Kv'min hastalığı :(

Çok yakın bir arkadaşım doktor ve ağırlıklı meme, rahim tümörleri üzerine çalışıyor.Onun söylediği ''10 sene evvel

10 hastanın 6-7 sini kaybediyorsak, şuan 10 hastadan 1 ini kaybediyoruz''

Artık kanser eski kanser değil.Kanser bile olsa (inşallah değildir) hiçbir şey olmaz merak etmeyin.

Hastalığın adı ve tedavisi ağır ama birçok insan tedavisini olup rutin kontrollerle hayatını uzun yıllar devam

ettiriyor.Bunları anlatın ona.Her göğüs kitlesi de kanser değildir.Daha hiçbir şey belli değil.

İnşallah sadece bir kisttir.

Kadınlar arasında en sık gözlenen kanserlerden malesef. Ama ne kadar erken teşhis o kadar iyi :)

Siz sanırım moralini yerine getirecek seyler yapabilirsiniz. Bir kafeye gitmek gibi ya da sinemaya yahut onun denemedigi bowling gibi bir etkinlikle. Kalabalik bir sekilde eglenilecek gibi :)

Insallah atlatır biran önce bu sıkıntıyı

Canım, benim yıllardir göğsümde kitle'ler var hatta 2013de büyüme yaptığı için şüpheli durum vardı, ameliyat oldum parça patalojiye gönderildi, Allahtan sonuç temiz çıktı.

Yani her kitle kötü huylu olmuyor, benim hala en büyüğü 10 mm çapında kitlelerim var 4-5 tane..

Sancıda yapıyor ama bununla yaşıyorum yapcak bişi yok..

Umarım kv ninkide iyi huyludur.

Değilsede artık herşeyin tedavisi var, Rabbim şifasını versin, öpüyorum seni :KK66:

Canım, benim yıllardir göğsümde kitle'ler var hatta 2013de büyüme yaptığı için şüpheli durum vardı, ameliyat oldum parça patalojiye gönderildi, Allahtan sonuç temiz çıktı.

Yani her kitle kötü huylu olmuyor, benim hala en büyüğü 10 mm çapında kitlelerim var 4-5 tane..

Sancıda yapıyor ama bununla yaşıyorum yapcak bişi yok..

Umarım kv ninkide iyi huyludur.

Değilsede artık herşeyin tedavisi var, Rabbim şifasını versin, öpüyorum seni :KK66:
Sağol ablacımm. Bilmiyordum bunu
Allah'ım sanada onada şifa versin ♡♡♡ Onunkide inşaAllah iyidir.

Merhaba bayanlar.
Üzülerek bu konuyu açıyorum. Bugün (müstakbel) kvme gittim. Oturduk çaylar içtik falan herşey iyiydi. Konu konuyu açtı kendi dertlerinden bahsetti. Kp ile arası pek iyi değil. Ağlaştık falan. Daha sonra böyle olunca bişey diycem ama senden başka kimse bilmiyor ilk sana diyorum dedi. Malesefki geçen Ketem'e gitmişti, göğsünde kitle çıkmış :KK43: Daha nasıl iyi huylu mu kötü huylu mu boyutu falan bilinmiyor. Salı günü hastaneye gidip öğrenecek herşeyi.

Şuan çok üzgün kendisi. KP nin kızkardeşinide göğüs kanserinden kaybetmişler :KK43: Bu onu dahada düşündürüyor...

Oğlunada(benimkine) kızınada diyemiyor, malum bir hafta kadar sonra benimkinin jandarma sınavı var. Kadıncağız tek başına üzülüp duruyor.
Morali düzelmesi için ne yapabilirim?

Nasıl yardımcı olabilirim ? Doğal şeylere herzaman inanırım. Bunu yenebilecek iyi gelecek doğal yöntemleri deneyenler banada yazabilir mi? Bu süreci yaşayanlar yardımcı olursa sevinirim. ( babaannemde göğüs kanseri geçirdi az çok biliyorum bu duyguyu:KK43: )

VE SİZDEN EN ÖNEMLİ İSTEĞİM DUA ETMENİZ. Dualarınızı bekliyorum. Uzun oldu biraz kusura bakmayın, şimdiden teşekkürler :KK43:

Ve birkaç ay önce bel fıtığı ameliyatı oldu zaten zor yürüyor birde bu çıktı.

Özellike bunu yenmek için doğal yöntemler bilenler yazarsa sevinirim
Acil şifalar diliyorum

İbrahim Saraçoğlu'nun brokoli kürü göğüsteki kitleler içindi fakat iyi huylu kötü huylu ayrımı yapıyor mu onu ta bilmiyorum, sitesinde vardır detaylı bilgi. Bunun dışında haberlerde zerdeçal tedavisiyle akciğer kanserini yenen bir hasta gördüm literatüre geçmişti, bir profesör denemiş ismi Mutlu Demiray. Farklı bir kanser türü ama genel olarak zerdeçalın antitümoral etkisi var. Geçmiş olsun..

Canın geçmiş olsun kanser tedavisinde mucize olduğu iddia edilen bir sürü şey var. Okuduğum bir yazı vardı kanserin asit olduğu ve vücudun alkali hale getirerek kanserden kurtulunabildigine dair çok ciddi iddiası olanlar var. Netten araştıran bulursun makaleler falan facede de dwneyenler var yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca isirganla tedavi olanları biliyorum. Kanser Tedavisinde moral ve alınan besinlerin tamamen doğal olmasi da çok önemli doğal ortama dönüp oradan beslenip şifa bulan bir sürü insan var

Benim annem de yaşadık:KK43:( allahım tez zamanda şifasini versin allahım kimseye göstermesin. Kırmızı yiyeceklerin iyi geldiğini biliyorum,nar,pancar vs.. lif li yiyecekler aynı zamanda bağışıklık için. Şu durumda tek diyeceğim umarım iyi huylu çıkar.. bu hastalığı yaşayan herkese acil sifalar diliyorum.

X