu da sorgulamayin bir zahmet. Demekki mantıklı konuşmayı bilen kadınlar da olduğunu bildiğim için soruyorum

Beğenmiyorsan kapı açık, arkanı dön ve çık şekerim. Kimse seni burda zorla tutmuyor. Yazmadan önce düşüneceksin tanıdıkların olduğunu, detaylarını, konuyu anlatma şeklini. Yazdıysan sen silsen de dünya durana internet çökene kadar o yazdıkların burda duracak.

Ek olarak okuma tavsiyesi vermeden önce keşke sen site kurallarına bir göz atsaydın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X