Kurutma Makinesi Tavsiyesi

oceanmummy

Guru
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2012
5
3
Merhaba, şuan da bosch çamaşır makinesi kullanıyorum. Alerji hastasıyım ve bebeğim olacak. Kolaylık olsun, ev daha temiz kalsın diye kurutma makinesi almaya karar verdik ama bir türlü marka- model seçemiyorum. Bosch ve Arçelik bakıyorum hangisi iyi anlayamadım. Lg’de iyi diyorlar etrafımda Lg kullanan hiç yok. Kullananlardan acil tavsiye rica ediyorum.

Merhaba, şuan da bosch çamaşır makinesi kullanıyorum. Alerji hastasıyım ve bebeğim olacak. Kolaylık olsun, ev daha temiz kalsın diye kurutma makinesi almaya karar verdik ama bir türlü marka- model seçemiyorum. Bosch ve Arçelik bakıyorum hangisi iyi anlayamadım. Lg’de iyi diyorlar etrafımda Lg kullanan hiç yok. Kullananlardan acil tavsiye rica ediyorum.
Geçen video izledim.Adam kurutma makinesinden baya toz cikardi.İmkaniniz varsa aşarak kurutun.Camasirlarinizi balkonda havalandırın.

Siemens kullanıyorum ben inanılmaz memnunum küçültme vs hiçbir sorun yaşatmadı bana 🙏🏻 kurutur kurutmaz içinden alıp yerleştirirsem kırışma sorunu da olmuyor

Hoover kullanıyorum 10 kg. Luk. ben de bebek olunca aldım. Eşimin arkadaşı tavsiye etmiş al bana dua edersin diye gerçekten dua ediyorum. Kirisma sorunu yaşamadım ama illaki pamuklu kıyafetlerde biraz çekme yapıyor. Çamaşır makinemde 10 kiloluk hepsini bir seferde kurutuyor ayrıca 1,5 sene önce 2.000'e almıştım şaka gibi.

Biz Samsung kullanıyoruz. Bosch alacaktık ama Bosch makinede kendisi temizliyormuş filtresini, bu nedenle senelik servis bakımı gerekiyor dediler. Her sene uğraşmak istemedik servisle. Samsungta filtreyi kendiniz temizliyorsunuz, filtresi dolduğunda uyarı veriyor. Temizlemesini birkaç dakikada hallediyor eşim. Küçülme, renk solması yaşamadık. Çamaşırın kg göre kurutma saatini kendisi ayarlıyor. Genellikle bir buçuk saatte kupkuru çıkıyor kıyafetler. Çok memnunuz

Bende araştırıyorum haliyle fiyatlar her şey gibi uçmuş annem Arçelik kullanıyor ondan çok memnun kaldık bir tanıdık Altus kullanıyor o da Altus’tan çok memnun

Biz Samsung kullanıyoruz. Bosch alacaktık ama Bosch makinede kendisi temizliyormuş filtresini, bu nedenle senelik servis bakımı gerekiyor dediler. Her sene uğraşmak istemedik servisle. Samsungta filtreyi kendiniz temizliyorsunuz, filtresi dolduğunda uyarı veriyor. Temizlemesini birkaç dakikada hallediyor eşim. Küçülme, renk solması yaşamadık. Çamaşırın kg göre kurutma saatini kendisi ayarlıyor. Genellikle bir buçuk saatte kupkuru çıkıyor kıyafetler. Çok memnunuz
Samsung un hangi modelini kullanıyorsunuz acaba

Arçelik kullanıyorum cok memnunum öneririm

Samsung hangi model acaba

Bende bosch markanın bu modelini kullanıyorum memnunum WTW85410TR​

X