Kv kp hakkinda aklima takılanlar

Ay çok uzun ve saçma ama anlatayım . Kv inanılmaz cahil terbiyesiz ( doktorun çöp kutusuna çiş yapacak kadar ) sürekli gelinleri kiyasliyormus her işini bu hanimdan bekliyormuş ama diğerlerini övüyormuş. Konu sahibi yardıma ihtiyaç duyarken bile yardıma gelmemiş ama konu sahibide canlarına okumuş laflariyla. Kavga küslük gırla . En son kuslukte üç evlerine gelmiş orda saymış baya kime ilgi gösteriyorsaniz işinizi de onlar görsün falan demiş şimdi sanırım tekrar yardıma ihtiyacı varmış kvlerin yapmasak saygısız olur mu falan tarzı bisey soruyor orayı kaçırdım sanırım:)) kısaca böyle ama bence her iki tarafta saygısız
Hastanede ayakta sıçan teyzeden sonra biraz görgüsü varmış bu kvnin. En azından kapalı alanda çöp kutusu olsa bile bir kap bulup yapmış. :KK53: :KK53: :KK53: :KK53:

Kocan ne dedi annesinin hastaneye işediğini duyunca?
Söylemedim ki sikayet etmis gibi olmasin diye. Ertesi gün çarşıya gittik beraber esim bizi arabada bırakıp kasaba gitti kv dışarı çıkıp eteğini cemreyip çarşının orta yenine işedi onuda söylemedim sakin soyleme oğluma dedi sonra dayanamadı kendi söyledi esimde bagirdi çağırdı

Söylemedim ki sikayet etmis gibi olmasin diye. Ertesi gün çarşıya gittik beraber esim bizi arabada bırakıp kasaba gitti kv dışarı çıkıp eteğini cemreyip çarşının orta yenine işedi onuda söylemedim sakin soyleme oğluma dedi sonra dayanamadı kendi söyledi esimde bagirdi çağırdı
Ayyyy gözümde canlandı. :KK70:
Çarşıda alışveriş yapıyorum ve ne göreyim bir teyze poposu :KK70:

Ay kv saka gibi ya .evlerden ırak

Kadin doğumda cisi gelmiş soyunma kabinindeki çöp kocasina yapmış
En son eşimden icin oglum seni istemiyor gönülsüz dedi içeri girdim ağladım a
esim benim karimim çeyizinde herseyi var masallah dedi
hala bizden para istiyorlar
kv dışarı çıkıp eteğini cemreyip çarşının orta yenine işedi

Siz Allah evlerden ırak olsunlar, bu insanların (cahil vs diyip geçemedim) “insanlık”, “ terbiye”, “ görgü” yoksunu olduklarını fark etmediniz mi? Bunun eğitim durumu ile de alakası yok. Adab-ı muaşeret, gelenek görenek, toplu yaşama kurallarına aykırı davranış hatta suç bu!! Böyle iğrenç kişileri hala evinize mi çağırıyorsunuz? Eşiniz bu insanların yetiştirdiği biri. Çocuk da var. Eşiniz de dürüst davranmamış diyorsunuz. Görüşmeyin gitsin. Kadın yaşlı bunak bile değil. Kocası var, karın ağrısı içim ambulans çağıracak kadar uyanık ve düşüncesiz...

Okuyunca midem bulandı. Şehir neresi? Şimdiye haberlere çıkardı.

Konuyu erinmedim okudum, kesinlikle görüşmeyin bundan sonra. Aslında hak ettiklerini söylemişsiniz ama yine de bu kadar yüz göz olmaya gerek yok. Mesafeli durun ve hiçbir işlerine artık koşmayın.

Konuyu okuyamayanlar için özetlemek gerekirse de kayınvalide hastane işleri olunca konu sahibine gelip her işini yaptırıyormuş ama diğer eltilerini konu sahibine övüp duruyormuş. Çok problemli bir hamilelik geçirmiş, ikizlerinden birini düşük yapmış ve yatağından bile kalkamayacak duruma gelmiş. Bakıma ihtiyacı varken bile kayınvalidesi arayıp sormamış ilgilenmemiş, konu sahibinin yeni ameliyat olan annesi kendisi de rahatsızken gelip konu sahibiyle ilgilenmiş.Daha sonra eltilerinden biri ameliyat olmuş ( bebeği olmuyormuş onla ilgili bir ameliyat) kayınvalidesi o eltiye gitmiş ve ilgilenmiş. Konu sahibi de en son geldiklerinde deyim yerindeyse açmış ağzını yummuş gözünü . Biraz ağır konuşmuş ama ancak bu şekilde laf anlayacak cinsten karşı tarafta. Yine de saygıyı koruyup mesafe koysa daha iyiydi. Olan olmuş, artık aradıklarında ilgilendiğiniz çocuklarınız halletsin işlerinizi diye söylersin.Eşine sürekli ailesini kötüleyip aranızı bozma,mesafeli ol ve bekletin olmasın kayınvalidenden.

Yahu neden zirt pirt barıştın. Birak gidip gelme konuşma ne kaybedersin ki.
Eşinde anlamis sonunda geçiminin bozulduğunu. Bak yoluna sende muhatap olma kafana da takma.

kayinvalide igrenc biri tamam oraya okeyiz.

ama siz de kusuyorsunuz, sonra esiniz eve kabul etmedigi halde siz kabul edip cesit cesit yemek yapiyorsunuz ustune bir de cingene gibi kavgaya tutusuyorsunuz ne sacma bir is bu??

ailece sizde seviye kalmamis bence cok yuz goz olunmus.

X