Kv Mevzusu🤦‍♀️

Evet ya sanki eşimi bana layık görmüyor, birkere teyzeme şey demişti keşke oğullarımız öz kızlarımızla evlenebilseydi, teyzem de olur mu öyle şey diyip şok olmuştu, o zamanlar yeni evli sayılırdım ,kadın resmen niyetini açık açık belli ediyor 🤢 yani oğlunu dışarı vermenin acısını yaşıyor kendi içinde..
Senn kayınvalide biraz hasta. Keşke oğullarımızla evlebilseydik de derse şaşırma. Ben doğurup büyüttüm kimselere kaptırmam kafası var gibi.

Pardonnn 😳😳😳😳😳
Sadece oğluna göre mi koyuyor😳😳
Dur sinirlendim şimdi. Yazıp yazıp sildim lafımı toparlayamadım, ses atmak istedim şu an oda yok ama sen benim tüm söylemek istediklerimi anla lütfen 🙏🏻
Anladım cnm bende defalarca içimden dedim o diyemediklerini, yani bir laf desem sanane oğluma göre koyuyorum der 🤷‍♀️ size foto atmak isterdim dün bir kiloluk kavanoza eşime göre yemek koyup göndermis eşimle, bakıp bakıp güldüm sinirden..

Bu konuyu açmayı hiç sevmiyorum kızlar ama sizlerin fikirleri benim için önemli, siz dışardan bir göz olarak bu durumu yorumlar mısınız?
Konu Şu ki kv evlendiğimiz günden beri bir türlü eşimle benim ilişkimizi, evliliğimizi kabullenemedi, kv ye yarim saatlik bir mesafede oturuyorum ama yinede huzur vermiyor, mesela evde yemek yapmama rağmen ha bire yemek yapıp eşimi yarım saatlik yola çağırıyor e bende yemek yapmış oluyorum bu sefer eşim gidiyor eve gelmiyor, eşimle kaç kere kavga ettik eşim bazı konularda annesine sınır koydu ama annesi sürekli kendisini hasta , aciz göstererek bizleri manipüle ediyor, esimde vicdan yapıyor sürekli, dünde buna benzer olay yüzünden büyük kavga ettim, annesi beni yeni evliyken çok darladı şimdilerde beni bıraktı ama acayip şekilde eşime sardı, geçen tansiyonum çıktı diye eşimi aradı apar topar kv lere gittik, gittiğimizde çay koymuş oturuyor rahat rahat, hiç hasta gibi değildi bizle beraber yedi içti ben şok 🙄 yani durum bu kızlar , şuan iş yerimdeyim ve moralim sıfır 🤦‍♀️ Eşim birçok konuda annesini frenledi hakkını yiyemem ama konu hastalık vb. Olunca eşim inanıyor annesine ve çok üzülüyor, bende şok geçirerek izliyorum olanları, inanın sırf bu kadın yüzünden 2 yıldır çocuk yapmadım şuan eşim çocuk istiyor ama ben tuhaf duygular içerisindeyim...

Bu kayınvalideleri hiç anlamış değilim insan cocuğu iyi olsun ister değişik Allah yardımcın olsun kardeşim

Senn kayınvalide biraz hasta. Keşke oğullarımızla evlebilseydik de derse şaşırma. Ben doğurup büyüttüm kimselere kaptırmam kafası var gibi.
Aynen yani eşim Görümcemle evli olsa onun için çok güzel olacakmış, iki evlâdı da dışarı gitmemiş olacaktı ona göre, haliyle gelin kv derdi de olmayacaktı,

O zaman yemekleri kendinize gore yapın . Muhakkak bir zaman gelecek ve eşiniz eve yemeksiz gelecek.
Artık sana yemek yapmayı bıraktım dersiniz.
Ben olsam takmam ve yemekleri kendime gore yaparım
Nasıl olsa arada bir boşluk zamanı gelecek .
Maksat eşinizin de haddini bildirmek.
Bugün yemek yapmadım avm de takildim kendime de güzel bir yemek ısmarladım az önce geldim eve , bundan sonra böyle...

Anladım cnm bende defalarca içimden dedim o diyemediklerini, yani bir laf desem sanane oğluma göre koyuyorum der 🤷‍♀️ size foto atmak isterdim dün bir kiloluk kavanoza eşime göre yemek koyup göndermis eşimle, bakıp bakıp güldüm sinirden..
“Ay siz benle dalga mı geçiyorsunuz. Madem ananın yemeklerinden ayrılamayacaktın evlenmeseydin benle. Ya da beraber oturacak gelin bulsaydınız kendinize. Bundan sonra da ne halin varsa gör hadi bakalım ” diyip savaş bayrağını çekin. Belli bu koca böyle bişey görmezse annesini reddedemeyecek !
Öyle erken uyu, tek kişilik yemek yap, sinsi gülüş at falan demiştim sen onları unut şimdi tümden. Resmen rahatsız olduğunu belirt valla. Yarın bi gün de yok aşkım anlamamıştım sen öyle mi demek istediydin? Sen şöyle mi yapmak istemiştin deme şansı olmasın eşinin. Bir şeyde olduğu zaman ben seni uyarmıştım dersiniz. NET !

