Kuzenim eski eşimi siteden eklemiş

schtzi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2014
356
224
30
sitenin ismi söylemek yasak mi bilmiyorum .hepinizin az çok tahmin ettiği siteden ,kuzenimin eski eşimle arkadaş olduğunu gördüm .yeni karısıyla ortak hesabından.siz böyle bir durumla karşılaşsanız kuzeninize tavrınız nolurdu?

Önceden eski eşinizle ya da eşinizin yeni eşiyle arkadaşlığı vardır belki.

Eğer çok korkunç bir ayrılık söz konusu değilse insanların boşanan kişiler arasında seçim yapmasını sevmiyorum ben de. İkinizle de arkadaş olabilir kuzeniniz sosyal medyada da gerçek hayatta da arada bir yaşanmışlık, geçmiş varsa.

Önceden eski eşinizle ya da eşinizin yeni eşiyle arkadaşlığı vardır belki.

Eğer çok korkunç bir ayrılık söz konusu değilse insanların boşanan kişiler arasında seçim yapmasını sevmiyorum ben de. İkinizle de arkadaş olabilir kuzeniniz sosyal medyada da gerçek hayatta da arada bir yaşanmışlık, geçmiş varsa.
Buna saygı duyamicam kusura bakmayın.

ne var bunda? siz boşandınız diye bütün çevreniz de mi eşinizden boşanacak.hukukları, arkadaşlıkları bir hesapları vardır. ya da yoktur öylesine eklemişlerdir birbirlerini. facede bazı kişiler tanıyan tanımayan samimi olan olmayan herkesi ekleyebiliyor. ben sizin yerinizde olsam hiç umursamazdım. boşanmışım. adam evlenmiş gitmiş kiminle arkadaşlığı devam ediyorsa etsin benimle devam etmesin yeter.

Eski eşinle sen boşandın sülalen arkadaşların değil. Neden görüşmesinler ki?

Kuzeninle bir problem yaşamadıysa eski eşin , kuzeninin sen boşandın diye eski eşine saçma sapan tavırlar alması yanlış olurdu.

Altı üstü face yahu, büyütmeyin bence

evet hanımefendi burası türkiye zorla evlendirildim hic duymadınız galiba cocuk gelin diye birşey var bu ülkede biraz onyarginizi azaltın empati yapın
peki şuan evli misin yukarıda 2.evliliğimi yaptım gibi bişey yazıyor.yanlış mı anladım.eğer evliyseniz bu evlilik de mi zorlamayla oldu?

Hayır bunu kendim isteyerek yaptım iyikide yapmışım zaten 1 yıllık evliyim
23 yaş da çok büyük yaş değil.çocuk geline yakınsın.üstelik isteğinle evlenmişsin.23 yaşında ikinci evlilik. Allah mesut etsin.yalnız sen evlenmişsin eski kocan evlenmiş. niye kiminle arkadaş olduğunu bu kadar önemsiyorsun, bırak ne halt yerse yesin. ayrıca kuzenin kendi arkadaşlarını seçebilir. sana sormasına senin ne düşüneceğini hesaplamasına gerek yok.

sitenin ismi söylemek yasak mi bilmiyorum .hepinizin az çok tahmin ettiği siteden ,kuzenimin eski eşimle arkadaş olduğunu gördüm .yeni karısıyla ortak hesabından.siz böyle bir durumla karşılaşsanız kuzeninize tavrınız nolurdu?
Bence sakıncası yok. Birileri boşaninca etraflarındaki insanların da sanki o ana kadar hiçbir paylaşımlari olmamis gibi iletişimi kesmeleri bence çok saçma. Tarafların bunu beklemesi daha da saçma. Benim arkadasim bosandigi eşinin kiz kardeşiyle halen kanla mesela. Kari koca boşandık diye kneden iyi anlastigim bir arkadasimdan vazgeçmek zorunda kalayim diyor. Hakli da.

X