Kuzenim eski eşimi siteden eklemiş

schtzi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2014
356
223
28
sitenin ismi söylemek yasak mi bilmiyorum .hepinizin az çok tahmin ettiği siteden ,kuzenimin eski eşimle arkadaş olduğunu gördüm .yeni karısıyla ortak hesabından.siz böyle bir durumla karşılaşsanız kuzeninize tavrınız nolurdu?

Kova hatunu

✔ allergic To idiots
Pro Üye
4 Mayıs 2011
22.467
37.332
Karısını tanıyordur belki

in vino veritas

in aqua sanitas
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2009
23.967
63.771
Önceden eski eşinizle ya da eşinizin yeni eşiyle arkadaşlığı vardır belki.

Eğer çok korkunç bir ayrılık söz konusu değilse insanların boşanan kişiler arasında seçim yapmasını sevmiyorum ben de. İkinizle de arkadaş olabilir kuzeniniz sosyal medyada da gerçek hayatta da arada bir yaşanmışlık, geçmiş varsa.

schtzi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2014
356
223
28
Önceden eski eşinizle ya da eşinizin yeni eşiyle arkadaşlığı vardır belki.

Eğer çok korkunç bir ayrılık söz konusu değilse insanların boşanan kişiler arasında seçim yapmasını sevmiyorum ben de. İkinizle de arkadaş olabilir kuzeniniz sosyal medyada da gerçek hayatta da arada bir yaşanmışlık, geçmiş varsa.
Buna saygı duyamicam kusura bakmayın.

yasmn_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2012
1.649
1.905
ne var bunda? siz boşandınız diye bütün çevreniz de mi eşinizden boşanacak.hukukları, arkadaşlıkları bir hesapları vardır. ya da yoktur öylesine eklemişlerdir birbirlerini. facede bazı kişiler tanıyan tanımayan samimi olan olmayan herkesi ekleyebiliyor. ben sizin yerinizde olsam hiç umursamazdım. boşanmışım. adam evlenmiş gitmiş kiminle arkadaşlığı devam ediyorsa etsin benimle devam etmesin yeter.

Cok da Seyapmamak Lazim

(Eski nick: Xpreia Z )
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2014
12.544
23.215
Eski eşinle sen boşandın sülalen arkadaşların değil. Neden görüşmesinler ki?

Kuzeninle bir problem yaşamadıysa eski eşin , kuzeninin sen boşandın diye eski eşine saçma sapan tavırlar alması yanlış olurdu.

Altı üstü face yahu, büyütmeyin bence

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1222 gün geçti.