Kv sanirim kocami dolduruyor?

Öyle tabiki benim annem gitmez kalmaz özel günlerde aramaz. Abilerim doğum gününü birgün sonra kutlar önce ailesiyle kutlasın der. Bütün iletişimi gelinleriyle olur. Davetlere yemeklere onlarla karar verir . Müsait değiliz anne derlerse bitmiştir asla neden demez. Kim geldi kim gitti ne aldınız ne ettiniz sormaz.
Abim birşey sorunca eşine sor oğlum der. Hatta kavga tartışma olduğunda gelinleri savunur. Koskoca abi mi terlikledi yengemi üzdü diye :) gelinler der; anne sen öz annemizden daha anlayışlısın,der.
Kendine bir minderlik yer bırakacaksın der annem. Az gideceksin müdahale etmeyeceksin siz bilirsiniz diyeceksin ki gittiğinde kapıda karşılasınlar der. Ama huzursuz edersen oğlunun evine değil nereye gidersen hoşgeldin bile demezler.
Analarımızın gelini olsaydık keşke.
Vallahi oyle keskeee. Gelinler coook sansliymis allah annelerimize uzun omurler versin ne mutlu

Hasta ruhlu kv..bir adet bende de var.eşler sadece idare et der.benim annem olunca ağzını sonuna kadar acar.yapacak birşey yok

Hasta ruhlu kv..bir adet bende de var.eşler sadece idare et der.benim annem olunca ağzını sonuna kadar acar.yapacak birşey yok
Bide bnmki oturuyoruz demi noal sohbet muhbbet yemin ederim ki cok catalli bir sesi var bakinn bnm kizim yok ona gore siz varsiniz- ilgi ve bakmak icin- bi gun deyivercen senin kizin yok ama bnm annem var. Utanmasa bn szi ananizdan cok seviyom dicek haspam

Bide bnmki oturuyoruz demi noal sohbet muhbbet yemin ederim ki cok catalli bir sesi var bakinn bnm kizim yok ona gore siz varsiniz- ilgi ve bakmak icin- bi gun deyivercen senin kizin yok ama bnm annem var. Utanmasa bn szi ananizdan cok seviyom dicek haspam
hizmetine adam arıyor.sanki herkes onlara bakmak zorunda.hep beklenti.evlenirken.hic bunları düşünmüyoruz

