Kv Mevzusu­čĄŽÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ

Amy lee

Unforgiven
Pro ├ťye
27 Aral─▒k 2011
53.766
36.430
Yeme─či bana yollam─▒yor ki zaten sadece e┼čime g├Âre koyuyor, e┼čim de kesinlikle d├Âkm├╝yor 2 g├╝nde ge├žse yiyor, bazen de e┼čim gidiyor annesi b─▒rakm─▒yor orda yiyor, annesi o kadar yap─▒┼čkan ki anlatamam , esimde muhakkak su├ž var ama annesi yeni evliyken bana da yapt─▒─č─▒ i├žin ├žok iyi biliyorum ─▒srarc─▒ ve zorba tav─▒rlar─▒n─▒..
O zaman yemekleri kendinize gore yap─▒n . Muhakkak bir zaman gelecek ve e┼činiz eve yemeksiz gelecek.
Art─▒k sana yemek yapmay─▒ b─▒rakt─▒m dersiniz.
Ben olsam takmam ve yemekleri kendime gore yapar─▒m
Nas─▒l olsa arada bir bo┼čluk zaman─▒ gelecek .
Maksat e┼činizin de haddini bildirmek.

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 06-07-2022

Hamileli─čimin 16. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 171 g├╝n kald─▒.

├ľn├╝m├╝zdeki 3 g├╝n i├žinde bebe─činizin ayak t─▒rnaklar─▒, t─▒rnak yataklar─▒ndan ├ž─▒kmaya ba┼člayacaklar. Bebe─činizin bacaklar─▒ uzad─▒ ve daha geli┼čmi┼č durumdalar. K─▒┼č aylar─▒nda, ├Âzellikle ─▒s─▒nmak i├žin kuru hava kullan─▒lan ortamlarda, kendinizi s─▒k─▒┼č─▒k, s─▒k─▒nt─▒l─▒ hissedebilirsiniz. So─čuk alg─▒nl─▒─č─▒ ve burun t─▒kan─▒kl─▒─č─▒ oldu─ču zamanlarda da ayn─▒ ┼čekilde kendinizi rahats─▒z hissedebilirsiniz. Bebe─činizin hareket etti─čini hissetmeye ba┼člayabilirsiniz. Ama 20 nci haftaya kadar bebe─činizin hareketlerini hissetmemeniz normaldir.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 110 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 10.1 cm. (Ba┼čtan Popoya)

Hamilelik G├╝nl├╝─č├╝n├╝ ─░mza alan─▒na eklemek i├žin t─▒klay─▒n

eessmeralda

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
9 Ocak 2021
493
653
32
Bitmiyor yemin ederim, ge├žen konu a├ž─▒ld─▒ benim alt─▒nlar─▒ satm─▒┼čt─▒k araba i├žin ben de dedim in┼čallah tekrar yapaca─č─▒z ├Âyle geyik sohbet kv demesin mi ben de isterim diye , ortam gerildi herkes sustu sonra ba┼čka bir konuya ge├žildi hemen, ama ben buz gibi oldum, resmen benle yar─▒┼č─▒yor kad─▒n , e┼čimi bo┼čama durumum y├╝ksek b├Âyle giderse
Kv de─čil kuma m├╝barek.

Ela lale el ele

Umudunuzu yitirmeyin Allah var !
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
28 Ocak 2015
587
780
Yeme─či bana yollam─▒yor ki zaten sadece e┼čime g├Âre koyuyor, e┼čim de kesinlikle d├Âkm├╝yor 2 g├╝nde ge├žse yiyor, bazen de e┼čim gidiyor annesi b─▒rakm─▒yor orda yiyor, annesi o kadar yap─▒┼čkan ki anlatamam , esimde muhakkak su├ž var ama annesi yeni evliyken bana da yapt─▒─č─▒ i├žin ├žok iyi biliyorum ─▒srarc─▒ ve zorba tav─▒rlar─▒n─▒..
Pardonnn ­čś│­čś│­čś│­čś│­čś│
Sadece o─čluna g├Âre mi koyuyor­čś│­čś│
Dur sinirlendim ┼čimdi. Yaz─▒p yaz─▒p sildim laf─▒m─▒ toparlayamad─▒m, ses atmak istedim ┼ču an oda yok ama sen benim t├╝m s├Âylemek istediklerimi anla l├╝tfen ­čÖĆ­čĆ╗

