Kuyruk sokumundan sol bacağa vuran ağrı

merhaba benimde enfeksiyin varken belirttifiniz sekilde agrilsrim olmustu antibiotik ve fitil tedavisi girdum agrilarim duzeldi. oyle cok degildi ama hafif agrilar vardi belki sizinki de o nedenledir bel fitigi da olabilir tabi.
Merhaba enfeksiyon sizinde rahımde mıydı
Benım su an oturdugumda kemıgım batıyor gibi hissediyorum

Merhaba enfeksiyon sizinde rahımde mıydı
Benım su an oturdugumda kemıgım batıyor gibi hissediyorum
valla rahimdeydi sanirim ocak ayinda oldu bende epey gecti uzerinden akintim ve aglarim vardi servisit tanisi koymustu dr. size ilac vs verildi mi? yada kultur yapildi mi benim birde kasik agrim vardi

valla rahimdeydi sanirim ocak ayinda oldu bende epey gecti uzerinden akintim ve aglarim vardi servisit tanisi koymustu dr. size ilac vs verildi mi? yada kultur yapildi mi benim birde kasik agrim vardi
Ben normal muayene esnasında oğrendım akıntım vardı doktor rahıme ışık tutup baktı o şekilde oğrendım f yara var o da rahım içine enfeksiyon yaymıştır dedi fitil kullandım 1 hafta yarayı onu donduracagım dedi

Ben normal muayene esnasında oğrendım akıntım vardı doktor rahıme ışık tutup baktı o şekilde oğrendım f yara var o da rahım içine enfeksiyon yaymıştır dedi fitil kullandım 1 hafta yarayı onu donduracagım dedi
aynen benimde o sekilde oldu canim. birde antibiotik verdi bana da. yara dondurma degil de yakma yapilmisti bana 4 yil once. kesinlikle dondurma tercih et sonradan gittigim bir dr bana yaktirmasaydin dogum yapmayanlara tercih etmiyorum demisti aklinda olsun dondurma yapsin mutlaka. benim bu sefer yakma-dindurmaya gerek kalmadan antibiotik ve fitille gecti ama iki kutu kullandim her ikisindn de. sonrasind abirde smear testi ver canim.enfeksiyon temizlenince....kokulu sari bir akinti mi vardi?

aynen benimde o sekilde oldu canim. birde antibiotik verdi bana da. yara dondurma degil de yakma yapilmisti bana 4 yil once. kesinlikle dondurma tercih et sonradan gittigim bir dr bana yaktirmasaydin dogum yapmayanlara tercih etmiyorum demisti aklinda olsun dondurma yapsin mutlaka. benim bu sefer yakma-dindurmaya gerek kalmadan antibiotik ve fitille gecti ama iki kutu kullandim her ikisindn de. sonrasind abirde smear testi ver canim.enfeksiyon temizlenince....kokulu sari bir akinti mi vardi?
Kuzum doktor bana donduracagım dedi zaten henuz gebelık oluşmadıgı için kontrole gitmiştim o sıra akıntımdan dolayı farketti kokuyu ben kendım hiç farkemedım ama akıntım hep vardı demek ondanmış simdi 1 hafta fitil kullandım regl olamadım bı turlu fitil gecıkme yapıyor mu ?
Olunca rahım filmi çektircegım tekrar sonrasında donduracak
Kontrol sırasında smear almıştı benden

Kuzum doktor bana donduracagım dedi zaten henuz gebelık oluşmadıgı için kontrole gitmiştim o sıra akıntımdan dolayı farketti kokuyu ben kendım hiç farkemedım ama akıntım hep vardı demek ondanmış simdi 1 hafta fitil kullandım regl olamadım bı turlu fitil gecıkme yapıyor mu ?
Olunca rahım filmi çektircegım tekrar sonrasında donduracak
Kontrol sırasında smear almıştı benden
fitilin gecikme yaptigi konusunda ne desem yanlis olur canim. dondurma yapacak olnasi guzel olmus yakma olmasin diye uyarmak istedim basima geldiginden. gecmis olsun

Film çektirdim bugun kuyruk sokumu için hiçbiriey çıkmadı belkı bu enfeksiyon yapılırmış
Yarayı duyunca çok şaşırdım neden oluyor acaba sizin doktorunuz bilgi verdimi
ya canim yara konusu cok karisik bende hpv varmis 4 yil once ben bilmiyordum yarayi da o da yapmis olabilir deniyor okudugum madariyla dr dan duymadim bunu. ama hpv negatif olup yarasi olan da var yani. vucut yapabiliyormus cinsel iliskiye bagli olarak.evet enfeksiyon agri yapiyor canim bende de olmustu forumda da bir cok kiside okudum kalca bacak agrisi yaptigini.

ya canim yara konusu cok karisik bende hpv varmis 4 yil once ben bilmiyordum yarayi da o da yapmis olabilir deniyor okudugum madariyla dr dan duymadim bunu. ama hpv negatif olup yarasi olan da var yani. vucut yapabiliyormus cinsel iliskiye bagli olarak.evet enfeksiyon agri yapiyor canim bende de olmustu forumda da bir cok kiside okudum kalca bacak agrisi yaptigini.
4 yıl once kı su an mı farkedıldı

onunda dna tiplemesini yaptirmanizi oneririm genelde herkeste var yuksek riskli tip ise kontrol
altinda olmaniz gerekiyor. yasiniz kac bilmiyorum ama 30 ise aile hk ucretsiz yapiyor
onunda dna tiplemesini yaptirmanizi oneririm genelde herkeste var yuksek riskli tip ise kontrol
altinda olmaniz gerekiyor. yasiniz kac bilmiyorum ama 30 ise aile hk ucretsiz yapiyor
26 yqşındayım doktora gidince söyleyim
Smearde çıkar mı smear verdim

Ortopedi nörolojiye yönlendirir. Siz ortopediden başlayın, muhtemelen mr çekilir ve nörolojiye sevk edilirsiniz. Hiç müdahale etmediyseniz ağrı sürer. Kırmızı kutulu şanlı kremle ya da yakıyla nisbeten hafifler. Ben ayağa kalkmakta bağdaş kurmakta çok zorlanıyordum o ağrı yüzünden, yürürken ya da yatarken o kadar zorlamazdı. Siz yine ortopediden başlayın isterseniz onun yönlendirmesi çok daha doğru olur. Bel fıtıklarına nöroloji bakar
Bel fıtığına beyin cerrahı bakar arkadaşlar

Valla ben de dün pelvik taban kaslarıma blokaj işlemi yaptırdım. yani vajina içinden popoya doğru olan kaslara iğne yaptılar. dünden beri benim de kuyruk sokumum ve aşağıya doğru ağrılarım var. Rahim ağzı yarası sizdeki gibi bir ağrı yapar mı bilmiyorum ama Rahime bir işlem yapıldıysa belki o ağrı yapıyordur diye kendimden örnek verdim.
niiye blokaj yaptılar ? neyle yaptılar ? botoksla mı?

X