Mrb kizlar. Emin olamamakla birlikte kv esimi dolduruyo diye dusunuyorum. Esim ne zman yalniz gitse yanlarina bi uzgun geliyo iste annemi aramamissin, candan davranmani bekliyo. esim her zaman der ki hicbir saygisizligini gormedim tesekkur ederim boyle davrandigin icin. Davet ederim agirlarim biz epey gideriz kaliriz istiyorlar diye. Ama kendisi birincisi annemi kiskaniyor. Kv ve anne esit tutulmaliymis evet saygi yonunuden esit ama annemin sevgisine nasil es tutabilirim degil mi. Iste anneler cocuklarini karninda tasiyormus ama biz onlara evimizde bi oda ayirmiyomusuz. Sanki konakta veya yalida yasiyorum. Hayir geldiginde balkonda yatiriyorum sanki oda ayirmak nedir. Mesela esim yanindayken ben aradigimda ayy kizimm evladim canim diye konusuyo yalnizken hii ne vardi bisey mi dicektin diyo. Hele herseye aglamasini saymiyorum bile. Oyuncularda yok boyle performans. Surekli bir pazarlikta yok yaslaninca insan cocuklariyla yasamaliymis. Tmm elbette ziyaret edicek gelicek kalicak ama bunu bi kurala baglayamaz cnku evi var maasi mali mulku herseyi var akrabalariyla yanyana yalniz bi yerde de degil. Anneme yakin oturuyoruz kv aramiz 60 km fln. Bebek olursa bnde calisiyor olursam annem bakar diyoruz cnku evi yakin sabah gelicek aksam donecek. Kv diyor ki babaniz emekli olunca bizde gelir kaliriz isimiz ne sonucta babanede bakabilir diyo. Hep ilgi vs istiyo mesela beraber kaliyoruz uzun sureli ve o sabah caniniz sikkin ayy sen simdi neden konusmuyosun bn cok alindim. Beni bunaltti artik yuzunu gormek istemiyorum ama esim uzuluyor arada kalsin istemiyorum. Esimle tartismamiza sebep oluyo hep 10 tartismamizdan 9 u onlar yuzunden. Gercekten cok bunaldim bana hak veriyo haklisin ama idare edicez diyo napicam bilmedim gercekten. Birde herkesi yonetmeye kalkmasi var esimin babanesi vefat etmis kendisini eltilerinin kv saniyo. Ornegin yengemizin oglu evlencek gelinle alakali birakin o kizi simdiden boyleyse sonra nolucak. Ya sanane demi. Yengemleri kac kez aglatti. Mesela bi yengem kurabiye yapmis cok guzel olmus yengecim diyorum ayyy x gecenlerde de yaptin sen bundan ama cok cirkin olmustu diyor kadincagiza. Bunun gbi bi suru sey herkes kotu o mukemmel. Napicam bununla bn esimle kotu olmak istemiyorum artik neticede annesi onu da anliyorum
Kendini geri çek.Eşine de söyle ben çocuk değilim.Annemi kimden az kimden çok seveceğime ben karar verrim.Bana bu konularla ilgili bir şey deme de geç.Üzülürse üzülsün yaaa.Sen kendin üzülmüyor musun.Gelin misin gelecekteki bakıcıları mı.TAVİZ VERME.Her lafında bir adım daha çek kendini

Kendini geri çek.Eşine de söyle ben çocuk değilim.Annemi kimden az kimden çok seveceğime ben karar verrim.Bana bu konularla ilgili bir şey deme de geç.Üzülürse üzülsün yaaa.Sen kendin üzülmüyor musun.Gelin misin gelecekteki bakıcıları mı.TAVİZ VERME.Her lafında bir adım daha çek kendini
Valla her gittigimzde icim sisiyor. Simdi geldik yanlarindan fenalik geciricem. Daha donerken ne zman geliyonuz diyo. Iyice sogudum gormek istemiyorum hic. Aynen oyle esimoe de tartisiyoruz bu yuzden. En kizdigim cumle haklisin hayatim ama... cumleleri ve arkasindaki mazeretler

Valla bekar arkadaslara duyrulur. Evlenmezseniz cok da sey yapmayin:KK66:) koca isi kolay degilmis
bazen su günah olan babasız çocuk dogurmk iyi diyorum tövbe tövbe ramazan günü.
Siz kaliteli bile olsanız etrafınızdakilere olamayınca maalesef onlara benziyor ya da kabulleniyorsunuz

bazen su günah olan babasız çocuk dogurmk iyi diyorum tövbe tövbe ramazan günü.
Siz kaliteli bile olsanız etrafınızdakilere olamayınca maalesef onlara benziyor ya da kabulleniyorsunuz
Al benden de o kadar :) dun yine kv gittik tayt gitmistim habire laf dokunduruyo ki yakismasa zaten giymem. Oran buran cok cikiyo der gbi. Saygisiz sey isteyen istedigini giyer. Aynaya da bakmiyor zaar sanki kndisi cok anliyo giyimden

Yapacaginiz en buyuk hata kayin valideniz yuzunden esinizle kavga etmek. Sizi bilerek manipule etmeye calisiyor tepki gosterin kavga edin ki oglunu kendine iyicr cekip sizi dislasin.
Kayin validenize karsi cok politik olmaniz gerek aciktan aciga tepkilrrinizi belli etmeyin. Hersey normal birsey yokmus gibi davranin ve esinizle tartismayin sakin.
Bir sure sonra esiniz diyecek ki "karim hakli ve annemle bir sorunu yok annem cok miz miz idare edeyim"

X