eessmeralda

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
9 Ocak 2021
493
653
32
Evet ya sanki e┼čimi bana lay─▒k g├Ârm├╝yor, birkere teyzeme ┼čey demi┼čti ke┼čke o─čullar─▒m─▒z ├Âz k─▒zlar─▒m─▒zla evlenebilseydi, teyzem de olur mu ├Âyle ┼čey diyip ┼čok olmu┼čtu, o zamanlar yeni evli say─▒l─▒rd─▒m ,kad─▒n resmen niyetini a├ž─▒k a├ž─▒k belli ediyor ­čĄó yani o─člunu d─▒┼čar─▒ vermenin ac─▒s─▒n─▒ ya┼č─▒yor kendi i├žinde..
Senn kay─▒nvalide biraz hasta. Ke┼čke o─čullar─▒m─▒zla evlebilseydik de derse ┼ča┼č─▒rma. Ben do─čurup b├╝y├╝tt├╝m kimselere kapt─▒rmam kafas─▒ var gibi.

Mihrimah Sultann

Nev-i ┼čahs─▒na m├╝nhas─▒r ­čŽő
Kay─▒tl─▒ ├ťye
24 Ocak 2021
2.997
5.597
Pardonnn ­čś│­čś│­čś│­čś│­čś│
Sadece o─čluna g├Âre mi koyuyor­čś│­čś│
Dur sinirlendim ┼čimdi. Yaz─▒p yaz─▒p sildim laf─▒m─▒ toparlayamad─▒m, ses atmak istedim ┼ču an oda yok ama sen benim t├╝m s├Âylemek istediklerimi anla l├╝tfen ­čÖĆ­čĆ╗
Anlad─▒m cnm bende defalarca i├žimden dedim o diyemediklerini, yani bir laf desem sanane o─čluma g├Âre koyuyorum der ­čĄĚÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ size foto atmak isterdim d├╝n bir kiloluk kavanoza e┼čime g├Âre yemek koyup g├Ândermis e┼čimle, bak─▒p bak─▒p g├╝ld├╝m sinirden..

sebnembeen

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
28 Nisan 2021
842
1.210
30
Bu konuyu a├žmay─▒ hi├ž sevmiyorum k─▒zlar ama sizlerin fikirleri benim i├žin ├Ânemli, siz d─▒┼čardan bir g├Âz olarak bu durumu yorumlar m─▒s─▒n─▒z?
Konu ┼×u ki kv evlendi─čimiz g├╝nden beri bir t├╝rl├╝ e┼čimle benim ili┼čkimizi, evlili─čimizi kabullenemedi, kv ye yarim saatlik bir mesafede oturuyorum ama yinede huzur vermiyor, mesela evde yemek yapmama ra─čmen ha bire yemek yap─▒p e┼čimi yar─▒m saatlik yola ├ža─č─▒r─▒yor e bende yemek yapm─▒┼č oluyorum bu sefer e┼čim gidiyor eve gelmiyor, e┼čimle ka├ž kere kavga ettik e┼čim baz─▒ konularda annesine s─▒n─▒r koydu ama annesi s├╝rekli kendisini hasta , aciz g├Âstererek bizleri manip├╝le ediyor, esimde vicdan yap─▒yor s├╝rekli, d├╝nde buna benzer olay y├╝z├╝nden b├╝y├╝k kavga ettim, annesi beni yeni evliyken ├žok darlad─▒ ┼čimdilerde beni b─▒rakt─▒ ama acayip ┼čekilde e┼čime sard─▒, ge├žen tansiyonum ├ž─▒kt─▒ diye e┼čimi arad─▒ apar topar kv lere gittik, gitti─čimizde ├žay koymu┼č oturuyor rahat rahat, hi├ž hasta gibi de─čildi bizle beraber yedi i├žti ben ┼čok ­čÖä yani durum bu k─▒zlar , ┼čuan i┼č yerimdeyim ve moralim s─▒f─▒r ­čĄŽÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ E┼čim bir├žok konuda annesini frenledi hakk─▒n─▒ yiyemem ama konu hastal─▒k vb. Olunca e┼čim inan─▒yor annesine ve ├žok ├╝z├╝l├╝yor, bende ┼čok ge├žirerek izliyorum olanlar─▒, inan─▒n s─▒rf bu kad─▒n y├╝z├╝nden 2 y─▒ld─▒r ├žocuk yapmad─▒m ┼čuan e┼čim ├žocuk istiyor ama ben tuhaf duygular i├žerisindeyim...

