Küs koca ve ben deli oluyorum lutfen yardim edin

MaYa_MiLa

Popüler Üye
Pro Üye
Anneler Kulübü
31 Ağustos 2012
4.352
12.728
yani güzelce taktik veren kişileri muhatap bile almamışsınız
sanırım onurunuz gururunuz, ilişkinizin geleceği ne olursa olsun barışmak istiyorsunuz.
o nedenle söylenebilecek çok fazla bir şey yok.
 

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 296 gün geçti.

bendeyolumagiderim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2019
382
133
benim eşimde bir lafıma bir cümleme uzun süre küsüyor uzun dediğim bir gün boyunca ve ben buna bile dayanamıyorum üstüne gittikçe adam geri kaçıyor. ne zamanki ben kendimi geri çekersem o bana gelmeye başlıyor. yalnız küs bile olsak yatak ayırmaz. ama belki tabak falan fırlatsam belki de aynısını yapacak yani bir cümleye böyleyse. bu da yapılmaması gereken bir davranış. aynısını eşiniz yapsa ne kadar incinirdiniz.

yatak ayırması vs. bence çok çirkin bir davranış. hele ki 3 hafta çok uzun bir süre. gerçekten hiç çekilmez. ama baktın konuşmak işe yaramıyor sende onun davranışlarına bakmayıp üstüne gitmeyip kendi işlerine bakmalısın. üstüne gittikçe konuştukça aynı davranıyorlar.
 
Son düzenleme:

guzelgozlu818419

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2021
143
248
Canım sen konu sahibinin eski konularını bilmiyor olabilirsin adam akşam geç geldiği için nerdesin diye sorduğuna yaşandı tüm bunlar ve eşi daha önceden de insta da onu bunu beğenen hatta eve gelirken eşi karıştırmasın diye instagramı silip sonra evden çıkınca geri yükleyen biri
Bu çok can sıkıcı olmuş. uzuldum bu duruma.
 

bafri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2016
223
68
28
canım hiç oralı olma gerekmedikçe muhattap olma. ama direk sertte yapma üzerine düştüğün için o şekilde eşin. kendini geri çek. hiç umrun değilmiş gibi davran. tabiri caizse bir süre sonra geri vites yapacaktır ama bu arada tavır yapıp işleri iyice çıkılmaza sokma. daha öncede okudum bu konunu bundan hariç sanırım 2 konu açmıştın yanlış hatırlamıyorsam.
öyle ne bekleyorsun boşan tarzında konuşanlarada bekara boşamak kolay diyorum uyma yuva kolay kurulmuyor kolay yıkılıyor ama senin bir evladın var. (çünkü zaten yuva yıkacvak bir konu değil veyada çek otur oturduğun yerde çekme boşa gitsin denilecek bir sorun değil) tabiki hiç hoş olmamış yaptığın ama bu kadar da uzatacak bişşey olduğunu sanmıyorum. eşin burnunu sürtme modunda senin. düzelecektir sadece yeteri kadar hatta fazlası üzerine düşmüşssün. birak artık.
Tesekkut ederim aynen fazla uzerine dustum ama yoruldum ruhende bikacgundur icimden gelmiyor zaten kendimi geri cektim.bakalim mevla neyler neylerse guzel eyler diyorum
 


Mrsduygusl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2017
1.342
1.855
Adam sizin çıkıp gitmenizi bekliyor bu kadar kısa bu kadar net.
 

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 151 gün geçti.