Kv Mevzusu🤦‍♀️

Benim kayinvalide de benim sancilanip hastaneye kaldirildigim gün hastalanıp kendini acile kaldırtmisti .Yatmış orda,serum varmışlar falan.Ben çıktıktan sonra da ne hikmetse iyileşmisti hemen .Bir seycigi yoktu .Hep ilgi benim üstümde olsun der.
Cık cık cik görüyor musun sen gelinini o kadar seviyor ki onunla aynı anda hastalanıyor üzüntüden melek resmen melek melek

valla olay eşte bitiyor. eşiniz annesinin hastalık böfüne kanmamayı, neyin duuygu sömürüsü neyin gerçek olduğunu ayırt edebilmeli. annesi oğlunun yumuşak karnını bildikçe kaşımaya devam edecek. siz de istemediğiniz için hem kv hem eşinizin gözünde sorun çıkaran olacaksınız.özel günlerinize sürekli dahil olan kv den eşiniz rahatsız değil mi mesela?
Şey diyor hemen yaaa annem evde tek sıkılıyor o da gelse ne güzel olur bu tarz acındırıyor anasını , eşim zaten kesin çizgi koysa bunlar yaşanmayacak, annesi de öyle bir oynuyor ki görsen sende acırsın 🤷‍♀️

Şey diyor hemen yaaa annem evde tek sıkılıyor o da gelse ne güzel olur bu tarz acındırıyor anasını , eşim zaten kesin çizgi koysa bunlar yaşanmayacak, annesi de öyle bir oynuyor ki görsen sende acırsın 🤷‍♀️
Sizin aileniz yakın mı? Aynı şeyi siz deseniz tepkisi ne olur, annenizin özel günlerinizde sizle olmasına bir şey demez mi?

Gulerek söylüyor ki ben kavga çıkaramayayım, çıkarsam bile haksız olayım, kadın resmen çekemiyor eşimle ilişkimi..
Valla ister gülerek söylesin, ister ıkınarak...
O beni ilgilendirmez. Taklit yapmış mı ağzıyla yapmış. Ben orda tiksiniyorum ya.
Ve söylerim de yüzüne. Cidden midem kalkıyor öyle insanlara. Allah’tan çevremde, çok yakınımda kimse yok öyle.

kayınvalıdeyi arayıp yemek göndermemesını söylerim. Gönderdiklerini mecbur çöpe döktüğümü de söylerim. Sonuçta 2 kişi ne kadar yemek yiyecek

Anlamıyorsa da gelen yemekleri eşinizin gözünün önünde çöpe atin
Çöpe giden yemek olacak çünkü, sizinki olacağına onunkiler olsun .

Bu konuyu açmayı hiç sevmiyorum kızlar ama sizlerin fikirleri benim için önemli, siz dışardan bir göz olarak bu durumu yorumlar mısınız?
Konu Şu ki kv evlendiğimiz günden beri bir türlü eşimle benim ilişkimizi, evliliğimizi kabullenemedi, kv ye yarim saatlik bir mesafede oturuyorum ama yinede huzur vermiyor, mesela evde yemek yapmama rağmen ha bire yemek yapıp eşimi yarım saatlik yola çağırıyor e bende yemek yapmış oluyorum bu sefer eşim gidiyor eve gelmiyor, eşimle kaç kere kavga ettik eşim bazı konularda annesine sınır koydu ama annesi sürekli kendisini hasta , aciz göstererek bizleri manipüle ediyor, esimde vicdan yapıyor sürekli, dünde buna benzer olay yüzünden büyük kavga ettim, annesi beni yeni evliyken çok darladı şimdilerde beni bıraktı ama acayip şekilde eşime sardı, geçen tansiyonum çıktı diye eşimi aradı apar topar kv lere gittik, gittiğimizde çay koymuş oturuyor rahat rahat, hiç hasta gibi değildi bizle beraber yedi içti ben şok 🙄 yani durum bu kızlar , şuan iş yerimdeyim ve moralim sıfır 🤦‍♀️ Eşim birçok konuda annesini frenledi hakkını yiyemem ama konu hastalık vb. Olunca eşim inanıyor annesine ve çok üzülüyor, bende şok geçirerek izliyorum olanları, inanın sırf bu kadın yüzünden 2 yıldır çocuk yapmadım şuan eşim çocuk istiyor ama ben tuhaf duygular içerisindeyim...
Hep aynı hikaye. Pırlanta oğlumu kaptılar sendromu. Kliniklik hepsi.

kayınvalıdeyi arayıp yemek göndermemesını söylerim. Gönderdiklerini mecbur çöpe döktüğümü de söylerim. Sonuçta 2 kişi ne kadar yemek yiyecek

Anlamıyorsa da gelen yemekleri eşinizin gözünün önünde çöpe atin
Çöpe giden yemek olacak çünkü, sizinki olacağına onunkiler olsun .
Yemeği bana yollamıyor ki zaten sadece eşime göre koyuyor, eşim de kesinlikle dökmüyor 2 günde geçse yiyor, bazen de eşim gidiyor annesi bırakmıyor orda yiyor, annesi o kadar yapışkan ki anlatamam , esimde muhakkak suç var ama annesi yeni evliyken bana da yaptığı için çok iyi biliyorum ısrarcı ve zorba tavırlarını..

Hep aynı hikaye. Pırlanta oğlumu kaptılar sendromu. Kliniklik hepsi.
Evet ya sanki eşimi bana layık görmüyor, birkere teyzeme şey demişti keşke oğullarımız öz kızlarımızla evlenebilseydi, teyzem de olur mu öyle şey diyip şok olmuştu, o zamanlar yeni evli sayılırdım ,kadın resmen niyetini açık açık belli ediyor 🤢 yani oğlunu dışarı vermenin acısını yaşıyor kendi içinde..

Yemeği bana yollamıyor ki zaten sadece eşime göre koyuyor, eşim de kesinlikle dökmüyor 2 günde geçse yiyor, bazen de eşim gidiyor annesi bırakmıyor orda yiyor, annesi o kadar yapışkan ki anlatamam , esimde muhakkak suç var ama annesi yeni evliyken bana da yaptığı için çok iyi biliyorum ısrarcı ve zorba tavırlarını..
O zaman yemekleri kendinize gore yapın . Muhakkak bir zaman gelecek ve eşiniz eve yemeksiz gelecek.
Artık sana yemek yapmayı bıraktım dersiniz.
Ben olsam takmam ve yemekleri kendime gore yaparım
Nasıl olsa arada bir boşluk zamanı gelecek .
Maksat eşinizin de haddini bildirmek.

Bitmiyor yemin ederim, geçen konu açıldı benim altınları satmıştık araba için ben de dedim inşallah tekrar yapacağız öyle geyik sohbet kv demesin mi ben de isterim diye , ortam gerildi herkes sustu sonra başka bir konuya geçildi hemen, ama ben buz gibi oldum, resmen benle yarışıyor kadın , eşimi boşama durumum yüksek böyle giderse
Kv değil kuma mübarek.

Pardonnn 😳😳😳😳😳
Sadece oğluna göre mi koyuyor😳😳
Dur sinirlendim şimdi. Yazıp yazıp sildim lafımı toparlayamadım, ses atmak istedim şu an oda yok ama sen benim tüm söylemek istediklerimi anla lütfen 🙏🏻

X