Bu kay─▒nvalideleri hi├ž anlam─▒┼č de─čilim insan cocu─ču iyi olsun ister de─či┼čik Allah yard─▒mc─▒n olsun karde┼čim

Mihrimah Sultann

Kay─▒tl─▒ ├ťye
24 Ocak 2021
2.997
5.597
Senn kay─▒nvalide biraz hasta. Ke┼čke o─čullar─▒m─▒zla evlebilseydik de derse ┼ča┼č─▒rma. Ben do─čurup b├╝y├╝tt├╝m kimselere kapt─▒rmam kafas─▒ var gibi.
Aynen yani e┼čim G├Âr├╝mcemle evli olsa onun i├žin ├žok g├╝zel olacakm─▒┼č, iki evl├ód─▒ da d─▒┼čar─▒ gitmemi┼č olacakt─▒ ona g├Âre, haliyle gelin kv derdi de olmayacakt─▒,

Mihrimah Sultann

Kay─▒tl─▒ ├ťye
24 Ocak 2021
2.997
5.597
O zaman yemekleri kendinize gore yap─▒n . Muhakkak bir zaman gelecek ve e┼činiz eve yemeksiz gelecek.
Art─▒k sana yemek yapmay─▒ b─▒rakt─▒m dersiniz.
Ben olsam takmam ve yemekleri kendime gore yapar─▒m
Nas─▒l olsa arada bir bo┼čluk zaman─▒ gelecek .
Maksat e┼činizin de haddini bildirmek.
Bug├╝n yemek yapmad─▒m avm de takildim kendime de g├╝zel bir yemek ─▒smarlad─▒m az ├Ânce geldim eve , bundan sonra b├Âyle...

Ela lale el ele

Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
28 Ocak 2015
587
780
Anlad─▒m cnm bende defalarca i├žimden dedim o diyemediklerini, yani bir laf desem sanane o─čluma g├Âre koyuyorum der ­čĄĚÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ size foto atmak isterdim d├╝n bir kiloluk kavanoza e┼čime g├Âre yemek koyup g├Ândermis e┼čimle, bak─▒p bak─▒p g├╝ld├╝m sinirden..
ÔÇťAy siz benle dalga m─▒ ge├žiyorsunuz. Madem anan─▒n yemeklerinden ayr─▒lamayacakt─▒n evlenmeseydin benle. Ya da beraber oturacak gelin bulsayd─▒n─▒z kendinize. Bundan sonra da ne halin varsa g├Âr hadi bakal─▒m ÔÇŁ diyip sava┼č bayra─č─▒n─▒ ├žekin. Belli bu koca b├Âyle bi┼čey g├Ârmezse annesini reddedemeyecek !
├ľyle erken uyu, tek ki┼čilik yemek yap, sinsi g├╝l├╝┼č at falan demi┼čtim sen onlar─▒ unut ┼čimdi t├╝mden. Resmen rahats─▒z oldu─čunu belirt valla. Yar─▒n bi g├╝n de yok a┼čk─▒m anlamam─▒┼čt─▒m sen ├Âyle mi demek istediydin? Sen ┼č├Âyle mi yapmak istemi┼čtin deme ┼čans─▒ olmas─▒n e┼činin. Bir ┼čeyde oldu─ču zaman ben seni uyarm─▒┼čt─▒m dersiniz. NET !

Amy lee

Unforgiven
Pro ├ťye
27 Aral─▒k 2011
53.766
36.430

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 06-07-2022

Hamileli─čimin 16. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 171 g├╝n kald─▒.

├ľn├╝m├╝zdeki 3 g├╝n i├žinde bebe─činizin ayak t─▒rnaklar─▒, t─▒rnak yataklar─▒ndan ├ž─▒kmaya ba┼člayacaklar. Bebe─činizin bacaklar─▒ uzad─▒ ve daha geli┼čmi┼č durumdalar. K─▒┼č aylar─▒nda, ├Âzellikle ─▒s─▒nmak i├žin kuru hava kullan─▒lan ortamlarda, kendinizi s─▒k─▒┼č─▒k, s─▒k─▒nt─▒l─▒ hissedebilirsiniz. So─čuk alg─▒nl─▒─č─▒ ve burun t─▒kan─▒kl─▒─č─▒ oldu─ču zamanlarda da ayn─▒ ┼čekilde kendinizi rahats─▒z hissedebilirsiniz. Bebe─činizin hareket etti─čini hissetmeye ba┼člayabilirsiniz. Ama 20 nci haftaya kadar bebe─činizin hareketlerini hissetmemeniz normaldir.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 110 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 10.1 cm. (Ba┼čtan Popoya)