“Ay siz benle dalga mı geçiyorsunuz. Madem ananın yemeklerinden ayrılamayacaktın evlenmeseydin benle. Ya da beraber oturacak gelin bulsaydınız kendinize. Bundan sonra da ne halin varsa gör hadi bakalım ” diyip savaş bayrağını çekin. Belli bu koca böyle bişey görmezse annesini reddedemeyecek !
Öyle erken uyu, tek kişilik yemek yap, sinsi gülüş at falan demiştim sen onları unut şimdi tümden. Resmen rahatsız olduğunu belirt valla. Yarın bi gün de yok aşkım anlamamıştım sen öyle mi demek istediydin? Sen şöyle mi yapmak istemiştin deme şansı olmasın eşinin. Bir şeyde olduğu zaman ben seni uyarmıştım dersiniz. NET !
Merak etmeyin 2 yıldır dediginiz herşeyi yaptım, eşim biraz düzeldi başta daha kötü haldeydik boşanmadan döndük öyle diyeyim , eşim şimdi sadece annesinin bazı şeylerini çeviremiyor onu düzeltirse biraz daha düzeleceğiz, eskiden annesi hergun bende ben hergun kv deydim , giderdim kalmak zorunda bırakırlardı, herşeyime k.peder kulp takardı ( giyim , yeme içme, alışveriş vb), büyük kavga çıkarınca hepsi uzaklaştı benden, kv şimdi yemek vb durumlarla beni rahatsız etmeye çalışıyor çünkü eskisi gibi at koşturamıyor evliliğimde, ha bire hastalık numarası yapıyor, şuan eşime yemek falan yapmıyorum biraz empati yapsın..

Merak etmeyin 2 yıldır dediginiz herşeyi yaptım, eşim biraz düzeldi başta daha kötü haldeydik boşanmadan döndük öyle diyeyim , eşim şimdi sadece annesinin bazı şeylerini çeviremiyor onu düzeltirse biraz daha düzeleceğiz, eskiden annesi hergun bende ben hergun kv deydim , giderdim kalmak zorunda bırakırlardı, herşeyime k.peder kulp takardı ( giyim , yeme içme, alışveriş vb), büyük kavga çıkarınca hepsi uzaklaştı benden, kv şimdi yemek vb durumlarla beni rahatsız etmeye çalışıyor çünkü eskisi gibi at koşturamıyor evliliğimde, ha bire hastalık numarası yapıyor, şuan eşime yemek falan yapmıyorum biraz empati yapsın..
Sen evliliğini daha iyi bilirsin tabi.

Yapma yemek kendi kıvransın o zaman. 😒

Screenshot_20211122-182343_Samsung Internet.jpg

Benimki bir gün eşime telefon açtı, çok hastayım hiç iyi değilim deyip çat diye kapadı ben de yanındayım duydum. Telefonu da tamamen kapatmış arıyor arıyor kapalı. Panik oldu tabii, sakin ol dur yeğenini arayalım dedim.(aynı sitede oturuyorlardı) Aradım, abla böyle böyle bir bak ne olur. Kadın demez mi teyzemi ben otobüse bindirdim az önce, anneme güne gidiyor diye..

Eşime bak bişeyi yokmuş rahat ol falan dedim. Ertesi güne eşim işe gidince aradım bunu. Niye böyle şeyler yapıyorsun, bak oğlun araba kullanıyordu. Ya korkudan kaza yapsaydı ölseydi? Ya stresten kalp krizi falan geçirseydi? Benim annem ağır hasta olur, benim haberim olmaz üzülmeyeyim diye dedim. İnsan evladına bunu yapar mı dedim. Kadın hala diyor ki ayy ben pek iyi değildim gidince de uzandımdı falan. Hasta olan güne gitmez hastaneye gider dedim. O oldu yapamadı bir daha. Abartın, oğlu evden çıkınca arayın inşallah bu panikle kaza yapmaz falan deyin. Bir titresin bakalım içi. Bunlar ne biçim anne yahu.

Tansiyonu çıkınca niye sizi arıyo? Limonlu su iç düşsün. Ayrıca kocası yok mu yanında? Çocukları da varmış. Siz ne alaka??? İnsan neden çocuğunun evliliğinin huzurunu bozmaya çalışır? Normal değiller ya. Hasta bunlar.
Amaç belli işte, panik edip yollara düşürmek istiyor sürekli

X