Kuzenimin yapt...!

Kuzeninizin birazcık aklı selim olsaydı ve dediğiniz gibi onca zamanı birlikte geçirmiş kardeş gibi büyümüş olmanıza karşın sevgilisine verdiği değerin çeyreğini size verseydi "o benim kardeşim gibi sen ne diyorsun" derdi erkek arkadaşına.

Görülen o ki kardeş gibi gören taraf sizsiniz eğer ki karşılıklı olsaydı böyle bir muamele ile karşılaşmazdınız.

evet aslında o cok koyuyor bana demek ki benim verdigim deger kadar sevmiyomuş ki 1 yıldır tanıdıgı insan için bir anda silebildi beni :KK43: ve mesaj cekip söyledi sen bilirsin konusmayacaksan konusma gelmeyiz BİZ dedi nasıl kötü oldum anlatamam..

canım sen uyanık bir kıza benziyorsun yani aklı başındasın anladığım kadarıyla,
o hödük kötükedihüso , kuzeninin kafasını karıştırmandan onun gerçek yüzünü göstermenden korktuğu için göndermiyordur size bence. kıskançlık da bahane.

kuzenin biraz saf sanırım ve hödüğün oyununa gelmiş, aman dikkat edin de fazla ileriye gidip kızın pişman olacağı şeyleri yaşatmasın. ama sen karışma ablası annesi uyarsın.
sen sadece ilerde ayrılırsan ağlamak için de bana gelme. bundan sonra hep resmi olucaz böyle de. kafasına dank eder belki :eek:klava:.
zaten ablasıyla konuşacagım yarın yüzyüze.. sevdigi insandan ayrılsın demiyorum ama onun huyları düzeltsin bugün beni silen yarın ailesinede böyle davranır diye korkuyorum..

konuştuk bugün ablası ben ve kuzenim.. okadar nasihat ettik iyi konuştuk kötü konuştuk babana söyleriz abine söyleriz diye ama ondan vazgecmezmiş o kendisinin kıskandıgı sevdigi için böyle yapıyormuşş ondan ayrıldıgı gün ölürmüş bitermiş.. hiç bir konuşmamız etki etmedi okadar etkisi altına almış ki kızı... en sonunda ne halin varsa gör sonra bize gelip aglayacaksın dedik.. gercektende artık umursamıyorumda üzülmüyorumda biz saatlerce oturup iyiligi için konustuk bir lafımıza bile haklısınız demedi.! yaşayacaklarını hakederek yaşayacak o beni ablasını hiçe sayabiliyorsa allah ıslah etsin artık diyecek lafım kalmadı.. akşamda kandil kutlamak için arıyor saol deyip kapattım mübarek gündür diye hala bir şey yapmamış gibi davranıyor bide..!!

kuzenının sevgılısı senı nle onu kıskandırıyordur
senı begendıgını soyleyıp nıfak sokuyordur

bence de çağırma.hatta keşke kuzenini de çağırmasaydın.sevgilisi izin vermediği için sizin evinize gelmeyen kızdan ne hayır gelir ki.olmaz olsun boşver....

bence de çağırma.hatta keşke kuzenini de çağırmasaydın.sevgilisi izin vermediği için sizin evinize gelmeyen kızdan ne hayır gelir ki.olmaz olsun boşver....

zaten öyle canım artık kimsenin arkasından gitmeye niyetim yok beni seven gelir zaten..

Bi sevgilimin lafıyla kuzenimle ilişkimi kesicem..Allah akıl fikir versin senin o kuzenine...
Güzellikle konuşup uyarsanda anlamıyor sanırım...Boşver canım sen haklısın ama bişey deme...
Bırak ne hali varsa görsün...Hatasını er yada geç mutlaka anlayıp kafasını taşlara vuracak...

Bi sevgilimin lafıyla kuzenimle ilişkimi kesicem..Allah akıl fikir versin senin o kuzenine...
Güzellikle konuşup uyarsanda anlamıyor sanırım...Boşver canım sen haklısın ama bişey deme...
Bırak ne hali varsa görsün...Hatasını er yada geç mutlaka anlayıp kafasını taşlara vuracak...

öyle canım anlamıyor ama elbet bi gün anlayacak :KK43: saol cvp verdigin için..

Ay bu ne yaaa? Kuzenini ileride eve kapatıp, pencerelerin yerine de duvar ördürecek herhalde!

ayy şu içimi bayan sevgili kaprisleri erkeklere yüz verince böyle astarını istiyolar kuzenin kafasını çok vuracak taşlara da iş işten geçmiş olacak nasıl böyle koyun gibi davranabiliyolar anlamıyorum benim kardeşim de hemen hemen böyle nerdeyse sevgilisi ablana gitme diyecek diyo da zaten evde dur diyo bende bağırığ çağırıyorum o kimmiş die kıyamet kopuyo öyle sevgiliyi ne yapmalı be kölelik mi bu

sevgilisinin bir kelimesine kaç yıllık dostluğu bitiren insanlardan nefret ediyorum.neoldum delisi derim ben onlara.bide okadar iyilik yaparsın tek kelimeyle hepsini yıkar geçer.
çocukluk arkadaşım dostum dediğim insanın bana attığı kazık geldi aklıma sevdiği çocukla buluşması için herşeyi yaptım.en ufak bişey dememde sevgilisini bahane edip en önemliside düğünümde yanımda olmaması bana attığı en büyük kazık oldu.kimseye olduğundan fazla ne değer nede fedakarlık yapılmalı

bende zamanında böyle bir hata yaptım sevgilim istemiyor diye gidip kalmadım gezmedim kuzenlikten önce en büyük dostumdu ama şimdi 1 yıldr konuşmuyoruz ve şimdi okadar pişmanımki
sende bekle oda pişman olucaktır dostluklar kolay bulunmuyor geçde olsa ben bunu anladım

Canım benimde kuzenimde arkadaşlarımda hep benzer sorunlar oldu... Doğum günüydü en yakınımın dostumunum,ve ben yurtdışında kalma süremi onun doğumgününü beraber geçirmek için 3 gün daha uzattım, ama gelin görünki dışarı çıkamadı o gün, sevgilisinin canı çıkmak istemiyormuş, onuda göndermedi.... Va hatta hiç başbaşada buluşamadık... Evde oturun konusun dedi, sen bizde kal dedi... Böyle hödük bir adam tanımadım :kahve: Kırıldım, darıldım, gücendim ama seviyor ne çare...

annesi babası izin vermese gitmesin dese eminm dünyayı başlarına yıkar nie izn vermiosnz da kocamna kızım da fln...ama iş erkek arkadaşa gelnce söznden çıkılmıo ne saçmalık....

X