Hamilelik G├╝nl├╝─č├╝n├╝ ─░mza alan─▒na eklemek i├žin t─▒klay─▒n

Mihrimah Sultann

Kay─▒tl─▒ ├ťye
24 Ocak 2021
2.997
5.597
ÔÇťAy siz benle dalga m─▒ ge├žiyorsunuz. Madem anan─▒n yemeklerinden ayr─▒lamayacakt─▒n evlenmeseydin benle. Ya da beraber oturacak gelin bulsayd─▒n─▒z kendinize. Bundan sonra da ne halin varsa g├Âr hadi bakal─▒m ÔÇŁ diyip sava┼č bayra─č─▒n─▒ ├žekin. Belli bu koca b├Âyle bi┼čey g├Ârmezse annesini reddedemeyecek !
├ľyle erken uyu, tek ki┼čilik yemek yap, sinsi g├╝l├╝┼č at falan demi┼čtim sen onlar─▒ unut ┼čimdi t├╝mden. Resmen rahats─▒z oldu─čunu belirt valla. Yar─▒n bi g├╝n de yok a┼čk─▒m anlamam─▒┼čt─▒m sen ├Âyle mi demek istediydin? Sen ┼č├Âyle mi yapmak istemi┼čtin deme ┼čans─▒ olmas─▒n e┼činin. Bir ┼čeyde oldu─ču zaman ben seni uyarm─▒┼čt─▒m dersiniz. NET !
Merak etmeyin 2 y─▒ld─▒r dediginiz her┼čeyi yapt─▒m, e┼čim biraz d├╝zeldi ba┼čta daha k├Ât├╝ haldeydik bo┼čanmadan d├Ând├╝k ├Âyle diyeyim , e┼čim ┼čimdi sadece annesinin baz─▒ ┼čeylerini ├ževiremiyor onu d├╝zeltirse biraz daha d├╝zelece─čiz, eskiden annesi hergun bende ben hergun kv deydim , giderdim kalmak zorunda b─▒rak─▒rlard─▒, her┼čeyime k.peder kulp takard─▒ ( giyim , yeme i├žme, al─▒┼čveri┼č vb), b├╝y├╝k kavga ├ž─▒kar─▒nca hepsi uzakla┼čt─▒ benden, kv ┼čimdi yemek vb durumlarla beni rahats─▒z etmeye ├žal─▒┼č─▒yor ├ž├╝nk├╝ eskisi gibi at ko┼čturam─▒yor evlili─čimde, ha bire hastal─▒k numaras─▒ yap─▒yor, ┼čuan e┼čime yemek falan yapm─▒yorum biraz empati yaps─▒n..

Ela lale el ele

Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
28 Ocak 2015
587
780
Merak etmeyin 2 y─▒ld─▒r dediginiz her┼čeyi yapt─▒m, e┼čim biraz d├╝zeldi ba┼čta daha k├Ât├╝ haldeydik bo┼čanmadan d├Ând├╝k ├Âyle diyeyim , e┼čim ┼čimdi sadece annesinin baz─▒ ┼čeylerini ├ževiremiyor onu d├╝zeltirse biraz daha d├╝zelece─čiz, eskiden annesi hergun bende ben hergun kv deydim , giderdim kalmak zorunda b─▒rak─▒rlard─▒, her┼čeyime k.peder kulp takard─▒ ( giyim , yeme i├žme, al─▒┼čveri┼č vb), b├╝y├╝k kavga ├ž─▒kar─▒nca hepsi uzakla┼čt─▒ benden, kv ┼čimdi yemek vb durumlarla beni rahats─▒z etmeye ├žal─▒┼č─▒yor ├ž├╝nk├╝ eskisi gibi at ko┼čturam─▒yor evlili─čimde, ha bire hastal─▒k numaras─▒ yap─▒yor, ┼čuan e┼čime yemek falan yapm─▒yorum biraz empati yaps─▒n..
Sen evlili─čini daha iyi bilirsin tabi.

Yapma yemek kendi k─▒vrans─▒n o zaman. ­čśĺ